Tayland Vize Başvuru Formu

Tayland Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Tayland vize başvuru formu, Tayland hükümetinin Tayland’a seyahat edecek vizeye tabi ülkelerin vatandaşlarından doldurmalarını talep ettiği bir başvuru formudur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 30 günü aşan Tayland seyahatlerinde vizeye tabidir ve dolayısıyla Tayland vize başvuru formu doldurmaları gerekmektedir.

Tayland vize başvuru formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır, aksi takdirde vize başvuru formu vize reddine neden olmaktadır.

Vizem.net danışmanlık hizmeti alınarak yapılan Tayland vize başvurularında Vizem.net danışmanları başvuru sahiplerine vize başvuru formu doldurma işlemi için destek vermektedir.

Daha fazla bilgi için: 0850 241 1868

Tayland Vize Başvuru Formu Nereden İndirilir?

Tayland vize başvuru formunu bu bağlantıdan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tayland vize başvuru formu örneği görseli aşağıda verilmiştir.

Tayland Vize Başvuru Formu Nereden İndirilir?
Tayland Vize Başvuru Formu Nereden İndirilir?

Tayland Krallığı Vize Başvuru Formu Ücretli Midir?

Hayır, Tayland Krallığı vize başvuru formu ücretsizdir.

Tayland Vizesi Başvuru Formunda Hangi Bilgiler İstenmektedir?

Tayland vizesi başvuru formunda vize başvuru sahiplerinin kişisel bilgileri, pasaport bilgileri, vize başvuru sebepleri, iletişim bilgileri, konaklama bilgileri ve seyahat bilgileri istenmektedir.

Tayland Vize Başvuru Formu Hangi Dilde Doldurulur?

Tayland vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulmalıdır.

Tayland Vizesi Başvuru Formu Online Doldurulabilir Mi?

Hayır, Tayland vizesi başvuru formu online olarak doldurulamaz. Tayland vizesi başvuru formunun indirilip çıktısı alındıktan sonra, elde siyah veya mavi tükenmez kalem ile doldurulması gerekmektedir.

Sadece Tayland e-vize başvurularında başvuru formu online olarak doldurulabilinir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Tayland e-vize başvurusu imkanı bulunmamaktadır.

Tayland Vize Başvuru Formuna Fotoğraf Eklemek Gerekir Mi?

Evet, Tayland vize başvuru formuna fotoğraf eklemek gerekmektedir. Tayland vize başvuru formuna son altı ay içerisinde çekilmiş, 3.5 x 4.5 cm boyutlarında, 2 adet fotoğraf eklenmelidir. Fotoğraflar, Tayland vize başvuru formunun sol üst köşesindeki belirtili alana eklenmelidir.

Tayland Vize Formu Nereye Teslim Edilir?

Tayland vize formunu teslim etmek için Tayland dış temsilciliklerinden randevu alınmalıdır.

Vize randevusu esnasında ilgili Tayland Konsolosluğu vize memuruna Tayland vize başvuru formu teslim edilmelidir.

Tayland Vize Başvuru Formu Doldurma Hizmeti Nasıl Alınır?

Tayland vize başvuru formu doldurma hizmeti akredite acente Vizem.net’ten alınabilir.

Vizem.net tarafından form doldurma işlemi, Tayland vize danışmanlık paketi kapsamında uzman danışmanlar tarafından, başvuru sahiplerinin kişisel bilgileri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Esra Karataş Yazan: Esra Karataş

Esra Karataş Orta Doğu Teknik Üniversite'sinden 2008 yılında lisans ve 2011 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra kendi alanı olan Restorasyon ve Kültürel Miras Koruma projelerinde görev aldı. 2021 yılından beri vizem.net için Amerika ve Kanada başta olmak üzere 10'dan fazla ülke için kıdemli vize danışmanı ve içerik koordinatörü olarak çalışıyor.

Paylaş: