Bartın Vize İşlemleri

Bartın'dan Vize İşlemleri ve Başvuru Süreci

Bartın, Türkiye’de yurt dışına yapılan seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan 74. şehirdir.

Vizem.net danışmanlığında son 5 yılda Bartın'da ikamet eden 78 vatandaş için başvuru yapılmış ve başvurulardan 77'si için onay alınmıştır. Vizem.net, %98,7 onay oranı ile Bartın'dan yapılacak vize başvurularında en yüksek onay oranı olan akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Bartın'dan Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Bartın ve ilçelerinden vize başvurusu yapacak vatandaşlar, Vizem.net'in ilgili ülke danışmanına çağrı merkezi veya destek@vizem.net adresi üzerinden ulaşarak vize uygunluğu için inceleme sürecini başlatabilmektedir. Bartın'dan yapılacak vize başvuruları için öncelikle vize başvuru sahibinin evrakları, seyahat edilecek ülke ve seyahatin amacına göre, uzman ülke danışmanı tarafından incelenir; başvurunun uygun bulunması halinde en yakın aracı kurum ofisinden veya konsolosluktan vize randevusu alınarak süreç başlatılır. Bartın vize danışmanlık hizmeti kapsamında; vize formunun doldurulması, rezervasyon işlemleri, dilekçe yazımı ve yeminli tercüme, seyahat sağlık sigortası ve vize takibine dek tüm işlemler Vizem.net danışmanları tarafından tamamlanmaktadır.

Bartın'da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Bartın’da konsolosluk ve hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmamaktadır. Bartın’dan vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşların çevre illerdeki vize başvuru merkezlerine veya Ankara’da yer alan dış temsilciliklere başvurmaları gerekmektedir.

Bartın Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Bartın’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Bartın’da vize başvurusu yapmak için ilgili evrakların bir araya getirilmesi ve kontrol edilmesi konusunda Vizem.net Karadeniz Bölgesi saha personelinden yardım talep edilebilir.

Bartın vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Yasin Temur

Bartın Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Bartın vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi- Cuma: 08:30- 19:00
  • Cumartesi: 10:00- 15:00

Bartın'dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Bartın’da en fazla aşağıda verilen ülke vize başvuruları yapılmaktadır.

  • Almanya vize başvurusu
  • Kanada vize başvurusu
  • İngiltere vize başvurusu

Bartın'dan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bartın’dan Almanya vize başvurusu yapabilmek için gerekli evraklar hazırlanmakta ve Almanya’nın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Başvuru işlemlerinin tamamlanması için, başvuru sahibi belirlenen randevu saatinde bizzat başvuru merkezinde olmak durumundadır.

Bartın’dan Almanya vize başvurusu yapabilmek için ilgili başvuru merkezi İdata Ankara’dır. İdata Ankara; Remzi Oğuz Arık mahallesi, Atatürk Bulvarı Ata Apartmanı, No: 231/A, 06680, Çankaya/ Ankara’ adresinde bulunmaktadır.

Son 5 sene içinde Schengen vizeleri için VIS sistemine parmak izi kaydı yaptıran vatandaşlar, Vizem.net üzerinden yalnızca evrak göndererek başvuru yapma imkanına sahiptir.

Bartın'dan Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bartın’dan Kanada vize başvurusu yapmak için ilgili evrakların tamamlanması ve Kanada’nın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Başvuru merkezinde verilen zamanda şahsen bulunularak başvuru işlemi tamamlanmaktadır.

Bartın’dan Kanada vize başvurusu için yetkili başvuru merkezi VFS Global Ankara’dır. VFS Global Ankara adresi; İşçi Blokları mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu caddesi, No: 57/A, 06530, Çankaya/ Ankara’dır.

Bartın'dan İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bartın’dan İngiltere vize başvurusunda bulunabilmek için İngiltere’nin en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekir. Başvuru işlemi, belirlenen randevu gününde birebir görüşme yoluyla tamamlanmaktadır.

Bartın’dan İngiltere vize başvurusu için ilgili başvuru merkezi TLScontact Ankara’dır. TLS contact Ankara; Kavaklıdere, Sheraton Convention Center, No:10, Boğaz sokak, 06700, Çankaya/ Ankara adresinde hizmet vermektedir.

Schengen Vizesi Bartın'dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin hangi ülkeden alınacağına bağlı olarak başvuru süreci en yakın vize merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış kişiler Vizem.net

üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapabilmektedir. Vizem.net Karadeniz bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için Schengen vize başvurularında

danışmanlık hizmeti sunmaktadır

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Bartın Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Bartın çevre illerindeki Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: