Yurt Dışında Şirket Kurmak ve Yatırım Danışmanlığı

Yurt Dışı Yatırım Danışmanlığı

Çeşitli yöntemlerle yurt dışında yatırım gerçekleştirmek isteyen birey ya da kurumlar için yatırım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Yatırım ile Vatandaşlık Veren Ülkeler

Yatırım ile vatandaşlık veren ülkeler 3 farklı yatırım aracı ile bu haklardan faydalanmayı sağlar;

  1. Gayrimenkul alımı ile.
  2. Devlete yapılan hibe ile.
  3. Farklı alanlarda yapılan yatırımlar ile.

Bu yatırım araçları önceliği çifte vatandaşlık olan yatırımcılar için uygundur. vizem.net olarak 2018’den beri bu alanda deneyimli danışmanlarla hizmet verilmektedir.

Yurt Dışında Şirket Kurmak

Vergisel muafiyetler, teşvikler, yurt dışı operasyonları ya da vatandaşlık hakları için şahıs ya da kurumsal firmalara yurt dışında şirket kurma danışmanlığı vermekteyiz. Doğrudan çalıştığımız 16 hukuk bürosu ile tüm kuruluş işlemlerini baştan sona takip etmekteyiz.

Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya, Litvanya, Sırbistan, Karadağ, Estonya, Yunanistan, İngiltere ve Bulgaristan’da şirket kurulumu konusunda tüm süreçleri mevzuata hâkim danışmanlarımızca yönetmekteyiz. Çalıştığımız hukuk bürolarıyla şirket kuruluş işlemlerini tamamlamaktayız. Diğer ülkeler için iletişime geçiniz. 0850 241 1868

Yurt Dışında Gayrimenkul Satın Almak

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve Kanada’da gayrimenkul satın alma satış işlemlerinde halihazırda çalıştığımız 8 kurumsal emlak danışmanı ile organize ediyoruz. Ayrıca bu ülkedeki evrak trafiğini organize ediyor, eğer hak tanınmışsa vatandaşlık başvurusunu sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Paylaş: