Bahreyn Ticaret Vizesi

Bahreyn Ticari Vize Nedir, Nasıl Alınır?

Bahreyn ticari vize, Bahreyn'e bir konferans, toplantı veya diğer ticari faaliyetlere katılmak üzere gelen ancak hala yabancı bir şirkette çalışan iş adamlarına veya şirket temsilcilerine toplantı veya ticari işlemler için verilir.

Bahreyn ticari vize danışmanlık işlemleri için: 0850 241 1868

Bahreyn İş Vizesi Nasıl Alınır?

Bahreyn iş vizesi; kapıda veya online vize başvurusu sonucunda alınabilmektedir.

Sınırda Bahreyn Ticari Vize Başvurusu

Sınırda Bahreyn ticari vize başvurusu için Bahreyn’in uluslararası havaalanına veya diğer giriş limanlarındaki göçmenlik masasına müracaat etmelisiniz. Kapıda Bahreyn ticari vize başvuru işlemleri için göçmenlik masası, pasaportunuzu ve gerekiyorsa seyahat belgelerinizi talep eder. Eğer Bahreyn ticari vize başvurunuz onaylanırsa herhangi bir işlem süresi olmaksızın göçmen masası size vizenizi teslim eder ve sizden vize ücretini ödemenizi talep eder. Kapıda Bahreyn ticari vize işlemlerinde son olarak vize başvuru ücretini öder ve ücreti ödediğinize dair makbuzu alırsınız, böylece göçmenlik memuru vizenizi pasaportunuza işler.

Online Bahreyn Ticari Vize Başvurusu

Online Bahreyn ticari vize başvurusunu https://www.evisa.gov.bh/ adresinden yapabilirsiniz.

Bahreyn elektronik vize başvuru portalından online başvuru adımlarını eksiksiz tamamlayınız. Bahreyn ticari vize başvurusu için online vize adımları ile ilgili tüm detaylara Bahreyn e vize sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Ticari Vize için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bahreyn ticari vize işlemleriniz için hazırlamanız gereken belgeler pek çok ülkeye kıyasla fazla değildir.

Bahreyn iş vizesi için belgelerinizi tam ve istenen kriterlere uygun bir şekilde hazırlamalısınız. Uygun seçimlerle evrak tablosundan ticari vize başvuruları için talep edilen Bahreyn vize evrakları listesine ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bahreyn ticari vize ile ilgili danışmanlarımıza sıklıkla sorulan soruların cevaplarına aşağıda yer verilmiştir.

Bahreyn İş Vizesi Başvuru Ücreti Ne Kadardır?

Bahreyn iş vizesi başvuru ücreti; çevrimiçi başvuru veya sınırda başvuru için değişiklik göstermektedir.

Bahreyn ticari vize başvuruları için 2023 yılındaki toplam masraflar vize ücreti, seyahat sağlık sigortası, danışmanlık hizmetleri gibi ücretler dikkate alındığında 180 USD tutar. Başvuru yöntemine bağlı olarak değişen Bahreyn vize başvuru ücreti hakkında detaylı bilgiye ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Ticari Vize Başvurusu Kaç Günde Çıkar?

Online yapılan ticari Bahreyn e-vize başvurularında işlem süresi 3-5 gün arasında, sınırda yapılan ticari Bahreyn vize başvurularında işlem süresi 10-30 dakika arasındadır.

Ticari Bahreyn Vizesi Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Ticari Bahreyn vizesi geçerlilik süresi 2 haftalık, 1 aylık veya 90 günlük olabilmektedir.

Ticari Vize ile Bahreyn'de Çalışmak Mümkün Müdür?

Ticari vize ile Bahreyn'de çalışmak mümkün değildir.

Bahreyn'de çalışmak için çalışma iznine sahip olmanız gerekirken çalışma izni için Bahreyn çalışma vizesi almanız gerekir.

Tuğçe Çaldıran Yazan: Tuğçe Çaldıran

Tuğçe Çaldıran graduated from University of Abant İzzet Baysal in 2018 with bachelor’s degre in Translation and Interpreting and is working as Senior Immigration and Visa Consultant at Vizem.net since March 2022.

Paylaş: