Pasaport ve Vize İşlemleri Merkezi

Pasaport ve Vize İşlemleri

Alanında deneyimli 24 kişilik vize ekibi ile tüm Türkiye’den gelen vize işlemleri taleplerine cevap veriyoruz. Umuma Mahsus (Bordo Pasaport) hamili T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunan 36 ülke için vize başvuru danışmanlığı yapmaktayız. Ülkeler bazında uzmanlaşmış vize danışmanları kendi uzmanlaştığı ülkenin tüm vize prosedürünü en ince ayrıntısına kadar bildiğinden vize onay oranı bakımından 2019’da Türkiye’deki en iyi acenteydik.

Son kullanıcı olarak internette birçok bilgi kirliliği ve kötü niyetli firmalarla karşılaştığınızı biliyoruz. Sizlerden en fazla gelen soruları cevaplayarak farkımızı açıklamaya çalıştık.

Size Nasıl Güvenebilirim?

Bugüne kadar 34000’den fazla tekil kişinin vize ve pasaport işlemlerini yürüttük. Üstelik %96 gibi yüksek bir onaylanma oranı ile. Vize işlemlerinde en az 2 defa hizmet alan müşteri oranımız ise %67 gibi sektör içerisinde ezici bir üstünlüğe sahip.

Pasaportum Emin Ellerde Mi?

Vizem.net olarak tüm vize işlemlerinizi tam ya da yarı zamanlı çalıştığımız sözleşmeli personellerimizle yürütüyoruz. Birçok acentenin yaptığı gibi pasaportunuzu 2. hatta 3. kişilere asla teslim etmiyoruz.

Madem Öyle, Diğer Acentelerle Çalışıyor Musunuz?

Çalışıyoruz. Hatta sizin de geçmiş vize işlemlerinizi Vizem.net olarak biz yürütmüş olabiliriz. Danışmanlarımızın iş yoğunluğuna bağlı olarak diğer acentelere vize işlemleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Vize İşlemlerini Yürüttüğünüz Hangi Ülkeler Var?

Başta Almanya, Estonya, Fransa, Hollanda, Dubai, Rusya İngiltere, Amerika, Avusturya, Kanada, İtalya, Belçika, Bulgaristan, Çin ve Diğer Schengen olmak üzere toplam 36 ülkenin vize işlemlerini organize ediyoruz.

Sizin Diğerlerinizden Farkınız Nedir?

Hız, disiplin ve sürdürülebilirlik. Evraklarınız adresimize ulaştıktan sonra alınabilecek en kısa sürede alınabilecek en uzun süreli vizenizi alıyoruz. Tüm vize başvurularını 2 kere kontrolden geçirdikten sonra konsolosluğa iletiyoruz. Bizden sadece bir kere hizmet alan her müşterimiz için kendimizi sorguluyoruz.

Vize ve Pasaport İşlemlerinde Takibi Nasıl Yapıyorsunuz?

5 aşamalı vize takip sürecini gerekli evraklar merkez ofisimize ulaşır ulaşmaz başlatıyoruz. Pasaport ve vizenizin son durumunu düzenli SMS bilgilendirmesi ile tarafınıza iletiyoruz. Ayrıca online sorgulama sayesinde başvurunun son durumuna ulaşabilirsiniz.

Sizin Aracılığınız ile Başvurduğum Vize Kesin Onaylanır Mı?

Hayır. Ancak şimdiye kadar onaylanma ihtimali olup da bizim hatamız dolayısıyla onaylanmayan hiçbir vize başvurusu olmadı.

Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3 Merkezli Başvuru Ağı

Vizem.net olarak birçok Konsolosluk yerleşkesinin olduğu Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan saha ekibimiz ile başvurularınızı tamamlıyoruz. İllere göre izlediğimiz prosedür ise şöyle

Ankara Vize İşlemleri

 1. Gerekli evraklar İstanbul merkez ofisimize gönderilir.
 2. Evraklar incelenip eksikler tamamlanır.
 3. Vize işlemleri tamamlanmak üzere Ankara’ya gönderilir
 4. Saha ekibi Ankara’da vize işlemlerini bitirir. Pasaport ve vize istenilen adrese kargolanır.

Başvuru süresince başvuru sahibinin Konsolosluğa imza vermesi gerekebilir. Bu durumda saha ekibimizden bir kişi işlemleri hızlandırmak ve evrak trafiğini yönetmek için başvuru sahibine ilgili ülkenin konsolosluğunda refakat eder.

İstanbul Vize İşlemleri

 1. Gerekli evraklar İstanbul’daki merkez ofisimize gönderilir ya da şahsen bırakılır.
 2. Evraklar incelenip eksikler tamamlanır
 3. Saha ekibi vize işlemlerini bitirir. Pasaport ve vize istenilen adrese kargolanır. (İstanbul Vize işlemleri ofisimizden şahsen alınabilir.)

İzmir Vize İşlemleri

 1. Gerekli evraklar İstanbul merkez ofisimize gönderilir.
 2. Evraklar incelenip eksikler tamamlanır.
 3. Bölge ayırımı yoksa vize başvurusu ilgili ülkenin İstanbul konsolosluğuna yapılır.
 4. Bölge ayırımı var ise vize işlemleri tamamlanmak üzere İzmir’e gönderilir
 5. Saha ekibi İzmir’de vize işlemlerini bitirir. Pasaport ve vize istenilen adrese kargolanır.

Başvuru süresince başvuru sahibinin Konsolosluğa imza vermesi gerekebilir. Bu durumda saha ekibimizden bir kişi işlemleri hızlandırmak ve evrak trafiğini yönetmek için başvuru sahibine ilgili ülkenin konsolosluğunda refakat eder.

Vize İşlemleri Ücretleri

Vizem.net’te vize işlemleri ücretleri alınan hizmete göre 25 EUR ile 65 EUR arasında değişmektedir. Seyahat edilmesi planlanan ülke ve hazırlanması gereken evraklar da vize hizmet ücretlerinde değişikliğe sebep olabilir. Detaylı bilgi ve tüm ücretler için 0850 241 1868

Paylaş: