TLS Contact İsviçre

TLS Contact İsviçre Vize Randevu ve Başvuru İşlemleri

Schengen vizesi İsviçre başvuruları TLS Contact kurumu aracılığı ile alınabilmektedir. Schengen vizesi İsviçre başvuruları için ilk adım, TLS Contact vize başvuru merkezinin resmi internet sitesi üzerinden vize randevusu almaktır. Schengen İsviçre vizesi için, TLS Contact’a yapılan vize başvuruları sadece İstanbul İsviçre Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir.

Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almış kişilerin, Vizem.net danışmanlığı ile başvuru merkezine gitmeden, gerekli evrakları göndermesi sonucu İsviçre Schengen vize başvuruları tamamlanmaktadır.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

İsviçre için Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

İsviçre için vize başvurusu, İsviçre D tipi vize veya C tipi vize türüne göre İstanbul İsviçre Başkonsolosluğu’na ya da yetkili aracı kurumların vize başvuru merkezlerine yapılmaktadır.

İsviçre Vizesi VFS Global Üzerinden Alınır Mı?

İsviçre vizesi, VFS Global üzerinden alınamamaktadır.

İsviçre seyahat planı yapan kişiler için VFS İsviçre hizmeti bulunmamaktadır.

İsviçre Vizesi iDATA Üzerinden Alınır Mı?

İDATA İsviçre vizesi için başvuru almamaktadır.

D Tipi Vize İsviçre için Nereden Alınır?

D tipi vize İsviçre için, kişilerin şahsen başvuru yapması ile ya da akredite acenteler aracılığı ile İstanbul’da bulunan İsviçre Başkonsolosluğu’ndan alınabilmektedir.

90 gün ve üzeri kalışlar için İsviçre ulusal vize kapsamına giren İsviçre D tipi vize alınmalıdır.

İsviçre Schengen Vizesi Nereden Alınır?

İsviçre Schengen vizesi, TLS Contact İsviçre’nin vize başvuru merkezlerinden yapılacak olan başvurular sonucunda alınabilmektedir.

İsviçre TLS Contact Üzerinden Hangi Schengen Vizeleri Alınır?

İsviçre TLS Contact üzerinden alınabilecek Schengen vizeleri aşağıda verilmiştir.

  • İsviçre turist vizesi
  • İsviçre aile arkadaş ziyareti vizesi
  • İsviçre iş vizesi
  • İsviçre kültürel- sportif etkinlik vizesi
  • İsviçre tır şoförü vizesi
  • İsviçre tedavi vizesi
  • İsviçre sevgili vizesi
  • İsviçre yaz okulu vizesi
  • İsviçre transit vize

İsviçre TLS Contact üzerinden, İsviçre turist vizesi dahil, yukarıda belirtilen tüm vizelere ulaşılabilmektedir.

TLS Contact İsviçre Vize Randevu İşlemleri Nasıl Yapılır?

TLS Contact İsviçre vize randevu işlemleri, TLS Contact İsviçre’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. İlk adım olarak TLS Contact İsviçre resmi sitesinden ilgili vize başvuru merkezinin seçilmesi, daha sonrasında ise kullanıcı hesabı oluşturulup başvurulmak istenen vize türünün seçilmesi ile vize randevusu alınabilmektedir.

TLS İsviçre Vize Başvuru Ücreti Ne Kadardır?

TLS İsviçre vize başvuru ücreti, vize harcına ek olarak 384,00 TL olup hizmet bedelinin TLS Contact’a ödenmesi gerekmektedir. Form doldurma, fotoğraf çekimi, fotokopi gibi işlemler için ek ücret ödenerek hizmet alınabilmektedir.

İsviçre Vize Başvurusu TLS Contact VIP Hizmetleri Nelerdir?

İsviçre vize başvurusu TLS Contat VIP hizmetleri, başvuru teslimi için premium hizmete doğrudan erişimi, çok çeşitli dergi ve gazeteler, atıştırmalıklar, soğuk ve sıcak içecekleri, ulaşılması planlanan ülkede, başvuru süreci için yardımcı olacak kişisel bir görevliyi, ücretsiz fotokopi hizmetini ve eksik belgeleri aynı gün içerisinde saat 16:00’dan önce sunma fırsatını içermektedir.

TLS Contact İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Takip Edilir?

TLS Contact İsviçre vize başvuruları, TLS Contact İsviçre’nin resmi internet sitesi olan https://ch.tlscontact.com/ adresinden yapılabilmektedir. TLS Contact İsviçre resmi sitesinde, kullanıcı hesabı ile giriş yapılarak, vize takip ve sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.

İsviçre TLS Contact Vize İşlemleri Hangi İllerden Yapılabilir?

İsviçre TLS Contact vize işlemleri İstanbul ve Ankara’da bulunan TLS Contact vize başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir.

TLS Contact Ankara İsviçre Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

TLS Contact İsviçre Ankara vize başvuru merkezi adresi Sheraton Hotel Ankara & Convention Center, Noktalı Sokak, Kavaklıdere, 06700 Ankara ve telefon numarası +90 (212) 370 31 00’dır.

TLS Contact İstanbul İsviçre Vize Başvuru Merkezi İletişim Bilgileri

TLS Contact İsviçre İstanbul iletişim bilgileri için adres Profilo Alışveriş Merkezi, Gülbahar Mahallesi, 34394 Şişli/ İstanbul’dur. TLS Contact İsviçre telefon numarası +90 (212) 370 31 00’dır.

Paylaş: