Dubai Vize Başvuru Formu

Dubai Vize Başvuru Formu 2023’de Nasıl Doldurulur?

Dubai vize başvuru formu, vize başvuruları yapan kişileri tanımak ve seyahat nedenlerini öğrenmek üzere hazırlanması gereken belgedir. Dubai vize evraklarından biri olan başvuru formunun doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurulması vize başvurusunun olumlu bir şekilde sonuçlanması açısından önem taşımaktadır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan Dubai vize başvurularında vize başvuru formu, başvuru sahiplerinin talepleri doğrultusunda danışmanlar tarafından doldurulmakta ve Birleşik Arap Emirlikleri e-vize başvuru sistemine yüklenmektedir.

Detaylı bilgi için: 0850 241 1868

BAE Vizesi için Başvuru Formu Nereden Alınır?

BAE vizesi için başvuru formuna, e-vize başvurusunun yapılacağı vize başvuru portalı, mobil uygulamalar, seyahat acentelerinin internet siteleri ya da uygulamalar üzerinden ulaşılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Emirates hava yolları üzerinden seyahat edecek kişiler için Emirates Dubai vize için başvuru formuna, VFS Global Dubai vizesi sayfasından ulaşılabilmektedir. THY Dubai vize işlemleri ise online olarak elektronik vize için yapılabilmektedir.

Dubai vize başvuru formu örneği aşağıda verilmiştir.

BAE Vizesi için Başvuru Formu Nereden Alınır?
BAE Vizesi için Başvuru Formu Nereden Alınır?

Dubai Vize Başvuru Formu Ücretli Midir?

Dubai vize başvuru formu için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Dubai Vize Başvuru Formu Hangi Dilde Doldurulur?

Dubai vize başvuru formu; Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinden biri ile doldurulmalıdır.

Dubai Vizesi için Başvuru Formu Elle Mi Doldurulur?

Dubai vizesi için başvuru formu bilgisayar üzerinden ya da el ile doldurulmaktadır. El ile doldurulan başvuru formlarının okunur bir şekilde olması gerekmektedir.

Dubai Vize Başvuru Formu Örneğinde Hangi Bilgiler İstenir?

Dubai vize başvuru formunda başvuru sahibinin kişisel bilgileri, yolculuk esnasında seyahate eşlik eden kişilerin yakınlık derecesine yönelik bilgiler, başvuru sahibinin iletişim bilgileri, sponsor ve başvuru sahibi arasındaki ilişkileri açıklayan bilgiler, sponsor olan kişinin kişisel bilgileri ile iletişim bilgileri talep edilmektedir.

Dubai Vize Formuna Fotoğraf Eklenir Mi?

Dubai vize formuna vesikalık fotoğraf eklenmektedir.

Dubai vize başvuru formuna eklenen Dubai vize fotoğraf ölçüsü 43 mm genişliğinde ve 55 mm uzunluğunda olmalıdır.

Vize için Dubai Başvuru Formu Nereye Teslim Edilir?

Vize için Dubai başvuru formu, Dubai vizesi için gerekli belgelerden biridir ve başvurunun yapıldığı platformun ya da seyahat acentesinin başvuru sistemi üzerinden online bir şekilde yüklenmektedir. Dubai vize online başvuru formu taratılırken yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir.

BAE Online Vize Başvuru Formu Doldurma Hizmeti Nasıl Alınır?

BAE online vize başvuru formu doldurma hizmeti Vizem.net tarafından verilmektedir. Vizem.net tarafından sunulan Birleşik Arap Emirlikleri vize danışmanlık hizmeti, vize başvuru formunun BAE vize uzmanı tarafından doldurulması işlemini kapsamaktadır.

Türkiye’den Dubai’ye seyahat edecek kişilerin BAE vize başvurusunun yapılması için gereken evrakların İstanbul merkez ofisine iletilmesi gerekmektedir. Başvuru sonrasında Birleşik Arap Emirlikleri vizesi 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Ebru Sönmez Yazan: Ebru Sönmez

Ebru Sönmez 2015 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladı, 2016 yılında avukat olarak çalışmaya başladı ve 2021 yılından beri Vizem.net için ´Immigration and Visa Law Attorney´ unvanı ile çalışıyor.

Paylaş: