Iğdır Vize İşlemleri

Iğdır Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Iğdır, Türkiye’de yurtdışına çıkmak için en çok vize başvurusu yapılan 63. şehirdir. Son 5 yıl içinde Iğdır’da yaşayan 78 vatandaş için Vizem.net danışmanlığında vize başvurusu yapılmış, başvuruların 76’sının onayı alınmıştır. Vizem.net, %97,4 onay oranı ile Iğdır’dan yapılacak vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Iğdır Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Iğdır’da vize başvuru merkezleri bulunmamaktadır. Iğdır’dan vize başvurusu yapmak için Doğu Anadolu Bölgesi’nde hizmet veren Vizem.net saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Iğdır’dan vize başvurusu yapmak için vize başvuru merkezinin mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Sinan Akıncı

Iğdır Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Iğdır’dan vize başvurusunda bulunmak için iletişime geçilebilecek Iğdır vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Iğdır’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Iğdır’da en fazla aşağıda verilen ülkelere vize başvuruları yapılmaktadır.

  • Iğdır İrlanda vize başvurusu
  • Iğdır Almanya vize başvurusu
  • Iğdır Kanada vize başvurusu

Iğdır’dan İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Iğdır’dan İrlanda vizesi başvurusu yapmak için; Iğdır’a en yakın vize başvuru merkezi olan VFS Global Trabzon ofisinden randevu alınması, gerekli evrakların toplanması, randevu tarihi ve saatinde VFS Global Trabzon ofisine şahsen gidilmesi ve İrlanda vizesi için başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

VFS Global, İrlanda vize başvuruları için yetkili bir kurumdur. VFS Global Trabzon ofisinin adresi; Pazar Kapı Mah Sahil Cad., No:103, Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası, 6. Kat Ortahisar- Trabzon’dur.

Iğdır’dan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Iğdır’da İdata vize merkezi bulunmadığından, vize başvurusu için en yakın vize başvuru merkezi olan Almanya İdata Trabzon ofisi tercih edilmektedir. Almanya vizesi için İdata Trabzon’dan randevu alındıktan sonra, gerekli evraklar hazırlanmalı ve vize başvuru merkezine şahsen gidilerek başvuru işlemleri tamamlanmalıdır.

İdata Trabzon ofisinin adresi; İnönü Mah., Yavuz Selim Bulvarı, Öztürkler Apt, D:No: 365/A, 61040, Ortahisar/ Trabzon’dur.

Almanya bir Schengen ülkesidir. Schengen vizeleri için son 5 yılda VIS sistemine parmak izi tanımlaması yaptırmış olanlar Vizem.net üzerinden sadece gerekli evrakları göndererek vize başvurusu yapabilmektedir.

Iğdır’dan Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Iğdır’dan Kanada vizesine başvuruda bulunmak için, gerekli evraklar hazırlandıktan sonra en yakın vize başvuru merkezi konumunda olan VFS Global Trabzon ofisinden randevu alınarak şahsen başvuru yapılabilir.

VFS Global, Kanada vize başvurularında yetkisi olan bir kurumdur. VFS Global Trabzon ofisi;; Pazar Kapı Mah Sahil Cad., No:103, Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası, 6. Kat Ortahisar- Trabzon adresinde bulunmaktadır.

Schengen Vizesi Iğdır’dan Nasıl Alınır?

Iğdır’dan Schengen vizesine başvuruda bulunmak için, vizesine başvurulacak ülkeye bağlı olarak en yakın vize başvuru merkezinden başvuru yapılabilmektedir.

Son 5 yılda VIS sistemine parmak izi kaydı yapılmış kişiler Vizem.net ofisine sadece evrak göndererek Schengen vizesi için başvuruda bulunabilmektedir. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde ikamet eden tüm vatandaşlar için Vizem.net, Schengen vizesi başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Iğdır Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Iğdır’ın komşu illerindeki Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: