Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası

2022 Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

Yurt içi seyahat sağlık sigortası, Türk vatandaşlarının veya Türkiye’de ikamet eden vatandaşların yapacakları yurt içi seyahatlerinde karşılaşabilecekleri kaza, ölüm, hastalık gibi olumsuz durumlara karşı koruma sağlayan bir sigorta çeşididir. Yurt içi seyahat sağlık sigortasının yaptırılması, kaza veya hastalık sonucu ortaya çıkan masrafların karşılanması, hasta veya yaralı olan kişinin başka bir hastaneye nakledilmesi gibi birçok imkan sağlaması açısından önemlidir ve yurt içi seyahatlerine çıkmadan önce yaptırılmalıdır.

Seyahat sigortası yurt içi seyahatlerinde ölen kişinin nakledilmesinden tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın sahibine teslim edilmesine kadar çok kapsamlı bir koruma ve hizmet sağlamaktadır.

Vizem.net sigorta departmanı hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatleri için seyahat sigortası hizmetini 2022 yılı için en uygun fiyata sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: 0850 241 1868

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Yurt içi seyahat sağlık sigortası, yurtiçi seyahatlerinde oluşabilecek kaza, hastalık gibi olumsuz durumlara karşı koruma sağlayan, tedavi görme veya nakil olma durumlarında oluşabilecek masrafları karşılayan bir sigorta türüdür.

Yabancılar için Yurtiçi Seyahat Sigortası Nedir?

Yabancılar için yurt içi seyahat sigortası, Türkiye’de ikamet eden yabancı ülke vatandaşlarının olası bir kaza, hastalık, ölüm durumlarına karşı yaptırdığı sigortadır.

Türkiye'de ikamet eden yabancı ülke vatandaşları için tam kapsamlı yurt içi sağlık sigortası Vizem.net sigorta birimi tarafından en uygun fiyat garantisi ile yapılabilmektedir.

Yurtiçi Seyahat Sigortasının Kapsamı Nedir?

Yurt içi seyahat sigortasının kapsamına giren hizmetler aşağıda listelenmiştir.

 • Kaza veya yaralanma sonucunda alınacak tıbbi tedavi
 • Kaza ve yaralanma sonucu tıbbi tedavi alan ve başka bir hastaneye nakli gereken hastanın nakil işlemleri
 • Vefat eden kişinin cenazesinin nakil işlemleri
 • Tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunarak teslim edilmesi
 • Bagajın kaybolması ve hasar görmesi
 • Tıbbi danışmanlık
 • Acil durum mesajlarının iletilmesi
 • Tur ile yapılacak seyahatin iptali
 • Sigorta acentesinin iflas etmesi
 • Sigorta acentesi tarafından taahhüdün yerine getirilmemesi
 • Ferdi kaza ölüm maluliyeti

Yurtiçi Seyahat Sigortası Nasıl Yapılır?

Yurt içi seyahat sigortası, Türkiye’deki birçok sigorta acentesinden yapılmaktadır. Türkiye vize seyahat sigortası, Vizem.net sigorta biriminden 0850 241 1868 telefon numarasından bilgi alınarak yaptırılabilmektedir. Vizem.net üzerinden hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat sağlık sigortası yaptırmak mümkündür.

Yurtiçi Seyahat Sigortası Fiyatları Ne Kadardır?

Yurt içi seyahat sigortası fiyatı, sigortanın kapsamına ve süresine göre değişmektedir. Yurt içi seyahat sağlık sigortası ücretleri en düşük 5,5 Türk lirasından başlamaktadır.

Yurtiçi Günlük Seyahat Sigortası Ne Kadardır?

Yurt içi günlük seyahat sağlık sigortası, Vizem.net sigorta birimi tarafından başvuran kişinin yaşı ve sigorta kapsamına göre ortalama 5,5 ile 7,5 Türk lirası arasında değişen fiyatlar ile yapılmaktadır.

Haftalık Yurtiçi Seyahat Sigortası Ne Kadardır?

Haftalık yurt içi seyahat sağlık sigortası, seyahat sağlık sigortasına başvuran kişinin yaşı ve sigorta kapsamına bağlı olarak Vizem.net sigorta birimi tarafından 35 ile 45,5 Türk lirası arasında değişen fiyatlar ile yapılmaktadır.

Aylık Yurtiçi Seyahat Sigortası Ne Kadardır?

Aylık yurt içi seyahat sigortasi, Vizem.net sigorta birimi tarafından sağlık sigortası almak isteyen kişinin yaşı ve sigorta kapsamına göre ortalama 145 ile 205 Türk lirası arasında fiyatlar ile yapılmaktadır.

Paylaş: