Artvin Vize İşlemleri

Artvin Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Artvin yurt dışına yapılacak seyahat başvuruları sıralamasında Türkiye’nin en çok vize başvurusu yapan 76. şehri konumundadır. Vizem.net danışmanlığı aracılığı ile son 5 yılda Artvin’de ikamet eden 69 vatandaş için vize başvurusu yapılmış ve bu vatandaşlardan 67 kişi vize onayı almıştır. Vizem.net %97.1 vize onayı oranı ile Artvin’den yapılan vize başvurularında vize başarı oranı en yüksek akredite acente olmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Artvin’de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Artvin’de hiçbir bir ülkeye ait dış temsilcilik bulunmamaktadır. Artvin’den yapılacak vize başvuru işlemleri en yakın vize başvuru merkezi ya da Ankara’daki dış temsilcilikler aracılığı ile yapılabilmektedir.

Artvin Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Artvin’de vize işlemlerinin yürütüldüğü bir vize başvuru merkezi ya da dış temsilcilik bulunmamaktadır. Artvin’den yapılacak vize başvurularında gerekli evrakların bir araya getirilmesi ve kontrol edilmesi gibi işlemler için vizem.net Karadeniz Bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Artvin vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Cep telefonu: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili saha personeli: Sinan Akıncı

Artvin Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Artvin vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Artvin’den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Artvin’den en fazla vize başvurusunun yapıldığı ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya vize başvurusu
  • Bulgaristan vize başvurusu
  • Fransa vize başvurusu

Artvin’den Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artvin’den Almanya’ya yapılacak olan vize başvurularında ilgili Almanya vizesi için istenen evraklar bir araya getirildikten sonra en yakın Almanya vize başvuru merkezi olan İdata Trabzon’dan randevu alınması gerekmektedir. Almanya vize başvuru merkezinden randevu alındıktan sonra randevu tarihinde şahsen başvuru merkezine giderek başvuru işlemi tamamlanmaktadır. Almanya’nın da dahil olduğu Schengen ülkeleri için yapılacak vize başvurularında eğer başvuru yapacak olan kişi tarafından son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırılmış ise yalnızca ilgili evraklar gönderilerek vizem.net aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

Artvin’den Bulgaristan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artvin’den yapılacak olan Bulgaristan vize başvurularında ilgili evrakların bir araya getirilmesinden sonra vizem.net merkez ofisine gönderilmesi vize başvurusunun yapılması için yeterli olmaktadır.

Artvin’den Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artvin’den Fransa’ya yapılacak olan vize başvurularında gerekli evraklar hazırlandıktan sonra en yakın Fransa vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Fransa vize başvuru merkezinden randevu alındıktan sonra randevu tarihinde şahsen gidilerek vize başvuru işlemi tamamlanmalıdır.

Fransa’nın da dahil olduğu Schengen ülkeleri için yapılacak vize başvurularında eğer başvuru yapacak olan kişi tarafından son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırılmış ise yalnızca ilgili evraklar gönderilerek vizem.net aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

Artvin’e en yakın Fransa vize başvuru merkezi olan Ankara Fransa Büyükelçiliğine ait adres bilgisi aşağıda verilmiştir. Fransa vize başvuru merkezi olan Ankara Fransa Büyükelçiliği adresi Paris Caddesi N° 70, Kavaklıdere Caddesi, 06540 Çankaya’dır.

Schengen Vizesi Artvin’den Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin alınacağı ülkeye bağlı olarak başvuru işlemi en yakın vize merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Schengen ülkeleri için yapılacak vize başvurularında başvuru yapacaklar tarafından son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırılmış ise sadece istenen evraklar gönderilerek vizem.net ile başvuru yapılabilmektedir.

Vizem.net Karadeniz bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için Schengen vizesi başvurularında danışmanlığı hizmetini vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Artvin Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Artvin’in çevresindeki illerde bulunan Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: