Karabük Vize İşlemleri

Karabük'ten Vize İşlemleri ve Başvuru Süreci

Karabük, Türkiye’den yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 68. şehirdir. Son 5 yılda Vizem.net danışmanlığında Karabük’te ikamet eden 92 vatandaşın vize başvurusu yapılmış, bu başvurulardan 81’inin onayı alınmıştır.

Karabük’ten yapılan vize başvurularında %88 onay oranı ile en yüksek onay oranına sahip akredite acente vizem.net’tir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Karabük Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Karabük'te ikamet eden T.C. vatandaşları, Vizem.net'in ilgili ülke danışmanına destek@vizem.net adresi ya da çağrı merkezi üzerinden ulaşarak vize danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Karabük vize danışmanlığı kapsamında; vize başvuru formu doldurulması, başvuru dilekçesi yazımı ve yeminli tercüme, ulaşım ve konaklama rezervasyon işlemleri, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve vize takibi dahil tüm işlemler Vizem.net'in ilgili ülke danışmanı tarafından tamamlanır.

Karabük ve ilçelerinden yapılacak vize başvuruları için kişinin evrakları, uzman ülke danışmanı tarafından seyahat edilecek ülke ve talep edilen vize türü doğrultusunda incelenir; şartların uygun bulunması halinde en yakın yetkili vize merkezinden veya Ankara ve İstanbul'da hizmet veren ilgili ülkenin konsolosluğundan randevu alınarak başvuru süreci başlatılır.

Karabük'te Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Karabük’te hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmadığından dolayı Karabük’ten yapılacak vize başvuruları en yakın vize başvuru merkezine veya Ankara’daki dış temsilcilikler aracılığıyla yapılmaktadır.

Karabük Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Karabük’te vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Karabük vize başvurusu için gerekli belgelerin toplanması ve kontrolü için vizem.net Karadeniz bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Karabük vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 536 222 2288
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili personel: Yasin Temur

Karabük'ten En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Karabük’ten en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda verilmiştir.

  • Almanya vize başvurusu
  • İsviçre vize başvurusu
  • Finlandiya vize başvurusu

Karabük'ten Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karabük’ten Almanya vize başvurusu gerekli evraklar hazırlanarak Almanya için en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. Karabük’ten Almanya vize başvurusu için randevu alan kişi, randevu tarihinde vize başvuru merkezine giderek şahsen başvuru işlemini tamamlamalıdır. Karabük’ten Almanya vize başvurusu için başvuru merkezi olan İdata Trabzon’da, İnönü Mahallesi, Yavuz Selim Bulvarı, Öztürkler Apartmanı No: 365/A Ortahisar (Fatih Devlet Hastanesi üstü, Tanjant Yolu üzeri) adresindedir. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yıl içerisinde yaptırmış olan kişiler, vizem.net üzerinden sadece belge göndererek başvurularını yapabilmektedirler.

Karabük'ten İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karabük’ten İsviçre vize başvurusu gerekli evraklar hazırlanarak İsviçre için en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. Karabük’ten İsviçre vize başvurusu için randevu alan kişi randevu tarihinde vize başvuru merkezine giderek şahsen başvuru işlemini tamamlamalıdır. Karabük’ten İsviçre vize başvurusu için başvuru merkezi olan TLS Contact Ankara’da, Sheraton Hotel Ankara ve Kongre Merkezi, Noktalı Sokak Kavaklıdere adresindedir. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yıl içerisinde yaptırmış olan kişiler vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvurularını yapabilmektedirler.

Karabük'ten Finlandiya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karabük’ten Finlandiya vize başvurusu gerekli evraklar hazırlanarak Finlandiya için en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. Karabük’ten Finlandiya vize başvurusu için randevu alan kişi randevu tarihinde vize başvuru merkezine giderek şahsen başvuru işlemini tamamlamalıdır. Karabük’ten Finlandiya vize başvurusu için VFS Global ofisi Ankara’da, İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 57 Regnum Sky Tower Çankaya adresindedir. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yıl içerisinde yaptırmış olanlar vizem.net aracılığıyla sadece gerekli belgeleri göndererek başvurularını yapabilmektedirler.

Schengen Vizesi Karabük'ten Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin alınacağı ülkeye bağlı olarak başvuru süreci en yakın vize başvuru merkezi üzerinden yapılmaktadır. VIS sistemine parmak izi kaydını son 5 yıl içinde yaptırmış olanlar vizem.net’e sadece evrak göndererek başvurularını yapabilmektedirler. Vizem.net, Karadeniz bölgesinde yaşayan tüm kişiler için Schengen vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Karabük Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Karabük komşu illerindeki Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda verilmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: