Aydın Vize İşlemleri

Aydın Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Aydın, yurtdışına yapılacak seyahatlerde en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 20. şehir konumundadır.

Aydın’da ikamet edip Aydın vize danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilerden 278’i için vizem.net danışmanlığında vize başvurusu yapılmış ve bunlardan 265’i için vize onayı alınmıştır. Aydın vize işlemleri için onay oranı %95,3 olan vizem.net, Aydın’dan yapılan vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Aydın’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Aydın şehrinde hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmamaktadır. Aydın’da ikamet eden kişilerin yapacakları vize başvuruları, en yakın vize başvuru merkezi veya Ankara’daki dış temsilcilikler aracılığı ile yapılmaktadır.

Aydın Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Aydın iline ait vize başvurusu merkezi bulunmamaktadır. Aydın’da ikamet eden vatandaşlar, vize başvurusu için gerekli evrakların eksiksiz toplanması ve kontrolü için vizem.net Ege Bölgesi saha personeli aracılığıyla danışmanlık alabilmektedir.

Aydın vize başvurusu için başvuru merkezi iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Bünyamin Saltuk

Aydın Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Aydın vize başvuru merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Aydın’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Aydın’da en fazla hangi ülkeler için vize başvuruları yapıldığı aşağıda verilmiştir.

  • Aydın İngiltere vize başvurusu
  • Aydın Litvanya vize başvurusu
  • Aydın Danimarka vize başvurusu
  • Aydın Amerika vize başvurusu
  • Aydın Rusya vize başvurusu

Aydın’dan İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesine başvuracak Aydın’da ikamet eden kişilerin gerekli evrakları hazırlayarak en yakın akredite acente vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir.

Randevu tarihi ve saatinde başvuru merkezine şahsen giderek başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvuran Aydın’da ikamet eden kişiler için TLS contact vize merkezi bulunmamaktadır. Aydın’a en yakın İngiltere vize başvuru merkezi olan TLS contact İzmir başvuru merkezinden başvuru sürecinin yürütülmesi gerekmektedir. TLS contact İzmir vize başvuru merkezinin adresi Aksoy Plaza, Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:152 Kat:2 Daire:201-A 35220 Alsancak/ İzmir’dir.

Aydın’dan Litvanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Litvanya vizesine başvuracak Aydın’da ikamet eden kişilerin gerekli evrakları hazırlayarak en yakın akredite acente vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir.

Randevu tarihi ve saatinde başvuru merkezine şahsen giderek başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Litvanya vizesi başvuru için VFS Global vize merkezinin Aydın şubesi bulunmamaktadır. Litvanya vizesi için Aydın’a en yakın vize başvuru merkezi olan VFS Global İzmir başvuru merkezinden başvuru sürecinin yürütülmesi gerekmektedir. VFS Global İzmir vize başvuru merkezinin adresi, Akdeniz mahallesi Akdeniz caddesi Reyent İş Hanı No:1/C Pasaport, İzmir’dir.

Aydın’dan Danimarka Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Danimarka vizesine başvuracak Aydın’da ikamet eden kişilerin gerekli evrakları hazırlayarak Danimarka vize başvurularında yetkili olan en yakın VFS Global vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir. Randevu tarihi ve saatinde başvuru merkezine şahsen giderek başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Danimarka vizesi başvuru için Aydın VFS Global vize merkezi bulunmamaktadır. Danimarka vizesi için Aydın’da en yakın vize başvuru merkezi olan VFS Global vize başvuru merkezinin İzmir şubesinden başvuru sürecinin yürütülmesi gerekmektedir. VFS Global İzmir vize başvuru merkezinin adresi, Akdeniz mahallesi Akdeniz caddesi Reyent İş Hanı No:1/C Pasaport, İzmir’dir.

Danimarka Schengen vizesi için, son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış kişiler vizem.net üzerinden sadece evrakları göndererek başvuru yapabilmektedir.

Aydın’dan Amerika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydın’da ikamet eden kişiler Amerika vizesi için gerekli evrakları hazırlayıp en yakın Ankara Amerika Büyükelçiliği aracılığı ile başvuru yapması gerekmektedir. Ankara Amerika Büyükelçiliği aracılığı ile Amerika vize başvurusunda bulunacak kişiler, Ankara Amerika Büyükelçiliği’nden randevu alarak randevu saati ve günü geldiğinde şahsen vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Aydın’dan Rusya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kısa süreli Aydın Rusya vizesi, gerekli evrakların hazırlanmasından sonra İstanbul, Trabzon veya Antalya Başkonsoloslukları üzerinden randevu aracılığıyla yapılmaktadır. Randevu tarihi geldiğinde başvuru merkezine bizzat giderek başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.

Uzun süreli Aydın Rusya vizesi için, Rusya Ankara Büyükelçiliğine başvuru yapılması gerekmektedir. Ankara Rusya Büyükelçiliği aracılığı ile Rusya uzun süreli vize başvurusunda bulunacak kişilerin, Rusya Büyükelçiliği’nden randevu alarak randevu saati ve günü geldiğinde bizzat giderek vize başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Schengen Vizesi Aydın’dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesine başvuran vatandaşlar, hangi ülkeden Schengen vizesi alacağıyla bağantılı olarak başvuru sürecini en yakın vize merkezi aracılığı ile yapmaktadır.

Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine Schengen vizesi için parmak izi kaydı yaptırmış kişiler, vizem.net üzerinden sadece gerekli evrakları göndererek vize başvurusu yapabilirler. Vizem.net; Schengen vize başvurularında Ege bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Aydın Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Aydın’ın çevre illerindeki vize başvuru merkezleri nelerdir?

Paylaş: