Bahreyn Vize Ücreti

Bahreyn Vize Ücreti ve 2023 Yılı Vize Başvuru Masrafları

Bahreyn vize başvurusunun gerçekleşmesi için ödenmesi gereken ücret olan Bahreyn vize ücretleri, başvurulmak istenen vizenin türüne ve talep edilen giriş-çıkış sayısına göre değişmektedir.

Makalenin devamında Bahreyn vizesi ücretlerine dair detaylı bilgiler aktarılmıştır.

Bahreyn vize danışmanlık işlemleri için: 0850 241 1868

Bahreyn Krallığı Vize Başvuru Harcı Ne Kadardır?

Bahreyn Krallığı vize başvuru harcı; kişilerin vize başvurusunu yapacakları yere ve tercih ettikleri başvuru yöntemine göre farklılaşmaktadır. Aşağıdaki başlıklarda Bahreyn vizeleri için uygulanan farklı ücretlere dair bilgiler verilmiştir.

Bahreyn Kapı Vizesi Başvuru Ücreti

Bahreyn kapı vizesi ücreti, tek girişli vizeler için 5 Bahreyn dinarı (2023 yılı Ocak ayında yaklaşık 250 Türk lirası) veya eşdeğeri olan 14 dolardır. Çok girişli Bahreyn ziyaret vizesinin ücreti ise 12 Bahreyn dinarı (2023 yılı Ocak ayında yaklaşık 600 Türk lirası) veya eşdeğeri olan 32 dolardır.

Sınırda yapılan vize başvurularında kredi veya banka kartları ile ödeme yapılamaması ihtimali olduğundan, vize ücretlerini nakit olarak ödemeniz önerilmektedir.

Bahreyn Online Vize Başvuru Ücreti

Bahreyn online vize ücreti 25 Bahreyn dinarı (2023 yılı Ocak ayında yaklaşık 1.240 Türk lirası ve 66 dolar) ve işlem ücreti 4 Bahreyn dinarı (2023 yılı Ocak ayında yaklaşık 200 Türk lirası ve 10 dolar) olmak üzere toplam 29 Bahreyn dinarı (2023 yılı Ocak ayında yaklaşık 1.440 Türk lirası ve 76 dolar) olarak belirlenmiştir.

Sık Sorulan Sorular

Bahreyn vize ücreti ile ilgili danışmanlarımıza sıklıkla sorulan soruların cevaplarına aşağıda yer verilmiştir.

Bahreyn Vize Başvuru Ücreti Nereye ve Nasıl Ödenir?

Bahreyn vize başvuru ücretlerini, kapıda vize başvurusu yaptığınızda nakit veya kredi kartı ile sınır kapısındaki yetkili kişilere ve e-vize başvurusu yaptığınızda ise kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu için Diğer Harcama Kalemleri Nelerdir?

Bahreyn vize başvurusu için diğer harcama kalemleri; başvuru sahiplerinin tercihine bağlı olarak seyahat sağlık sigortası ve vize danışmanlık hizmetidir.

2023'te Bahreyn Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatı Ne Kadardır?

Bahreyn vize başvurularında seyahat sağlık sigortasının sunulması zorunlu olmasa da, Bahreyn seyahati esnasında yaşanabilecek olumsuzluklar göz önüne alınarak seyahat öncesinde önlem amaçlı seyahat sağlık sigortası yaptırılmasını öneririz.

2023 yılında, Bahreyn seyahatinin süresine ve başvuru sahibinin yaşına göre Bahreyn vizesi için seyahat sağlık sigortası ücretleri, ortalama 5,5 euro ile 60 euro arasındadır.

Bahreyn Vize Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

Bahreyn vize danışmanlık hizmetini ve uzman desteğini, Türkiye’de faaliyet gösteren ve TÜRSAB'a kayıtlı akredite vize acenteleri üzerinden alabilirsiniz.

2023 yılı için Vizem.net akredite acentesinin Bahreyn vize danışmanlık hizmeti ortalama 110 USD olarak ücretlendirilmektedir.

Bahreyn vize danışmanlık hattı: 0850 241 1868

Tuğçe Çaldıran Yazan: Tuğçe Çaldıran

Tuğçe Çaldıran graduated from University of Abant İzzet Baysal in 2018 with bachelor’s degre in Translation and Interpreting and is working as Senior Immigration and Visa Consultant at Vizem.net since March 2022.

Paylaş: