Osmaniye Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Osmaniye, Türkiye’den yurt dışına yapılacak seyahatlerde için en fazla vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 39. şehirdir.

Vizem.net danışmanlığında son 5 yılda Osmaniye’de ikamet etmekte olan 123 vatandaş için başvuru yapılmış ve bu başvuruların 115 tanesi onaylanmıştır. Vizem.net %93,5 onay oranı ile Osmaniye vize işlemleri sıralamasında onay oranı en yüksek akredite acente konumundadır.

Vizem.net Osmaniye vize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Osmaniye’de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Osmaniye’de herhangi bir ülkenin konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı Osmaniye’den yapılacak vize başvuruları en yakın ildeki vize başvuru merkezine veya Ankara’da bulunan konsolosluklara yapılmaktadır.

Osmaniye Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Osmaniye’de vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Osmaniye’den vize başvurusu yapılabilmesi ve ibraz edilmesi gereken evrakların kontrolü için vizem.net Akdeniz Bölgesi temsilcisinden yardım alınabilmektedir.

Osmaniye vize başvuru merkezi iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 • Mobil Telefon: +90 551 646 2565
 • Sabit Telefon: 0850 241 1868
 • Yetkili: Yağmur Sipahi

Osmaniye Vize Merkezi İletişim Saatleri Nedir?

Osmaniye vize merkezi iletişim saatleri aşağıda verilmiştir.

 • Pazartesi - Cuma: 08:30-19:00
 • Cumartesi: 10:00-15:00

Osmaniye’den En Fazla Hangi Ülkeler İçin Vize Başvuru Yapılmaktadır?

Osmaniye’den en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

 • İngiltere vize başvurusu
 • Romanya vize başvurusu
 • Hırvatistan vize başvurusu

Osmaniye’den İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Osmaniye’den İngiltere vize başvurusu yapabilmek için; Osmaniye’ye en yakın İngiltere vize başvuru merkezi olan TLS Contact Ankara vize başvuru merkezinden randevu alınması ve randevuya şahsen gidilmesi gerekmektedir.

TLS Contact vize merkezi, İngiltere vize başvuruları için resmi olarak yetkilendirilmiş kurumdur.

TLS Contact vize merkezi; Sheraton Hotel, Convention Center, Noktalı Sokak Kavaklıdere 06700 Ankara adresindedir. Vize başvuru merkezine +90 (0212) 370 31 00 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Osmaniye’den Romanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Osmaniye’den Romanya vize başvurusu yapılabilmesi için: ibraz edilmesi gereken evrakların hazırlanmasının ardından en yakın Romanya konsolosluğundan randevu alınması gerekmektedir.

İbraz edilmesi gereken evrakların vizem.net merkez ofisine gönderilmesi, vize başvurusunun yapılması için yeterli olmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Osmaniye’den Hırvatistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Osmaniye’den Hırvatistan vize başvurusu yapılabilmesi için; Osmaniye’ye en yakın Hırvatistan vize başvuru merkezi olan VFS Global Ankara vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Alınmış olan randevunun geçerli olması ve başvuru işleminin tamamlanabilmesi için, başvuru merkezine şahsen gidilmesi gerekmektedir.

Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde VIS sisteminde parmak izi kaydı olan kişilerin, vize merkezini ziyaret etmesine gerek kalmadan, vizem.net üzerinden sadece gerekli evrakları göndererek başvuru yapabilmeleri mümkündür.

VFS Global Ankara; İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:57/A Çankaya/Ankara, 06530, Sky Tower adresinde hizmet vermektedir. Vize başvuru merkezine (0212) 373 58 10 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. VFS Global Ankara vize merkezi hafta içi 08:30-15:30 arasında hizmet vermektedir.

Schengen Vizesi Osmaniye’den Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin alınacağı ülkeye bağlı olarak, vize başvurusu en yakın vize başvuru merkezi üzerinden yapılmaktadır.

Son 5 yıllık süreçte VIS sisteminde parmak izi kaydı bulunan kişiler, vize başvuru merkezine gitmesine gerek kalmaksızın, vize başvurularını ibraz edilmesi gereken belgeleri vizem.net üzerinden yollayarak yapabilmektedirler.

Vizem.net Akdeniz bölgesinde ikamet etmekte olan tüm vatandaşlar için Schengen vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Osmaniye Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Osmaniye’nin komşu illerindeki vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

 • Gaziantep vize merkezi
 • Hatay vize merkezi
 • Adana vize merkezi
 • Kahramanmaraş vize merkezi