Adıyaman Vize İşlemleri

Adıyaman Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Adıyaman, yurt dışına yapılması planlanan seyahatler için en çok vize başvurusunda bulunan Türkiye’nin 71. şehri konumundadır.

Vizem.net danışmanlığında son 5 yılda Adıyaman’da ikamet eden 71 vatandaş için başvuru gerçekleştirilmiştir ve bu başvuruların 69 tanesi olumlu sonuçlanmıştır. %97,1 onay oranı ile vizem.net Adıyaman’da yapılacak vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için : 0850 241 1868

Adıyaman’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Adıyaman’da herhangi bir ülkenin dış temsilciliği bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü Adıyaman’dan yapılacak vize başvuruları, en yakın vize başvuru merkezinden veya Ankara’daki dış temsilcilikler üzerinden yapılmaktadır.

Adıyaman Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Adıyaman’da vize başvurusu için gerekli evrakların toplanması ve kontrolü için vizem.net Güneydoğu Anadolu bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Adıyaman vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil Telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit Telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili Kişi: Sinan Akıncı

Adıyaman Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Adıyaman vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi-Cuma: 08:30-19:00
  • Cumartesi: 10:00-15:00

Adıyaman’dan Hangi Vize Başvuruları Yapılabilir?

Adıyaman’da aşağıdaki ülkeler için vize başvuruları kabul edilmektedir.

  • Almanya vize başvurusu
  • İtalya vize başvurusu
  • Amerika vize başvurusu

İdata Üzerinden Adıyaman’dan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adıyaman’da İdata vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Almanya vize başvuruları için en yakın başvuru merkezi olan Gaziantep ofisine şahsen gidilerek yapılmaktadır.

İdata üzerinden Adıyaman’dan Almanya vize başvurusu yapmak için öncelikle, İdata Gaziantep ofisinden vize başvuru randevusu alınması gerekmektedir. Randevu alınmasının ardından, randevu gününde ibraz edilmesi gereken belgelerle birlikte İdata Gaziantep ofisine gidilir ve istenilen belgeler yetkililere teslim edilir. Belge teslim işleminin ardından biyometri işlemleri tamamlanır ve gerekli ücretler ödenerek başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Amerika Vizesi Adıyaman’dan Nasıl Alınır?

Adıyaman’da ikamet eden ve Amerika vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin öncelikle, Ankara Amerika Büyükelçiliği’nden randevu almaları gerekmektedir. Randevu gününden istenilen evraklarla birlikte randevu merkezine gidilerek evrak teslim edilir. Biyometri işlemlerinin ardından gerekli ücretlere ödenerek başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Evrakların hazırlanması, randevu işlemler ve konsoloslukta yapılacak vize mülakatı için vizem.net ekibi danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için : 0850 241 1868

Schengen Vizesi Adıyaman’dan Nasıl Alınır?

Adıyaman’dan Schengen vize başvurusu, seyahat edilmesi planlanan ülkenin Ankara dış temsilciliğine veya başvuru merkezlerine şahsen giderek yapılması gerekmektedir.

Adıyaman Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Adıyaman çevre illerindeki vize merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Paylaş: