kanada vizesi başvurusu

Kanada Vizesi: Kanada Vize Başvurusu ve Takip İşlemleri

Kanada vizesi, Kanada’ya giriş yapmaya olanak sağlayan ve ülkeye gerçekleştirilen seyahatlerde yasal olarak kalıcı veya geçici ikamet izni veren ve pasaporta iliştirilen belgedir.

2019 yılında yapılan Kanada geçici oturum (ziyaretçi) vizesi için dünya genelinde toplam 2.198.223 kişi başvuruda bulunmuş ve başvuruların %64’ü onay almıştır. 2020 yılında yapılan Kanada geçici oturum (ziyaretçi) vizesi için 509.074 kişi başvuru yapmış ve başvuru onay oranı %66 olmuştur.

Vizem.net, Kanada vize başvuruları için gerekli evrakların hazırlanmasından başvuru takibine dek tüm süreç için danışmanlık hizmeti veren son 4 yılda %94,3 başvurusu onay oranına sahip IRCC sertifikalı akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kanada Vize İstiyor Mu?

Kanada, pasaport türü fark etmeksizin tüm TC vatandaşlarını Kanada seyahatlerinde vizeye tabi tutmaktadır.

Kanada Yeşil Pasaport Sahiplerinden Vize İstiyor Mu?

Evet, Kanada yeşil (hususi) pasaport sahiplerinden vize istemektedir.

Yeşil (hususi) pasaport, Türkiye Cumhuriyeti memurlarına ve memurların gerekli şartları karşılayan aile üyelerine 5 yıl süre ile verilen ve genellikle kısa süreli seyahatler için vize gerektirmeyen bir pasaport türüdür. Yeşil (hususi) pasaportun hamiline sağladığı haklar Kanada için geçerli olmamaktadır.

Kanada Vize Çeşitleri Nelerdir?

Kanada vize çeşitleri aşağıda verilmiştir.

 • Kanada geçici oturum vizesi
 • Kanada ziyaretçi vizesi
 • Kanada öğrenci vizesi
 • Kanada çalışma vizesi
 • Kanada kalıcı oturum vizesi
 • Kanada ticari göçmen vizesi
 • Kanada ekspres giriş programı vizesi

Kanada vizeleri, ülkede kalma hakkını belirleyen oturum izni çeşitleridir ve Kanada vize türleri seyahat amacına bağlı olarak değişmektedir.

Kanada Vize Şartları Nelerdir?

Kanada vize şartları aşağıda verilmiştir.

 • Kanada’ya gerçekleştirilecek seyahatlerde masrafların karşılanacağına dair yeterli mali duruma veya masrafları karşılayacak geçerli bir sponsora sahip olmak gerekmektedir.
 • Kanada’ya yapılan seyahatten sonra başvuru sahibi ülkesine geri döneceğine dair yeterli kanıt sunmak durumundadır.
 • Başvuru sahibinin başka bir ülkede vize ihlalinde bulunmamış olması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin adli sicil kaydının temiz olması gerekmektedir.

Kanada’ya gitme şartları, başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Kanada vize şartları için yukarıda listelenen ortak şartlara ek olarak kişiye göre değişen şartlar, Kanada hükümetinin https://www.canada.ca/en.html adlı internet sitesindeki sistem üzerinden belirli sorular cevaplanarak öğrenilebilmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvuruları online olarak yapılabilmektedir. Kanada ziyaretçi vizesi, öğrenci vizesi, iş amaçlı vize türleri ve kalıcı oturum sahiplerinin seyahat belgeleri için yetkili vize merkezi üzerinden şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Kanada vize başvuruları için yetkili vize merkezinin İstanbul ve Ankara ofislerine başvuru yapılmakta, diğer illerdeki ofisleri üzerinden Kanada vize başvurusu gerçekleştirilememektedir. Kanada vize başvuruları için tek yetkili onay merci IRCC Kanada’dır.

Vizem.net, Kanada vize başvuruları için danışmanlık hizmeti veren ve son 4 yılda onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Online Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online Kanada vize başvurusu, Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu’nun (IRCC) https://www.canada.ca/ internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu sisteminde kayıt oluşturulduktan sonra gerekli evraklar yüklenip ve vize ücreti ödenerek Kanada vize başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.

Kanada vize başvurusu online olarak gerçekleştirildikten sonra yetkili vize merkezinin Ankara veya İstanbul ofislerine biyometri işlemleri için randevu alınmakta ve başvuru sahibi için gerekmesi durumunda biyometri kaydı yaptırılmaktadır. Kanada online vize başvurusu Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu tarafından değerlendirilerek onaylanmaktadır. Kanada vize başvuruları onay aldığı takdirde göçmenlik bürosu bilgilendirme yapmakta ve başvuru sahibinin pasaportunu yetkili vize merkezi aracılığıyla Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu’na iletmesi gerekmektedir

Kanada Vize Başvurusu Şahsen Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusu, başvuru formu ve gerekli evrak listesi Kanada göçmenlik ofisi sitesi üzerinden indirilip gerekli evraklar hazırlandıktan sonra, Ankara veya İstanbul yetkili vize merkezi ofislerinden randevu alınması ve randevu tarihinde vize başvuru merkezine şahsen gidilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Kanada Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kanada vizesi için gerekli evraklar aşağıda verilmiştir.

 • Pasaport: Pasaport numarasının, pasaportun veriliş ve bitiş tarihinin ve isim, fotoğraf, doğum tarihi, doğum yerini bildiren kişisel bilgilerin yer aldığı geçerli bir pasaport hamili olmak gerekmektedir.
 • Geçerli Kanada vize başvuru formu: Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu’nun (IRCC) internet sitesi üzerinden indirilen vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle tamamlanması gerekmektedir.
 • Kanada vize başvuru ücretinin ödendiğine dair kanıt: Seyahat türüne göre başvuru işlem ücreti ve biyometri ücretlerinin ödendiğini gösteren dekontun ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Adli sicil kaydı: Temiz bir adli sicil kanıtı olarak e- devlet üzerinden alınmış adli sicil kaydının çıkarılması gerekmektedir.
 • Tıbbi muayene sonucu sağlık kanıtı: Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu’nun (IRCC) internet sitesi üzerinden ilgili sigorta doktoru bulunarak sağlık raporu çıkarılması gerekmektedir. Kanada vizesi için sağlık raporu, başvuru sahibinin insanlarla birlikte çalışmayı gerektiren işlerde bulunması dışında 6 aydan kısa süren seyahatlerde genellikle talep edilmemektedir.
 • Biyometrik fotoğraf: 6 aydan eski olmayan, yüzün net bir şekilde seçildiği, arka planın desensiz ve düz renk olduğu 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmektedir.
 • Mali durum belgeleri: Seyahat boyunca masrafların nasıl karşılanacağını kanıtlayan banka hesap özetleri, yıllık kazancı gösteren iş mektubu, davet ile gidiliyorsa Kanadalı ev sahibinin veya aile üyesinin gelir belgesi veya sponsor varsa sponsorun yazacağı mektup ve sponsorun mali belgeleri gerekmektedir.
 • Ülkeye geri dönüleceğine dair kanıt: Çalışma belgesi, tapu veya kira sözleşmeleri gibi Kanada seyahati tamamlandıktan sonra ülkeye geri dönüleceğini kanıtlayan belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Kimlik ve medeni durum belgeleri: Doğum sertifikası, evlilik sertifikası veya boşanma/ evlilik feshi sertifikası dahil medeni durum belgeleri ve kimlik belgesinin fotokopilerinin ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Seyahat amacına dair ön yazı: Kanada’ya seyahat amacını belirten davet mektubu, seyahat amacına dair tüm belgeler veya ziyaret amacını destekleyecek kişilere ait iletişim bilgilerinin ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Davet mektubu: Kanada vatandaşı olan veya Kanada’da kalıcı ikamet izni olan biri tarafından yazılan ve başvuru sahibine ait isim, doğum günü, telefon numarası, adres, seyahat süresi, finansal desteğin nasıl sağlanacağı ve mektubu yazan kişiyle olan ilişkinin belirtildiği bir davet mektubu gerekmektedir.

Yukarıda verilen evrak listesi tüm Kanada vize başvurularında istenilen standart vize belgeleridir. Kanada vize başvurusu için gerekli belgeler başvuru yapılacak vize türüne göre değişiklik göstermektedir.

Kanada Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Kanada vize başvuru formu Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu (IRCC) sistemi kullanılarak online olarak doldurulmaktadır. Kanada vize başvuru formu pdf halinde indirilerek şahsen doldurulabilmektedir.

Kanada vize başvuru formunda; isim, soyisim, mail adresi, telefon numarası, doğum yeri, doğum tarihi, medeni hal, pasaport bilgileri, seyahat türüne göre bilgiler yer almaktadır. Kanada vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle tamamlanması gerekmektedir ve Kanada göçmenlik bürosu web sitesinde form doldurma sürecine ilişkin detaylı talimatları içeren kılavuz bilgileri yer almaktadır.

Kanada Vizesi Online Başvuru Formu Nereden İndirilebilir?

Tüm Kanada vize türleri için Kanada vizesi online başvuru formu https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/application/application-forms-guides.html adresinden pdf olarak indirilebilmektedir.

Kanada Vize Başvurusu için Bankada Ne Kadar Para Olmalıdır?

Kanada vize başvurusu için bankada aylık masrafların karşılığı olarak 1,230 CAD olması gerekmektedir. Kanada’ya turizm amaçlı giden vatandaşların 30 gün için bankada 2,000 CAD bulundurması gerekmektedir.

Kanada Vizesi için Fotoğraf Ölçüsü Ne Olmalıdır?

Kanada vizesi için fotoğraf ölçüsü 35 mm genişliğinde ve 45 mm yüksekliğinde olmak durumundadır. Kanada vizesi için fotoğrafların 6 aydan eski olmaması gerekmektedir.

Kanada vize fotoğrafı yüz hatlarının net bir şekilde görüldüğü, net ve bulanıklık içermeyen, arka planın tek ve açık renk olduğu bir fotoğraf olmak durumundadır. Kanada vize fotoğraf ölçüsü içinde başın, alından çeneye kadar 31 mm ile 36 mm arasında yer kaplaması gerekmektedir.

Kanada Vize Başvuru Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Kanada vize başvuru dilekçe örneği seyahat amacını, Kanada’da yapılacakları belirten ve seyahatten sonra ülkeye geri dönüleceğini onaylayan belgedir. Kanada vize başvuru dilekçesi, vize memurları tarafından dikkatle incelenmektedir ve vize onayı verilmesinde önemli bir etkendir.

Kanada vize başvuru dilekçe örneği Konsolosluğa hitaben, dilekçe kurallarına uygun olarak yazılmak durumundadır. Kanada vize başvuru dilekçesinin; seyahat amacı, masrafların karşılanma şekli, destekleyici belgelerin kısa bir listesi, sponsorla olan ilişki, seyahat sonrası ülkeye geri dönüleceğinin bilgisi ve seyahat, konaklama ve uçuş bilgilerini içermesi gerekmektedir.

Kanada Vize Davetiyesi Nasıl Yazılmalıdır?

Kanada vize davetiyesi, Kanada’da yaşayan arkadaş, aile üyesi, iş ortağı gibi başvuru sahibinin yakından tanıdığı biri tarafından Kanada’ya davet edilmesini içeren bir belge türüdür. Kanada vize davetiyesi her vize türü için gerekmezken, genellikle turist vizeleri için talep edilmektedir. Kanada vize davetiyesinin, davetiyenin ibraz edildiği yetkili kuruma hitaben yazılması gerekmektedir.

Kanada vize davetiyesi, başvuru sahibine ait; isim, soyisim, doğum tarihi, telefon numarası, e- posta adresi, açık adres, seyahat amacı, konaklama türü ve konaklama masrafı, seyahat başlangıç ve bitiş tarihi ve davetiyeyi yazan kişiyle olan ilişki bilgilerini içermek durumundadır.

Kanada vize davetiyesinin davetiyeyi yazan kişiye ait; isim, soyisim, doğum tarihi, telefon numarası, e- posta adresi, açık adres, Kanada’da ikamet etme türü, meslek, aile üyelerinin isimleri ve doğum tarihleri, hanedeki toplam kişi sayısı bilgilerini içermesi gerekmektedir. Kanada’ya davetiye ile gitmek, vize onayı alınacağını garanti etmemektedir ancak vize onay ihtimalini güçlendirmektedir.

Kanada Vize Fiyatları Ne Kadardır?

Kanada vize fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Vize türleriBaşvuru ücretleri
Kanada ziyaretçi vizesi100 CAD
Çalışma vizesi155 CAD
Öğrenci vizesi150 CAD
Biyometri işlemleri80 CAD

Kanada vize ücretlerinin ödendiğini gösteren dekont vize başvuru belgeleri arasında yer almaktadır. Kanada vize ücreti ödenerek, ücretin ödendiğine dair makbuzun ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kanada Vize Ücreti Nereye Yatırılır?

Kanada vize ücreti Türkiye’den online olarak canada.ca adresinden Kanada hükümeti adına yatırılmaktadır.

VFS Kanada Biyometri Ücreti Nereye Yatırılır?

VFS Kanada biyometri ücreti ve VFS Global hizmet bedeli, başvuru merkezinde nakit olarak veya banka havalesi ile tahsil edilmektedir.

Kanada Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Kanada vize başvurusu online olarak veya yetkili vize merkezinin ofislerine şahsen gidilerek yapılmaktadır.

Vizem.net danışmanlığında gerçekleştiriken Kanada vize başvuruları online ortamda tamamlanmaktadır. Başvuru sahibinin sadece parmak izi vermek üzere vize başvuru merkezine gitmesi gerekmektedir.

Kanada Vize Başvurusu için Aracı Kurum Hangisidir?

Kanada vize başvurusu için aracı kurum VFS Global’dir. VFS Global Kanada ziyaretçi, öğrenci, çalışma ve iş vizesi başvurularını kabul etmektedir. Kanada biyometri işlemleri VFS Global online başvurularında gerçekleştirilmektedir.

VFS Global Kanada Vize İşlemleri Hangi İllerden Yapılabilir?

VFS Global Kanada vize işlemlerinin yapıldığı iller aşağıda verilmiştir.

 • Kanada Ankara vize başvuru merkezi
 • Kanada vize ofisi İstanbul

VFS Global’in diğer illerde bulunan başvuru ofisleri, Kanada vize işlemlerinde yetkili değildir.

Kanada Vize Randevu İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kanada vize randevu işlemleri için randevu, aracı kurumun internet sitesi üzerinden online olarak alınabilmektedir. Kanada online vize randevu işlemleri için internet sitesinde kullanıcı kaydının bulunması gerekmektedir.

Kanada vize randevu işlemi sayfa görseli aşağıda verilmiştir.

VFS Kanada Vize Randevu Alma Ekranı
VFS Kanada Vize Randevu Alma Ekranı

Kanada vize randevu işlemleri için internet sitesinde randevu al seçeneğinden online işlemler seçilerek online randevu oluşturulmaktadır. VFS Kanada randevu online işlemi için e- posta adresi ve şifre girilerek tarih belirlenmektedir.

Vizem.net aracılığı ile yapılan Kanada vizesi başvurularında, randevu alma işlemleri deneyimli danışmanlar tarafından yapılmaktadır.

Kanada Vizesi için Biyometri İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kanada vizesi için biyometri işlemleri VFS Global ofislerinde yapılmaktadır.

Biyometri işlemleri için parmak izi ve yüz taraması yapılmaktadır. Kanada vizesi parmak izi taraması için parmaklarda yara, dövme, kına gibi izlerin bulunmaması gerekmektedir.

Kanada Vize Mülakatı Yapılır Mı?

Hayır, Kanada vize mülakatı Turistik vize başvurular Türkiye’den yapılan başvurularda yapılmamaktadır.

Genellikle göçmen başvuruları için yapılan Kanada vize mülakatı, Kanada’da kalıcı oturma izni için de gerçekleştirilmektedir.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kanada vizesi vize türüne göre ortalama vize işlem süreleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Vize türüSonuçlanma süresi
Ziyaretçi vizesi76 gün
Aile ziyareti vizesi140 gün
Öğrenci vizesi11 hafta
Çalışma vizesi12 hafta
Start- up vizesi12- 16 hafta
Aile birleşimi vizesi12 ay
Ebeveyn vizesi20- 24 ay

Kanada vizesi için başvurular onaylandığı takdirde başvuru sahibi bilgilendirilmektedir. Kanada vizesi onay maili IRCC tarafından başvuru sahiplerine gönderilmektedir. Kanada vize sonuçlanma süresi vize türüne, başvurunun online veya şahsen yapılmasına ve vize ofisinin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

Kanada Vizesi Kaç Aylık Düzenlenir?

Kanada vizesi ziyaretçi ve turist vizeleri için genellikle 10 yıllık ya da pasaport süresi boyunca düzenlenmektedir.

Kanada vize süresi ile Kanada’da kalma süresi birbirinden farklıdır.

Kanada Vizesi ile Kanada’da Ne Kadar Kalınabilir?

Kanada vize türlerine göre Kanada’da kalma süreleri aşağıda verilmiştir.

 • Ziyaretçi ve turist vizeleri, en fazla 6 ay
 • Transit vize, en fazla 48 saat
 • Aile birleşimi vizesi (süper vize), en fazla 2 yıl
 • Uzun süreli öğrenci vizesi, eğitim süresi +90 gün
 • Uzun süreli çalışma vizesi, iş için belirlenen süre
 • Uzun süreli iş kurma vizesi, iş için belirlenen süre

Kanada vize süreleri vize türlerine göre değişmektedir ve Kanada vize süresi uzatma işlemleri vizenin bitiminden 30 gün öncesine kadar yapılabilmektedir.

Kanada Vize Onay Oranı Kaçtır?

Dünya geneli Kanada vize onay oranı aşağıda tabloda verilmiştir.

YılVize onay oranıVize ret oranı
2011%82%18
2012%82%18
2013%83%17
2014%81%19
2015%81%19
2016%79%21
2017%74%26
2018%70%30
2019%64%36
2020%66%34

Kanada Vize Takip İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kanada vize takip işlemleri online olarak, sms veya e-posta yoluyla yapılabilmektedir.

Yetkili vize merkezi ofisinde vize başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra başvuru sahibine üzerinde takip numarası olan bir kabul makbuzu verilmektedir. VFS Global Kanada vize sorgulama online işlemler, takip numarası ve doğum tarihi bilgileri girilerek yapılmaktadır. Kanada vize takip işlemleri için sms tercih eden başvuru sahiplerinin ek ücret ödemeleri gerekmektedir.

Kanada Vize Reddi Sebepleri Nelerdir?

Kanada vize reddi sebepleri aşağıda verilmiştir.

 • Başvuru sahibinin seyahat bitiş tarihinde Kanada’dan ayrılacağına dair sunduğu kanıtların göçmenlik ofis memurunu ikna edememesi
 • Vize başvuru belgelerinin uygunsuz veya eksik sunulması
 • Kanada seyahati boyunca masrafların karşılanacağına dair yeterli mali kanıt sunulmaması
 • Uluslararası güvenlik standartlarını karşılanmaması (temiz adli sicil kaydı sunulmadığında)
 • Başvuru sahibinin, Kanada halkına bulaştırma ihtimali olan bir hastalık bulundurması veya talep edilmişse Kanada sağlık testinden geçememesi

Kanada vizesi için başvuru formunun ve başvuru evraklarının istenen formatta tamamlanmaması halinde Kanada vize reddi ihtimali artmaktadır.

Kanada Vize Red İtirazı Yapılabilir Mi?

Hayır, Kanada vize ret itirazı yalnızca mültecilik ve daimi oturma izni başvurusunda bulunan kişiler için geçerli olmaktadır. Kanada vize ret itirazı yapabilmek için resmi bir süreç bulunmamaktadır.

Kanada vize başvurusu reddedilen kişiler, ret mektuplarında tekrar başvuru yapmanın yasak olduğu bildirilmediği sürece, tekrar başvuru yapabilmektedir. Tekrar Kanada vize başvuru yapabilmek için vize başvurusunun reddedilme sebebindeki durumun değişmesi veya reddedilme sebebine ek bilgi eklenmesi gerekmektedir.

Kanada’da Vize Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kanada vize uzatma işlemi turist vizeleri için Kanada ziyaretçi kaydı adı verilen belge ile gerçekleşmektedir. Kanada ziyaretçi kaydı, turist vizelerinin uzamasını sağlayan ve Kanada’da daha fazla kalmaya olanak sağlayan belgedir. Kanada vize uzatma başvurusu için vize bitiş tarihinden en az 30 gün önce başvuru yapılması gerekmektedir.

Kanada öğrenci ve çalışma izinlerini ziyaretçi kaydına döndürmek mümkündür. Kanada ziyaretçi kaydı yalnızca Kanada sınırları içinde geçerli olmaktadır. Kanada sınırları dışına çıkıldıktan sonra ziyaretçi kaydı ile Kanada’ya tekrar giriş yapmak mümkün olmamaktadır.

Kanada Vizesi Almak Zor Mu?

Kanada vizesi almak, son yıllarda vize başvurularının artmasına bağlı olarak onay oranının düşmesi ile diğer yıllara oranla daha zor olabilmektedir.

Kanada vizesi almak için tüm başvuru işlemlerinin eksiksiz ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kanada’ya gitmenin en kolay yolu ekspres entry sistemidir ve Kanada’ya yerleşmek için avantajlı kalıcı oturum ve göçmenlik programları bulunmaktadır.

Kanada Vizesiyle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Kanada vizesiyle gidilebilecek ülkeler aşağıda verilmiştir.

 • Meksika
 • Kosta Rika
 • El Salvador
 • Guatemala
 • Honduras
 • Nikaragua
 • Panama
 • Anguilla
 • Antigua ve Barbuda
 • Aruba
 • Bahamalar
 • Bermuda
 • Bonaire
 • Britanya Virjin Adaları
 • Cayman Adaları
 • Küba
 • Curaçao
 • Dominik Cumhuriyeti
 • Haiti
 • Jamaika
 • Sint Maarten
 • Turks ve Caicos Adaları
 • Şili
 • Peru
 • Gürcistan
 • Kuzey Makedonya
 • Birleşik Krallık
 • Ürdün
 • Umman
 • Katar
 • Ermenistan
 • Filipinler
 • Singapur
 • Güney Kore
 • Tayvan

Kanada, Schengen bölgesi üyeliği bulunan bir ülke değildir. Kanada vizesi ile gidilebilecek ülkeler arasında Schengen ülkeleri bulunmamaktadır.

Kanada Vizesiyle Amerika’ya Gidilebilir Mi?

Hayır, Kanada vizesiyle Amerika’ya seyahat edilmemektedir.

Türk Vatandaşları için Kanada Elektronik Vize Verilir Mi?

Hayır, Türk vatandaşları için Kanada elektronik vize vermemektedir. Kanada seyahati için tüm TC vatandaşlarının pasaport türü fark etmeksizin vize almaları gerekmektedir.

Kanada vizesi için online vize başvuru imkanı bulunmaktadır.

Kanada Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Kanada vize danışmanlık hizmeti Vizem.net tarafından verilmektedir. Vizem.net TC vatandaşları için Kanada vize başvurlarında, evrakların hazırlanmasından pasaport teslimine dek danışmanlık hizmeti vermektedir.

İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Mersin’de bulunan Vizem.net ofislerine müracaat edilerek veya Kanada vize danışmanlık için Vizem.net çağrı merkezine ulaşılarak Kanada vize danışmanlığı alınabilmektedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: