Amasya Vize İşlemleri

Amasya Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Amasya, Türkiye’den yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 57. şehirdir. Son 5 yılda Vizem.net danışmanlığında Amasya’da ikamet eden 106 vatandaşın vize başvurusu yapılmış, bu başvurulardan 101’inin onayı alınmıştır.

Amasya’dan yapılan vize başvurularında %95,3 onay oranı ile en yüksek onay oranına sahip akredite acente vizem.net’tir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Amasya’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Amasya’da hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmadığından dolayı Amasya’dan yapılan vize başvuruları en yakın vize başvuru merkezine veya Ankara’daki dış temsilcilikler aracılığıyla yapılmaktadır.

Amasya Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Amasya’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Amasya’da vize başvurusu için gerekli evrakların toplanması ve kontrolü için vizem.net Karadeniz bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir. Amasya vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili personel: Yasin Temur

Amasya Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Amasya vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Amasya’da En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Amasya’da en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda verilmiştir.

  • Amasya Amerika vize başvurusu
  • Amasya Almanya vize başvurusu
  • Amasya Fransa vize başvurusu

Amasya’dan Amerika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Amasya’dan Amerika vize başvurusu Ankara Büyükelçiliği üzerinden randevu alarak yapılmaktadır. Amerika vize başvurusu için gerekli evraklar eksiksiz tamamlanmalı, pasaport ve parmak izi teslim edilmelidir. Belgeler teslim edildikten ve başvuru ücreti ödendikten sonra başvuru tamamlanmaktadır.

Amasya’dan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Amasya’dan Almanya vize başvurusu gerekli evraklar hazırlanarak Almanya için en yakın vize başvuru merkezi olan Trabzon vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. Amasya’dan Almanya vize başvurusu için randevu alan kişi randevu tarihinde vize başvuru merkezine giderek şahsen başvuru işlemini tamamlamalıdır. Almanya vize işlemleri için alınacak Schengen vizesi için öncelikle evraklar eksiksiz tamamlanmalı; pasaport, gerekli evraklar ve parmak izi değerlendirme süreci için teslim edilmelidir. Bu süreçten sonra başvuru değerlendirmesi için evraklar Almanya dış temsilcisine gönderilmektedir. Amasya’dan Almanya vize başvurusu için başvuru merkezi Trabzon’da, İnönü Mah. Yavuz Selim Bulvarı Öztürkler Apt. No: 365/A Ortahisar/Trabzon (Fatih Devlet Hastanesi Üstü, Tanjant Yolu Üzeri) adresindedir.

Amasya’dan Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Amasya’dan Fransa vize başvurusu gerekli evraklar hazırlanarak Fransa’nın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. Amasya’dan Fransa vizesi almak için randevu alan kişinin randevu tarihinde şahsen giderek başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yılda yaptırmış başvuru sahipleri vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapabilmektedirler. Fransa vizesi Amasya için başvuru merkezi Trabzon’da, Pazar Kapı Mah. Sahil Cad. No: 103 Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası 6. Kat Ortahisar/Trabzon adresindedir.

Schengen Vizesi Amasya’dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin alınacağı ülkeye bağlı olarak başvuru süreci en yakın vize başvuru merkezi üzerinden yapılmaktadır. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yıl içinde yaptırmış olan kişiler vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvurularını yapabilmektedirler. Vizem.net, Karadeniz bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için Schengen vize başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Amasya Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Amasya komşu illerindeki Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda verilmiştir.

Paylaş: