Adreslerimiz

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde ve yurtdışı lokasyonlarımızda bulunan Vizem.net ofislerinin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Avrupa (Merkez Ofis)

  • Hacı Ahmet Mah. Kurtuluş Deresi Cad.
    Yahya Köprü Sok. No:1/B14
    34440 Beyoğlu / İstanbul
  • Telefon: 0212 706 6535 / 0850 241 1868
  • E-Posta: destek@vizem.net

İstanbul Anadolu

  • Barbaros Mah. Zaloğlu Cad. No:9/B
    Ataşehir / İstanbul
  • Telefon: 0216 706 55 86
  • E-Posta: destek@vizem.net

Ankara

  • Çankırı Caddesi Vakıf İşhanı 67 K5 D8
    Altındağ / Ankara
    Evrak Toplama Merkezi
  • Telefon: 0312 963 1473
  • E-Posta: ankara.ofis@vizem.net

Mersin

  • Mahmudiye Mah. 4810 Sk.
    Öztürk Plaza No:56/3
    Akdeniz / Mersin
  • Telefon: 0850 241 9783
  • E-Posta: mersin.ofis@vizem.net

Bursa

  • Hürriyet Mah. 1. Hürriyet Cad.
    No:81-85 Osmangazi / Bursa
  • Telefon: 0224 322 0512
  • E-Posta: bursa.ofis@vizem.net

Gebze Kocaeli

  • Arap Çeşme Mah. Namık Kemal Cad.
    No:2 K:3 Ofis:8 Gebze Kocaeli 41400
  • Telefon: 0262 255 5210
  • E-Posta: gebze.ofis@vizem.net

Toronto, Canada

  • 2800 Skymark Ave, Suite 200,
    Mississauga On L4W 5A7,
    Toronto / Canada.
  • Telefon: +1 (647) 625 8509
  • E-Posta: toronto.ofis@vizem.net

Plovdiv, Bulgaria

  • 68 Rayko Daskalov St
    flr. 2 off. 8 4000
    Plovdiv / Bulgaria
  • Telefon: +359 89 348 9496
  • E-Posta: plovdiv.ofis@vizem.net

Los Angeles, USA

  • 3727 W Magnolia Blvd, Burbank,
    CA 91505, USA
  • Telefon: +1 (747) 2004294
  • E-Posta: los.angeles.ofis@vizem.net

Berlin, Germany

  • Schnellerstraße 60, 12439
    Berlin, Almanya
  • Skype: vizemnet germany
  • E-Posta: berlin.ofis@vizem.net