Almanya Hızlı Vize Başvurusu

Almanya Hızlı Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Almanya hızlı vize başvurusu doğrudan veya akredite acenteler aracılığıyla Almanya Konsolosluğuna yapılır. Konsoloslukların vize değerlendirme sürelerini kısalttıkları express vize başvuru opsiyonu Almanya Konsoloslukları tarafından ekstra hizmet olarak sunulmamaktadır. Almanya hızlı vize almada en önemli kriter başvuru evrak işlemlerini en erken tarihte ve eksiksiz olarak tamamlamaktır.

Schengen bölgesinde bulunan ülkelere yapılan vize başvurularında biyometri (parmak izi) bilgilerinin verilmesi zorunludur. Almanya kolay vize başvurusunda evrakların hızla tamamlanabilmesi için biyometri (parmak izi) işlemleri randevusunun en erken tarihe alınması gerekmektedir. Akredite acenteler işlemleri hızlandırarak Almanya kolay vize imkanı sağlamaktadır.

Vizem.net, akredite acentesi üzerinden yapılan başvurularda evrakların merkez ofisine ulaşması ile birlikte biyometri randevuları ortalama 5 gün içerisinde alınabilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Almanya Kolay Vize Başvurusu Nedir?

Almanya kolay vize başvurusu, başvuru sahibinin başvuru merkezlerine gelmesine gerek kalmaksızın başvurusunun tamamlanması anlamına gelmektedir.

Kolay vize başvurusunda son 59 ay içerisinde herhangi bir Schengen ülkesinden vize alıp VIS (Vize Bilgi Sistemi) kaydı yaptırmış olan başvuru sahipleri, sadece gerekli evrakları Vizem.net başvuru merkezine göndererek Almanya vize başvurusunu tamamlayabilmektedir. Almanya kolay vize başvurusu 81 ilde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı için geçerlidir.

Almanya Kolay Vize için Hangi Merkezlerden Randevu Alınmalıdır?

Almanya kolay vize başvurularında bulunmak için randevu başvuru merkezleri üzerinden online olarak alınmaktadır.

Almanya kolay vize için randevu alınabilecek başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

  • İstanbul Avrupa (Gayrettepe)
  • İstanbul Asya (Altunizade)
  • Ankara
  • İzmir
  • Bursa
  • Gaziantep
  • Antalya
  • Trabzon

Vizem.net, Almanya kolay vize başvurularında 81 ilde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de oturma izni olan yabancı uyruklular için hizmet vermektedir.

Almanya Vizesi En Hızlı Nasıl Alınır?

Almanya vizesi en hızlı alma yöntemi evrakları en kısa sürede ve eksiksiz olarak tamamlamak ile mümkündür. Hem evrakların eksiksiz olarak tamamlanması hem de biyometri (parmak izi) randevularının en erken tarihe alınabilmesi için akredite acenteler ile çalışmak hızlı vize Almanya işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Schengen ülkesinden vize almış ve VIS (Vize Bilgi Sistemi) kaydı bulunan başvuru sahipleri için Almanyaya vize almanın kolay yolu akredite acenteler üzerinden başvuru merkezlerine gitmelerine gerek kalmadan tamamlamaktır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan tüm başvurularda acil Almanya vizesine ihtiyacı olan başvuru sahipleri için başvuru tamamlanmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Almanya Kolay Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Almanya kolay vize başvurusu, eksiksiz evrak teslimi ile biyometri işlemlerinden sonraki 8 - 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Almanya kolay vize başvurusunda hem süreci hızlandırmak hem de daha rahat bir ortamda başvuru işlemlerini tamamlamak akredite acenteler ile çalışmakla mümkündür. Alınan ek hizmetler ile Almanya vip vize başvurusu mümkün olan en hızlı biçimde gerçekleştirilebilir.

Hızlı Almanya Vizesi Başvurusu Aynı Gün Alınabilir Mi?

Hayır, hızlı Almanya vizesi başvurusu aynı gün alınamamaktadır. Almanya Konsolosluğu eksiksiz evrak teslim edilmesi durumunda vize başvuru sonuçlarını en erken biyometri (parmak izi) işlemlerinden 8 - 10 gün sonra açıklamaktadır.

Hızlı Almanya vizesi başvurusunda bulunurken Almanya Konsolosluğunun express vize opsiyonunun bulunmadığı göz önüne alınmalıdır. Almanya express vizesi başvurularında süreci hızlandıran evrakların ve biyometri işlemlerinin tamamlanma hızıdır.

Almanya Hızlı Vize Ücreti Ne Kadardır?

Almanya hızlı vize ücreti 190 Euro ile 240 Euro arasında değişmektedir. Alınan ek hizmetler ve başvuru sahiplerinin özel durumları ücretlerde değişikliklere neden olabilmektedir.

Başvuru sahipleri, başvuru sürecini hızlandırmak ve erken tarihli biyometri (parmak izi) randevusu alabilmek için ek ücretler karşılığında akredite acente ile çalışarak Almanya vize başvurusunu Ekspress vize şeklinde gerçekleştirebilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Hızlı Vize Almanya Takip ve Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Hızlı vize Almanya takip ve sorgulama işlemi online olarak iDATA üzerinden yapılabilmektedir. Almanya vizesi başvuru kaydı sonrasında verilen teslim fişi üzerinde yer alan pasaport ve barkod numarası doğrulanarak online sistem üzerinden başvuru takibi yapılabilmektedir.

Paylaş: