Zonguldak Vize İşlemleri

Zonguldak Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Zonguldak yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 36. şehirdir. Vizem.net öncülüğünde gerçekleşen vize başvurularında son 5 yıl içerisinde Zonguldak’ta ikamet eden 95 vatandaşın başvurusundan 93 vatandaşın başvurusu kabul edilmiştir. %97,9 oranında onay alan vizem.net acentesi, Zonguldak ilinden yapılacak vize başvurularında en yüksek onay oranına sahip acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Zonguldak'tan Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Zonguldak'tan vize başvurusu yapacak vatandaşlar, Vizem.net'in ilgili ülke danışmanına çağrı merkezi veya destek@vizem.net adresi üzerinden ulaşarak vize uygunluğu için inceleme sürecini başlatabilmektedir. Zonguldak ve ilçelerinden alınacak vize danışmanlık hizmeti kapsamında, seyahat edilecek ülkeye ve seyahat amacına göre, öncelikle vize başvuru sahibinin evrakları uzman ülke danışmanı tarafından incelenir; başvurunun uygun bulunması durumunda vize randevusu alınarak süreç başlatılır.

Zonguldak vize danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net danışmanları tarafından tamamlanan vize işlemleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Vize başvuru formu doldurma
 • Gerekli belgelerin kontrolü
 • Online evrak yükleme işlemleri
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
 • İngilizce vize talep dilekçesi yazımı
 • Yeminli tercüme ve noter onayı hizmeti
 • Uçak ve otel rezervasyonları
 • Vize randevusu alma ve değişiklik işlemleri
 • Vize takibi ve sorgulama hizmeti
 • SMS bilgilendirme servisi

Zonguldak’ta Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Zonguldak ilinde hiçbir ülkenin Konsolosluğu veya dış temsilciliği yer almadığından, Zonguldak ilinde yapılacak vize başvurularında Ankara’da bulunan dış temsilcilikler ya da en yakın konumda bulunan vize başvuru merkezleri tercih edilmelidir.

Zonguldak Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Zonguldak ilinde vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, gerekli evrakların kontrolünü sağlamak için vizem.net Karadeniz Bölgesi saha personeli ile iletişime geçerek yardım alabilmektedir.

Zonguldak vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
 • Sabit telefon: 0850 241 1868
 • Yetkili kişi: Yasin Temur

VFS Global Zonguldak’ta Var Mıdır?

VFS Global firmasının Zonguldak ilinde ofisi bulunmamaktadır. Zonguldak’a en yakın VFS Global firması olan VFS Ankara ile iletişime geçmek için (0212) 373 58 10 telefon numarası aranabilir veya İşçi Blokları Mah, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. NO:57, Regnum Sky Tower, Çankaya/ Ankara adresindeki ofisten randevu alınabilir.

Zonguldak’tan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Zonguldak ilinde ikamet eden vatandaşların vize başvurusu yapılabileceği iller aşağıda listelenmiştir.

 • Almanya vize başvurusu
 • Bulgaristan vize başvurusu
 • Fransa vize başvurusu

Zonguldak’tan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zonguldak’tan Almanya vize başvurusu yapmak için gerekli evraklar hazırlanarak Almanya’nın en yakın İdata vize başvuru merkezi olan Ankara İdata vize başvuru merkezi ofisinden randevu alınmalıdır. Randevu gününde başvuran şahsen vize başvuru merkezini ziyaret etmelidir.

Zonguldak ilinden Almanya vize başvurusu yapmak için; 0 850 460 1296 telefon numarası aranarak randevu alınması ve randevu gününde Remzi Oğuz Arık Mah. Atatürk Bulvarı Ata Ap. No: 231/A Çankaya/ Ankara adresindeki İdata ofisinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almış ve VIS sisteminden parmak izi kaydı yaptırmış vize başvuranları, Almanya vizesi almak için Vizem.net firmasına gerekli evrakları göndererek vize başvurusu yapabilmektedir.

Zonguldak’tan Bulgaristan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zonguldak ilinden Bulgaristan vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, gerekli evrakların hazırlığını yaparak Vizem.net firmasının ofisine göndermesi yeterli olmaktadır.

Zonguldak’tan Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zonguldak’tan Fransa vize başvurusu yapmak için Fransa’nın en yakın vize başvuru merkezi olan Ankara VFS Global vize başvuru merkezinden randevu almak gerekmektedir. Randevu tarihinde Ankara VFS Global ofisine şahsen gidilmeli ve gerekli işlemler yapılmalıdır.

Zonguldak ikametli Fransa vizesi nereden alınır sorusunun yanıtı olarak son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almış ve VIS sistemine parmak izi ile biyometri işlemlerini yaptırmış kişiler gerekli Fransa vizesi evraklarını hazırlayarak vizem.net ofisine gönderdiği takdirde vize başvurusu yapabilmektedir.

Zonguldak’ta İkamet Edenler için Schengen Nasıl Alınır?

Schengen vizesi, Schengen Bölgesine üye olan 26 ülke tarafından verilmektedir. Bu ülkeler; Belçika, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Lihtenştayn’dır. Schengen vizesi ile Schengen ülkeleri yeni bir vize zorunluluğu olmadan ziyaret edilebilmektedir.

Zonguldak’ta ikamet edenler Schengen vizesi almak için gerekli evrakları hazırlamalı ve ilgili ülkenin en yakın vize başvuru merkezinden randevu almalıdır.

Schengen vizesi almak isteyen kişiler, son 5 yıl içinde VIS sisteminden parmak izi kaydı yaptırmış ise yalnızca gerekli evrakları hazırlayarak vizem.net ofisine ulaştırırsa vize başvurusu yapabilmektedir. Vizem.net acentesi, Karadeniz Bölgesinde yaşamakta olan ve vize başvurusu yapacak tüm vatandaşlara vize danışmanlığı hizmeti veren bir acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Zonguldak Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Zonguldak çevre illerindeki vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: