Hollanda Vize Danışmanlık İşlemleri

Hollanda Vize Danışmanlık Hizmetleri 2023

Hollanda, 17.682.000 nüfusa sahip olan bir Batı Avrupa ülkesidir. Hollanda’nın yüzölçümü, 41.528 km²’dir. Türkiye’den Hollanda’ya gitmek için 2021 yılında 20.798 kişi vize başvurusunda bulunmuştur. Hollanda’nın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından seyahatleri için tercih edilmesinin nedenleri, Hollanda’danın turizm şehirlerinin popüler olması, iş ve eğitim fırsatlarının çokluğu, turistler için gezilecek tarihi ve doğal güzelliklerin bulunmasıdır.

Türkiye'den Hollanda'ya seyahat edecek kişilere vize başvuruları, oturum ve çalışma izinleri ile eğitim, yatırım ve göçmenlik başvuruları için danışmanlık hizmeti bir akredite kuruluş olan Vizem.net tarafından tek çatı altında verilmektedir.

Detaylı bilgi için: 0850 241 1868

Hollanda Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Vizem.net akredite acentesi tarafından sunulan Hollanda danışmanlık hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Hollanda vize başvurusu danışmanlığı
 • Hollanda eğitim danışmanlığı
 • Hollanda göçmenlik işlemleri danışmanlığı
 • Hollanda'da şirket kurma ve yatırım danışmanlığı

Hollanda Krallığı Vize Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Hollanda Krallığı vize danışmanlık hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Hollanda vize başvuruları için başvuru sahibinin uygunluk tespiti yapılmaktadır.
 • Hollanda vizesi için gerekli evraklar incelenmektedir.
 • Hollanda vize başvurusu için eksik evrak olması durumunda evraklar tamamlanmaktadır.
 • Online Hollanda vizesi başvuru formu danışmanlar tarafından doldurulmaktadır.
 • Hollanda vize talep dilekçesi ve vize başvurusunun reddedilmesi durumunda vize reddine itiraz dilekçesi hazırlanmaktadır.
 • Noter onay işlemleri ve gerekli görülmesi durumunda yeminli tercüme işlemleri yaptırılmaktadır.
 • Tam kapsamlı ve seyahat süresi boyunca geçerliliği olan Hollanda seyahat sağlık sigortası yaptırılmaktadır.
 • Hollanda seyahati için ulaşım ve konaklama rezervasyonları tamamlanmaktadır.
 • Hollanda vize başvurusunun ardından vize takip ve sorgulama işlemleri yapılmaktadır.
 • Hollanda vize başvurusuyla ilgili başvuru sahibi SMS ile bilgilendirilmektedir.
 • Hollanda vize başvurusunun sonuçlanmasının ardından pasaport teslim alınarak vize başvuru sahibine gönderilmektedir.

2022'de Hollanda Vize Danışmanlık Ücretleri Nasıldır?

2022’de Hollanda vize danışmanlık ücretleri; Hollanda vize harcı, seyahat sigortası, otel ve ulaşım rezervasyonları, vize başvurusu için gerekli görülen durumlarda yeminli tercüme işlemleri ve vize danışmanlık ücreti de dahil olmak üzere kısa süreli C tipi Hollanda vizeleri için ortalama 95 euro, uzun süreli D tipi Hollanda vizeleri için ortalama 245 eurodur.

Hollanda Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Hollanda eğitim danışmanlığı hizmetleri, Hollanda’da başvuru yapılan eğitim programına göre değişmektedir. Hollanda’da yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetleri içerisinde; dil okulu kayıt ve Hollanda vize başvurusu danışmanlığı, yüksek lisans eğitimi danışmanlığı, doktora eğitimi danışmanlığı, Erasmus+ eğitim programı danışmanlığı yer almaktadır.

Hollanda’da bir eğitim kurumunda eğitim görmek için yapılacak Hollanda öğrenci vizesi başvurularında Vizem.net tarafından verilen eğitim danışmanlığı hizmeti, Hollanda’da eğitim kurumuyla yazışma sürecinden başlayarak tüm öğrenci vizesi başvurusu sürecini kapsamaktadır. Hollanda için eğitim danışmanlığı hizmeti, Vizem.net danışmanları tarafından yürütülmektedir.

Hollanda'da Master Eğitimi için Alınabilecek Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Hollanda’da master eğitimi için alınabilecek danışmanlık hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Hollanda master eğitimi için başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.
 • Hollanda’da master eğitimi için kayıt işlemleri yapılmaktadır.
 • Hollanda’daki eğitim kurumundaki program için denklik işlemleri yapılmaktadır.
 • Hollanda’da master eğitimi için vize işlemleri tamamlanmaktadır.

Hollanda eğitim vizesi için tüm evrakların tamamlanması ve randevu işlemlerinin yürütülmesi Vizem.net’in Hollanda’da yüksek lisans için danışmanlık hizmeti içerisinde yer almaktadır.

2022'de Hollanda Eğitim Danışmanlığı Ücreti Ne Kadardır?

2022’de Hollanda eğitim danışmanlığı ücreti; kayıt yaptırılan eğitim kurumu, eğitim türü ve vize başvurusunun danışmanlık hizmetine dahil olup olmadığına bağlı olarak 95 ile 225 euro arasında değişmektedir.

Hollanda için Yatırım Danışmanlığı Paketine Hangi Hizmetler Dahildir?

Hollanda için yatırım danışmanlığı paketine vergisel muafiyetler, şirket kurulumu, yurt dışı operasyonlar için teşvikler, yatırımcı vizesine başvuru işlemleri, Hollanda oturum izni için şahıs veya kurumsal şirketlere verilen yurt dışında şirket kurma hizmetleri dahildir.

Hollanda yatırım danışmanlığı hizmetinde Hollanda’da şirket kurmak isteyen kişilerin tüm işlemleri, Hollanda’da bulunan hukuk büroları ile takip edilmektedir. Hollanda’da gayrimenkul alarak Hollanda yatırımcı vizesi başvurusu yapmak isteyen kişilere mevzuata hakim kurumsal emlak danışmanları tarafından danışmanlık desteği sağlanmaktadır.

Hollanda Yatırım Danışmanlığı Ücreti Ne Kadardır?

Hollanda yatırım danışmanlığı ücreti, yatırım vizesi için başvuru yapacak kişinin durumuna bağlı olarak 260 ile 4.000 euro arasında değişmektedir.

Hollanda Göçmenlik Danışmanlığı ile Hangi Hizmetler Verilir?

Hollanda göçmenlik danışmanlığı ile alınabilecek hizmetler aşağıda listelenmiştir.

 • Göçmenlik başvurusu için gerekli evrakların ve başvurusu dosyasının hazırlanması
 • Gerekli evrakların yeminli tercüme işlemlerinin yapılması
 • Eğitim ve mesleki denklik işlemlerinin yapılması
 • Göçmenlik başvurusu sonrasında başvuru takibi yapılması ve başvuru sahibinin bilgilendirilmesi
 • Hollanda’ya göçmen olarak giden kişinin eş ve çocuklarını kapsayan aile üyeleri için vize başvurusu yapılması

Hollanda’da bir kurumdan veya şirketten iş teklifi alan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Hollanda göçmenlik başvurusu için danışmanlık hizmeti alabilmekte ve süreci daha hızlı şekilde ilerletebilmektedir.

Hollanda için Göçmenlik Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

Hollanda için göçmenlik danışmanlık ücreti, başvuru yapan kişinin durumuna bağlı olarak 1350 ile 4000 euro arasında değişmektedir.

Hollanda için Danışmanlık Hizmeti Hangi İllerden Alınabilir?

Hollanda için danışmanlık hizmeti, Vizem.net aracılığı ile Türkiye’nin 81 ilinden alınabilmektedir. Türkiye’nin 81 ilinden alınabilen Hollanda vize danışmanlık hizmetinde danışman ile yüz yüze görüşebilmek için Vizem.net İstanbul veya Ankara ofislerine gidilmesi gerekmektedir.

Son 59 ay içerisinde Hollanda Schengen vizesine başvuru yapmış olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Hollanda vize işlemleri, Vizem.net ofislerine gelmeye gerek kalmadan yapılabilmektedir. Son 59 ay içerisinde Schengen vizesi almış ve Hollanda vizesine başvuru yapacak kişilerin vize için gerekli evrakları Vizem.net İstanbul ofisine göndermesi vize başvurusu için yeterlidir.

Hollanda Danışmanlık İstanbul

Hollanda danışmanlık İstanbul'da Vizem.net ofisinden alınabilmektedir. Vizem.net İstanbul ofisi; Barbaros Mahallesi, Halk Caddesi, No: 8/A, Palladium Ofis Binası, Ataşehir adresinde bulunmaktadır. Hollanda vizesi danışmanlığı için Vizem.net İstanbul ofisine 0216 706 55 86 telefon numarasından ulaşmak mümkündür.

Hollanda Danışmanlık Ankara

Hollanda danışmanlık Ankara’da Vizem.net Ankara ofisinden alınabilmektedir. Vizem.net Ankara ofisi; Muhsin Yazızıoğlu Caddesi, Regnum Sky Tower, No: 57/116, Çankaya adresinde bulunmaktadır. Vizem.net Ankara ofisine 0312 963 14 73 telefon numarasından ulaılabilmektedir.

Damla Yolbaz Güler Yazan: Damla Yolbaz Güler

Damla Yolbaz Güler holds a Bachelor’s degree in International Relations and a Master’s degree in European Union. She is the schengen area advisory director at Vizem.net and is the author of many articles.

Paylaş: