Niğde Vize İşlemleri

Niğde Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Niğde, Türkiye'den yurtdışına seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının en çok vize başvurusunda bulunduğu 53. şehirdir. Vizem.net danışmanlığında son 5 yıl içerisinde, Niğde’de ikamet eden 102 Türk vatandaşı için Niğde vize işlemleri ve başvurusu yapılmış, bunların içinde 97 başvuru için vize onayı alınmıştır.

Vizem.net, Niğde vize danışmanlık hizmeti sunan ve %95,1’lik oran ile Niğde’den yapılan vize başvurularında en yüksek vize onay oranına sahip olan akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Niğde'den Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Niğde vize danışmanlık hizmetleri kapsamında, seyahat edilecek ülke ve vize türüne göre, öncelikle vize başvuru sahibinin kişisel koşulları ve vize belgeleri ilgili ülke danışmanı tarafından incelenmektedir. Başvuru koşulları uygun bulunan kişiler için ilgili ülke konsolosluğu veya aracı kurum başvuru merkezinden vize randevusu alınarak süreç başlatılmaktadır.

Niğde ve ilçelerinden vize başvurusu yapacak kişiler, Vizem.net çağrı merkezini arayarak veya destek@vizem.net adresine mail atarak ilgili ülke danışmanı ile iletişime geçebilmekte ve vize uygunluk tespiti için süreç başlatılabilmektedir.

Niğde'de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Niğde ilinde yabancı ülkelere ait herhangi bir dış temsilcilik bulunmamaktadır, bu sebeple Niğde’de ikamet eden Türk vatandaşlarının vize başvuru işlemleri için, Ankara’da yer alan yabancı ülke dış temsilciliklerine ya da Niğde'ye en yakın konumda hizmet veren vize başvuru merkezine gitmesi ve şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Niğde Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Niğde’de ikamet eden ve yurtdışına seyahat etmek amacıyla vize başvurusunda bulunmak isteyen Türk vatandaşları, il içerisinde vize başvuru merkezi bulunmaması sebebi ile, gerekli vize başvuru evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi için Vizem.net’in İç Anadolu Bölgesi saha personelinden danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

Niğde vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 536 222 2288
  • Sabit telefon: +90 850 241 1868
  • Yetkili kişi: Emrah Sultar

Niğde Vize Merkezi İletişim Saatleri Nedir?

Niğde vize başvuru merkezinin iletişim saatleri aşağıda verilmiştir.

Pazartes i- Cuma: 08:30 - 19:00

Cumartesi: 10:00 - 15:00

Niğde'den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Niğde’de ikamet eden vatandaşlar için en fazla vize başvurusunda bulunulan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Slovenya vize başvurusu
  • Bulgaristan vize başvurusu
  • Belçika vize başvurusu

Niğde'den Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde’de ikamet eden ve Slovenya’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Slovenya vizesi işlemlerini gerçekleştirmek üzere, Niğde'ye en yakın vize merkezi olarak Ankara’da hizmet veren AS Visa Solutions Slovenya vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir. Vize başvurusu sahibi tarafından, randevu tarihinde AS Visa Solutions Ankara vize başvuru merkezine şahsen gidilerek gerekli evraklar teslim edilmekte ve vize başvuru işlemi tamamlanmaktadır.

Niğde’de ikamet eden vatandaşların Slovenya vizesi başvuru işlemleri için danışmanlık hizmeti veren merkez, AS Visa Solutions Ankara vize başvuru merkezidir ve Aziziye Mahallesi, Cinnah Caddesi, No: 98/ 1, Çankaya, Ankara adresinde hizmet vermektedir.

Vizem.net’in danışmanlığında, Slovenya’ya seyahat etmek üzere yapılacak Schengen vizesi başvuru işlemleri, başvuru sahibinin son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış olması halinde, sadece gerekli evrakların gönderilmesi ile yapılabilmektedir.

Niğde'den Bulgaristan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde ilinde ikamet eden vatandaşların, Bulgaristan’a seyahat etmek üzere alması gereken vize işlemleri için, gerekli başvuru evraklarının hazırlanması ve Vizem.net’in İstanbul’da hizmet veren merkez ofisine gönderilmesi yeterli bulunmaktadır.

Niğde'den Belçika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belçika’ya seyahat edecek olan ve Niğde’de ikamet eden Türk vatandaşlarının, Belçika vizesi işlemlerini tamamlamak amacıyla, Niğde'ye en yakın vize merkezi olarak Ankara’da hizmet veren VFS Global Belçika vize başvuru merkezinden online olarak randevu oluşturması gerekmektedir. Belçika vizesi için başvuruda bulunacak kişilerin, randevu tarihinde VFS Global Ankara vize başvuru merkezine şahsen giderek gerekli evrakları beyan etmeleri, bu şekilde vize başvuru işlemini tamamlamaları gerekmektedir.

VFS Global Ankara vize başvuru merkezi, Niğde’de ikamet eden vatandaşların Belçika vizesi başvuru işlemleri için danışmanlık hizmeti veren vize merkezidir ve İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 57/ A Regnum Sky Tower, Çankaya, Ankara adresinde hizmet vermektedir.

Belçika’ya seyahat amacı ile yapılan Schengen vizesi başvuruları, başvuru sahibinin son 5 yıl içerisinde VIS sisteminde parmak izi kaydı alınmış olması koşulu ile, yalnızca gerekli başvuru evrakları gönderilerek Vizem.net üzerinden yapılabilmektedir.

Schengen Vizesi Niğde'den Nasıl Alınır?

Schengen vizesi, Avrupa’da bulunan Schengen bölgesi ülkelerine seyahat etmek amacı ile başvuruda bulunan kişilere, gittikleri ülkede veya Schengen bölgesi içerisinde, en fazla 90 günlük bir kalış süresi hakkı tanıyan, kısa süreli bir vize tipidir.

Schengen vizesi almak için başvuruda bulunmak isteyen ve Niğde’de ikamet eden Türk vatandaşlarının vize başvuru işlemleri, hangi ülkeye seyahat edeceklerine bağlı olarak, Niğde’ye en yakın konumda bulunan vize başvuru merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

Son 5 yıl içerisinde VIS sisteminde parmak izi kaydı alınmış olan ve Schengen vizesi almak isteyen kişilerin vize başvuru işlemleri, Vizem.net üzerinden yalnızca gerekli evrakların gönderilmesi ile yapılabilmektedir. Vizem.net, İç Anadolu bölgesinde ikamet eden Türk vatandaşlarının Schengen vizesi başvuru işlemleri için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Niğde Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Niğde’nin yakın çevresindeki illerde hizmet veren Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: