Beylikdüzü Vize İşlemleri

Beylikdüzü Vize Danışmanlık ve Başvuru İşlemleri

Beylikdüzü İstanbul’un batısında, Avrupa Yakası’nda bulunan ve şehrin ilçeleri arasında büyüklük bakımından 23. sırada olan İstanbul ilçesidir. Beylikdüzü ilçesinden vize başvurusu yapmak isteyen bireylerin seyahat edecekleri ülke ve seyahat amacına göre şahsen dış temsilcilikler, vize başvuru merkezleri ve akredite vize danışmanlık şirketleri üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Vizem.net, hizmetlerinde %97,8 onay oranı ile İstanbul'dan yapılan vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite kuruluştur ve başvuru sahipleri için vize evraklarının kontrolünden, online işlemler, randevu alma ve başvuru takibine dek tüm süreç için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

İstanbul Beylikdüzü'nden Vize Nasıl Alınır?

İstanbul Beylikdüzü’nden vize işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireyler C tipi kısa süreli vizeler için seyahat etmek istedikleri ülkenin vize başvuru merkezi ve Vizem.net üzerinden başvuru yapabilir. D tipi uzun süreli vize başvurularında Beylikdüzü vize işlemleri ise ilgili ülkenin İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden şahsen veya vize acenteleri üzerinden alınabilmektedir.

Beylikdüzü Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Beylikdüzü ilçesinden vize işlemleri başlatmak isteyen kişiler, Vizem.net çağrı merkezini arayarak veya destek@vizem.net adresine e-posta yoluyla ulaşarak seyahat etmeyi planladıkları ülke danışmanı ile iletişime geçebilir ve vize uygunluk değerlendirme sürecinin başlatılmasını talep edebilir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan başvurularda öncelikle gerekli evrak Vizem.net merkez ofisine kargolanır veya pdf dosyası halinde destek@vizem.net adresine mail atılır. Evrak ulaştıktan sonra başvuru sahibi adına gerekli form ve dilekçeler doldurularak eksik belge varsa tamamlanır. Gerekli olması dahilinde otel ve uçak rezervasyonları yapılarak seyahat planı çıkarılır. İlgili ülkenin aracı kurumunun vize başvuru merkezi veya dış temsilciliği üzerinden randevu alınarak randevu tarihinde başvuru sahibinin İstanbul aracı kurum ofisinde veya konsolosluk biriminde biyometri işlemlerini tamamlayabilmesi için saha ekibi yardımcı olmaktadır.

Beylikdüzü Vize Danışmanlık İşlemleri Nelerdir?

Beylikdüzü ilçesinden vize başvuruları için danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net uzmanları tarafından yapılan temel vize işlemleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Gerekli vize evraklarının incelenmesi ve eksik belgelerin tamamlanması
  • Vize başvuru formunun doldurulması
  • Çevrimiçi sistem üzerinden belgelerin yüklenmesi
  • Yeminli tercüme işlemlerinin yapılması
  • İngilizce başvuru dilekçesinin hazırlanması
  • Noter onayı işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • Seyahat sağlık sigortasının yapılması
  • Uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması
  • Vize takip ve sorgulama işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • SMS ile bilgilendirme yapılması

Beylikdüzü Vize İşlemleri İçin Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

Beylikdüzü üzerinden vize danışmanlık hizmeti almak isteyen bireylerin ödemeleri gereken ücretler, başvuru yapılacak ülke ve ülkelerin vize türlerine göre değişim göstermektedir. Kısa süreli turistik vize başvurularında 35’ten fazla ülke için vize danışmanlık ücreti 30 eurodur. Çalışma, öğrenci, aile birleşimi ve yatırım vizeleri gibi uzun süreli vize türleri için 2022 yılı vize başvurusu danışmanlık ücreti 65 euro ile 135 euro arasında değişmektedir.

Beylikdüzü İlçesinde Konsolosluk Var Mıdır?

Hayır, Beylikdüzü ilçesinde herhangi bir ülkenin dış temsilciliği mevcut değildir.

Beylikdüzü Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Beylikdüzü ilçesinde vize işlemleri için yetkili aracı kurum başvuru merkezi bulunmamaktadır.

Beylikdüzü ilçesinden vize başvuru işlemleri gerçekleştirmek için akredite bir acente olan Vizem.net’ten uzman desteği alınabilmektedir.

Vize başvurularında evrak teslimi ve parmak izi işlemleri için Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde bulunan aracı kurum ofislerine gidilmesi gerekmektedir. Vizem.net vize danışmanlığı hizmeti kapsamında, İstanbul merkez ofisine gerekli vize başvuru evraklarını ileten ve son 59 ay içerisinde alınmış Schengen vizesi olan başvuru sahiplerinin vize başvuruları, biyometri işlemlerine gerek kalmadan tamamlanmaktadır.

Beylikdüzü'ne En Yakın Vize Başvuru Merkezleri Nelerdir?

Beylikdüzü ilçesine en yakın yetkili aracı kurum ve vize merkezleri aşağıdaki tabloda verilen ilçelerde bulunmaktadır.

İlçelerVize Başvuru MerkezleriÜlkeler
BeyoğluVFS GlobalSchengen ülkeleri, Ukrayna, Bulgaristan, Hırvatistan, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya
Russia Visa CentreRusya Federasyonu
ŞişliiDATAAlmanya ve İtalya
TLS Contactİngiltere ve İsviçre
Kosmos VizeYunanistan
AS VisaMacaristan, Portekiz ve Slovenya

Beylikdüzü Vize Danışmanlığı için Vizem.net İletişim Bilgileri Nedir?

Beylikdüzü vize danışmanlığı için Vizem.net üzerinden hizmet almak isteyen kişiler için Vizem.net İstanbul merkez ofisi; Barbaros Mah., Halk Cad., No: 8/A, K: 2, Palladium Ofis Binası, Ataşehir adresinde bulunmaktadır. Vizem.net ofisi çalışma saatleri pazartesi ve cumartesi günleri arasında her gün 09:00 ve 19:00 saatleri arasındadır. Vizem.net merkez ofise 0216 706 55 86 ve 0850 241 1868 telefon numaralarından veya destek@vizem.net mail adresi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: