Yurt Dışı Çıkış için Sigorta İşlemleri

Vizem.net sigorta departmanı yurt dışına çıkışlarınız için gerekli seyahat sağlık sigortası ve şahsi araç ile çıkışlarda gerekli olan yeşil kart sigortalarınız için en iyi fiyatlarla hizmet verir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışına çıkışlarda zorunlu olan seyahat sağlık sigortaları ülkelerin istediği kriterlere uygun olarak vizem.net sigorta departmanı tarafından kesilir.

Türkiye’de seyahat sağlık sigorta poliçesi üretebilen tüm sigorta şirketlerinin fiyatları karşılaştırılır ve en uygun sigorta ücreti sizlere ulaştırılır.

Vize başvurularında seyahat sağlık sigortalarının orijinalleri Konsolosluk tarafından talep edildiğinden vize başvurusu Vizem.net danışmanlığında yapılmıyorsa poliçenin orijinali vereceğiniz kargo adresine gönderilir.

Diğer Yurt Dışı Sağlık Sigortaları

Standart yurt dışı seyahat sağlık sigortası dışında; eğitim, çalışma ve aile birleşimi gibi durumlarda ihtiyacınız olan özel kapsamlı ve özel gereksinimli sigortalar da en kısa sürede fiyat çalışması yapılarak Vizem.net sigorta departmanı tarafından sizlere sunulur.

Unutulmamalıdır ki standart seyahat sağlık sigortaları her ülke ve her vize türü için geçerli olmayabilmektedir. Bu nedenle başvuruyu kendiniz bile yapıyor olsanız, ihtiyacınız olan sigortayı doğru şekilde tespit etmeniz başvurularınızın değerlendirilmesinde oldukça önemli olacaktır.

Yeşil Kart Sigortası

Şahsi araçlarınızla yapacağınız yurtdışı seyahatler için araç için gerekli zorunlu yeşil sigorta ve yabancı plakalı araçlar için Türkiye’de geçerli zorunlu trafik sigortaları en iyi fiyatlarla sigorta departmanımız tarafından kesilir ve poliçenin asılları vereceğiniz adrese gönderilir.

Paylaş: