Çanakkale Vize İşlemleri

Çanakkale Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Çanakkale’den yurt dışına çıkmak için en fazla vize başvurusu yapan şehirler arasında Türkiye’de 40. sıradadır. Son 5 yılda, vizem.net tarafından danışmanlığı yapılan 154 Çanakkale vatandaşının vize başvurularından 147’sine onay alınmıştır. Çanakkale vize danışmanlık hizmeti veren vizem.net, Çanakkale vize işlemlerinde %95,4 oran ile, onay oranı en yüksek akredite acentedir. Başvuru bilgisi ve sorular için vizem.net, 0850 241 1868 numaralı telefon hizmet vermektedir.

Çanakkale’de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Çanakkale’de bulunan konsolosluklar aşağıda listelenmiştir.

  • Çanakkale Avustralya Konsolosluğu
  • Çanakkale Ukrayna Fahri Konsolosluğu

Çanakkale Avustralya Konsolosluğu Nerededir?

Çanakkale Avustralya Konsolosluğu Çanakkale’nin Kepez ilçesinde, Boğazkent mevkiindeki Kolin Hotel’de bulunmaktadır. Çanakkale Avustralya Konsolosluğu ile iletişim için +90 212 393 33 00 telefon numarası ve consular.istanbul@dfat.gov.au e-posta adresi kullanılmaktadır.

Çanakkale Ukrayna Konsolosluğu Nerededir?

Çanakkale’de fahri konsolosluk statüsünde hizmet veren bir Ukrayna Konsolosluğu bulunmaktadır. Ukrayna Fahri Konsolosluğu Çanakkale’de Vakıf İşhanı’nda, 1. katta bulunmaktadır. Ukrayna Fahri Konsolosluğuna ulaşmak için +90(286) 213 93 71 numaralı telefon ve mehmet@flamamaritime.com e-posta adresi kullanılmaktadır.

Çanakkale Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Çanakkale’de herhangi bir vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Çanakkale’den vize başvurusu yapmak isteyenler, gerekli evrakların toplanması ve kontrol edilmesi için, vizem.net Marmara Bölgesi saha personelinden yardım alabilmektedir. Çanakkale vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri; +90 551 075 60 34 numaralı mobil telefon ve 0850 241 1868 numaralı sabit telefondur. Vizem.net Marmara Bölgesi’yle yetkili kişii Faik Yurtsever’dir.

Çanakkale Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Çanakkale vize merkezi iletişim saatleri hafta içi her gün 08:30-19:00 saatleri arası ve cumartesi günleri 10:00-15:00 saatleri arasıdır.

Çanakkale’den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Çanakkale’den en çok vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Çanakkale Yunanistan vize başvurusu
  • Çanakkale Norveç vize başvurusu
  • Çanakkale Makedonya vize başvurusu

Çanakkale’den Yunanistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale’den Yunanistan vize başvurusu yapabilmek için, gerekli evraklar toplanmalı ve en yakın mesafedeki Yunanistan vize başvuru merkezinden randevu alınmalıdır. Randevu günü, vize başvurusu yapacak kişi şahsen vize başvuru merkezine giderek, vize başvuru işlemlerini tamamlamalıdır. Çanakkale’ye en yakın Yunanistan vize başvuru merkezi; Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, Muradiye Mahallesi’nin Çekirge Caddesi’nde, 25 numaralı binada bulunan Kosmos Vize Hizmetleri’dir. Eğer vize başvurusu Schengen vizesi içinse; son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izini girmiş olanlar, vizem.net üzerinden sadece belgeleri yollayarak vize başvurusu yapabilmektedirler.

Çanakkale’den Norveç Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale’de yaşayanların Norveç vize başvurusu yapabilmesi için, öncelikle istenilen belgeleri bir araya getirmesi, ardından en yakın Norveç vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir. Randevu gününde de, belgeler ile birlikte Norveç vize başvuru merkezine giderek, vize işlemlerini sonlandırmak gerekmektedir. Norveç vize başvuruları VFS Global tarafından yapılmaktadır. Çanakkale’ye en yakın yerde bulunan VFS Global Norveç vize başvuru merkezi İstanbul’dadır. VFS Global Norveç vize başvuru merkezi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde, Hacıahmet Mahallesi’nin Kurtuluş Deresi Caddesi’nde, 29 numaralı Ofton Plaza binasında bulunmaktadır. Schengen vizesi için yapılan vize başvuruları için, eğer son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydedilmişse, vizem.net üzerinden sadece belgeleri yollayarak vize başvurusu yapılabilmektedir.

Çanakkale’den Makedonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale’den Makedonya vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşların, vize başvurusu için gereken evrakları toplaması ve ardından; İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde, Gümüşsuyu İnönü Caddesi’nde, 12 numaralı Üçler Apartmanı’nda bulunan Makedonya Konsolosluğundan randevu almaları gerekmektedir. Çanakkale’de yaşayıp, Makedonya vize başvurusu yapmak isteyen T.C. vatandaşlarına vizem.net, vize başvuru danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çanakkale’den Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Çanakkale’den Schengen vizesi için başvurular, alınan ülkeye bağlı olarak, en yakın vize başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir. Eğer VIS sisteminde parmak izi kaydı son 5 yıl içerisinde yapılmışsa, vizem.net aracılığıyla sadece evrakları yollayarak vize başvurusu yapmak mümkündür. Marmara Bölgesi’nde yaşayan herkes için vizem.net Schengen vize başvurusu danışmanlığı yapmaktadır. Başvuru bilgisi ve sorular için 0850 241 1868 numaralı telefon kullanılabilmektedir.

Çanakkale’den Pasaport Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale’den pasaport başvurusu yapabilmek için online olarak randevu alınmalıdır. İstenilen belgeler ile birlikte Çanakkale Nüfus Müdürlüğüne giderek başvuru yapılabilmektedir.

Çanakkale Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim Bilgileri Nelerdir?

Çanakkale Nüfus Müdürlüğü pasaport işlemleri için hizmet vermektedir. Pasaport randevu Çanakkale Nüfus Müdürlüğünden alınmaktadır ve gerekli evraklar ile randevu günü giderek pasaport işlemleri tamamlanmalıdır. Çanakkale Nüfus Müdürlüğü Cevatpaşa Mahallesi’nin Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nde, 26 numaralı Valilik Binası’nda bulunmaktadır.

Çanakkale Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Çanakkale komşu illerindeki vizem.net vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: