Çek Cumhuriyeti Vize İşlemleri İzmir

İzmir Çek Cumhuriyeti Vize Başvuru Merkezi ve Konsolosluğu

İzmir Çek Cumhuriyeti vize başvurusu yapmak isteyenler, başvurularını İzmir Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezlerinden ve akredite acenteler üzerinden yapabilmektedirler. Çek Cumhuriyeti vize İzmir ve diğer Schengen ülkelerinin vize başvuruları için vizem.net, danışmanlık hizmeti veren onay oranı en yüksek akredite acentedir. Bilgi ve başvuru için 0850 241 1868 numaralı telefon hizmet vermektedir.

Çek Cumhuriyeti Vizesi için Başvuru İzmir’den Nasıl Yapılır?

Çek Cumhuriyeti vize başvurusunu İzmir’den yapabilmek için, öncelikle başvuruda istenilen evraklar bir araya getirilmelidir ve vize başvuru formu doldurulmalıdır. Ardından aracı kurumdan randevu alınmalıdır. Başvuru yapılan pasaportta son 5 yılda Schengen vizesi alınmışsa, vizem.net üzerinden sadece evraklar gönderilerek başvuru yapılabilmektedir. Çek Cumhuriyeti vize başvurusu vizem.net üzerinden yapılıyorsa, başvuru formu ve Çek Cumhuriyeti vize talep dilekçesi, vizem.net danışmanları tarafından doldurulmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu İzmir’de Var Mıdır?

Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu İzmir’de bulunmaktadır.

İzmir Çek konsolosluğu fahri konsolosluk statüsünde hizmet vermektedir.

İzmir Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu Nerededir?

İzmir Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu, Cumhuriyet Bulvarında 11 numaralı binada bulunmaktadır. Çekya Konsolosluğu İzmir’de hafta içi her gün randevu aracılığı ile hizmet vermektedir. Konsolosluk Türkiye ve Çek Cumhuriyeti’ne bağlı olarak belli tatil günlerinde kapalı olabilmektedir. Kesin bilgi için konsoloslukla iletişime geçilmelidir. İletişim için (+90) 532 211 62 07 telefon numarası; izmir@honorary.mzv.cz ve eozsoy@etemozsoy.com e-posta adresleri kullanılmaktadır.

İzmir Çekya Konsolosluğu Üzerinden Çek Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İzmir Çekya Konsolosluğu üzerinden Çek vize başvurusu yapılamamaktadır.

İzmir’de İkamet Eden Kişiler için Yetkili Çek Cumhuriyeti Vize Aracı Kurumu Hangisidir?

İzmir’de ikamet eden kişilerin vize işlemleri Çek Cumhuriyeti İzmir VFS Global vize başvuru merkezi üzerinden yapılmaktadır. Çek Cumhuriyeti İzmir VFS Global vize başvuru merkezi üzerinden yalnızca belgelerin toplanması ve biyometrik işlemlerin tamamlanması hizmetleri verilmektedir. Vize başvurusunun onaylanabildiği tek yetkili merci Çek Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’dir. İzmir vize danışmanlık Çek Cumhuriyeti kapsamında, vizem.net danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çek Cumhuriyeti Vize Başvuru Merkezi İzmir Adresi Nedir?

Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezi; İzmir’in Konak ilçesinde, Akdeniz Mahallesinin Akdeniz Caddesinde, Reyent İş Hanında 1/C numaralı dairede bulunmaktadır.

İzmir Çek Cumhuriyeti Vize Başvuru Merkezi Çalışma Saatleri Nelerdir?

İzmir Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezi hafta içi her gün 08:30 ile 14:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pasaport teslimleri sadece 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

VFS Global İzmir Çek Vize Başvuru Merkezi Üzerinden Nasıl Randevu Alınır?

VFS Global İzmir Çek vize başvuru merkezi üzerinden online olarak randevu alınabilmektedir.

İdata İzmir Vize Merkezi Üzerinden Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İdata İzmir vize merkezi üzerinden Çek Cumhuriyeti vize başvurusu yapılamamaktadır.

Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusunun Sonuçlanması İzmir’dan Yapılan Başvurularda Ne Kadar Sürer?

Çek Cumhuriyeti vize başvurusunun sonuçlanması İzmir’den yapılan başvurularda, Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğunun yoğunluğuna bağlıdır. İzmir Çek Cumhuriyeti vize başvurusunun sonuçlanması tamamen Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğunun yetkisi alanındadır.

Paylaş: