Vize İşlemleri için Danışmanlık Merkezi

Pasaport ve Vize İşlemleri

Alanında deneyimli 54 kişilik vize ekibi ile tüm Türkiye’den gelen vize işlemleri taleplerine cevap veriyoruz. Umuma Mahsus (Bordo Pasaport) hamili T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunan 48 ülke için vize başvuru danışmanlığı yapmaktayız. Ülkeler bazında uzmanlaşmış vize danışmanları kendi uzmanlaştığı ülkenin tüm vize prosedürünü en ince ayrıntısına kadar bildiğinden vize onay oranı bakımından 2018-2022 yılları arasında Türkiye’deki en yüksek skora sahip acenteydik.

Son kullanıcı olarak internette birçok bilgi kirliliği ve kötü niyetli firmalarla karşılaştığınızı biliyoruz. Sizlerden en fazla gelen soruları cevaplayarak farkımızı açıklamaya çalıştık.

Vizem.net Güvenilir Mi?

Bugüne kadar 34000’den fazla tekil kişinin vize ve pasaport işlemlerini yürüttük. Üstelik %96 gibi yüksek bir onaylanma oranı ile. Vize işlemlerinde en az 2 defa hizmet alan müşteri oranımız ise %67 gibi sektör içerisinde ezici bir üstünlüğe sahip.

Pasaportum Emin Ellerde Mi?

Vizem.net olarak tüm vize işlemlerinizi tam ya da yarı zamanlı çalıştığımız sözleşmeli personellerimizle yürütüyoruz. Birçok acentenin yaptığı gibi pasaportunuzu 2. hatta 3. kişilere asla teslim etmiyoruz.

Madem Öyle, Diğer Acentelerle Çalışıyor Musunuz?

Çalışıyoruz. Hatta sizin de geçmiş vize işlemlerinizi Vizem.net olarak biz yürütmüş de olabiliriz. Danışmanlarımızın iş yoğunluğuna bağlı olarak diğer acentelere vize işlemleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Vize İşlemlerini Yürüttüğünüz Hangi Ülkeler Var?

Başta Almanya, Estonya, Fransa, Hollanda, Dubai, Rusya İngiltere, Amerika, Avusturya, Kanada, İtalya, Belçika, Bulgaristan, Çin ve Diğer Schengen olmak üzere toplam 36 ülkenin vize işlemlerini organize ediyoruz.

Vizem.net'in Diğer Vize Merkezlerinden Farkı Nedir?

Hız, disiplin ve sürdürülebilirlik. Evraklarınız adresimize ulaştıktan sonra alınabilecek en kısa sürede alınabilecek en uzun süreli vizenizi alıyoruz. Tüm vize başvurularını 2 kere kontrolden geçirdikten sonra konsolosluğa iletiyoruz. Bizden sadece bir defa hizmet almış her müşterimiz için kendimizi sorguluyoruz.

Vize Takibini Nasıl Yapıyorsunuz?

5 aşamalı vize takip sürecini gerekli evraklar merkez ofisimize ulaşır ulaşmaz başlatıyoruz. Pasaport ve vizenizin son durumunu düzenli SMS bilgilendirmesi ile tarafınıza iletiyoruz. Ayrıca ilgili ülkenin danışmanınıza haftanın 7 günü ulaşma imkanı sağlıyoruz.

Sizin Aracılığınız ile Başvurduğum Vize Kesin Onaylanır Mı?

Hayır. Ancak şimdiye kadar onaylanma ihtimali olup da bizim hatamız dolayısıyla onaylanmayan hiçbir vize başvurusu olmadı.

Vize İşlemleri Ücretleri

Vizem.net’te vize işlemleri ücretleri alınan hizmete ve vize türüne göre 25 EUR ile 40065 EUR arasında değişmektedir. Seyahat edilmesi planlanan ülke ve hazırlanması gereken evraklar da vize hizmet ücretlerinde değişikliğe sebep olabilir. Detaylı bilgi ve tüm ücretler için 0850 241 1868

Paylaş: