Giresun Vize İşlemleri

Giresun Vize Danışmanlık İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Giresun yurtdışına çıkmak amacıyla en çok vize başvurusu yapılan şehirler arasında, Türkiye’deki 44. sıradaki şehirdir. Giresun’da yaşayıp, vizem.net aracılığıyla vize başvurusu yapmış olan 163 vatandaş arasından, 161’i onay almıştır. Giresun’dan yapılan vize başvurularında, %98,7 onay oranı ile vizem.net, onay oranı en yüksek akredite acentedir. Başvuru bilgileri ve sorular için 0850 241 1868 numaralı telefon kullanılabilmektedir.

Giresun’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Giresun’da herhangi bir ülkenin konsolosluğu ya da büyükelçiliği bulunmadığından dolayı, Giresun’dan vize başvurusu yapmak isteyenler; Giresun’a en yakın vize başvuru merkezlerine ya da Ankara’da bulunan dış temsilciliklere başvurmalıdırlar.

Giresun Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Giresun’da hiçbir vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Vize başvurusu için gereken dosyaların toplanması ve gözden geçirilmesi için, vizem.net Karadeniz Bölgesi saha personeline danışılabilmektedir. Giresun vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri için; +90 551 075 60 34 numaralı cep telefonu ve 0850 241 1868 numaralı sabit telefonu kullanılabilmektedir. Vizem.net Karadeniz Bölgesi’yle yetkili kişi Yasin Temur’dur.

Giresun Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Giresun vize merkezi hafta içi hergün, 08:30 - 19:00 saatleri arasında; cumartesi günü ise 10:00 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Giresun’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Giresun’da en çok vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Kanada vize başvurusu
  • Rusya vize başvurusu
  • Amerika vize başvurusu
  • Çek Cumhuriyeti vize başvurusu

Giresun’dan Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun’dan Kanada vize başvurusu yapabilmek için öncelikle gereken belgeler bir araya getirilmelidir. Belgeler bir araya getirildikten sonra en yakındaki Kanada vize başvuru merkezinden randevu alınmalıdır. Son olarak da; randevu günü, vize başvurusunu yapan kişi vize başvuru merkezine giderek başvuru işlemlerini tamamlamalıdır. Giresun’a en yakın Kanada vize başvuru merkezi Trabzon’un Ortahisar ilçesinde, Pazarkapı Mahallesi’nin Sahil Caddesi’nde, 103 numaralı Sanayi ve Ticaret Odası binasının 6. katında bulunmaktadır.

Giresun’dan Rusya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun’da yaşayan birinin Rusya vize başvurusu yapmak için öncelikle gerekli evrakları toplamalıdır. Evraklar toplandıktan sonra en yakın Rusya vize başvuru merkezinden randevu alınmalıdır ve randevu günü vize başvuru merkezine giderek vize işlemlerini sonlandırmalıdır. Giresun’a en yakın mesafedeki Rusya vize başvuru merkezi Trabzon’un Ortahisar ilçesinde, Pazarkapı Mahallesi’nin Devlet Sahil Caddesi’nde, 103 numaralı Sanayi ve Ticaret Odası binasının 7. katında bulunmaktadır.

Giresun’dan Amerika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun’dan Amerika vize başvurusu yapmak için, vize başvurusunda istenilen evrakları toplamak gerekmektedir. Gerekli evraklar toplandıktan sonra ise, Giresun’a en yakın Amerika dış temsilciliğinden, vize başvurusu için randevu alınması gerekmektedir. Randevu günü, toplanılan evraklar ile birlikte Amerika dış temsilciliğine giderek, Amerika vize başvurusu işlemlerini tamamlamak gerekmektedir.

Giresun Bulancak’tan Amerika vize başvurusu yapmak isteyen birinin, Amerika dış temsilciliğine gitmesi gerekmektedir. Giresun’a en yakın mesafedeki Amerika dış temsilciliği Ankara’da bulunmaktadır. ABD Büyükelçiliği Ankara’da Kavaklıdere Mahallesi’nde, Atatürk Bulvarı’nda, 110 numaralı binada bulunmaktadır.

Giresun’dan Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun’dan Çek Cumhuriyeti vize başvurusu yapmak için, istenilen belgeleri topladıktan sonra en yakındaki Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezinden randevu almak gerekmektedir. Randevu günü vize başvuru merkezine giderek belgeleri teslim etmek ve vize başvuru işlemlerini sonlandırmak gerekmektedir. Çek Cumhuriyeti vizesi Giresun üzerinden direkt olarak alınamadığı için, vize başvurusu yapmak isteyenlerin, Giresun’a en yakın yerde olan, Ankara’daki Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezine gitmeleri gerekmektedir. Çek Cumhuriyeti vize başvuru merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde; İşçi Blokları Mahallesi’nin Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde, 57 numaralı Regnum Sky Tower plazasında bulunmaktadır. Schengen vizeleri için yapılan başvurularda, son 50 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izleri girilmiş kişiler, vizem.net üzerinden sadece evrakları yollayarak başvuru yapabilmektedirler.

Schengen Vizesi Giresun’dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesi için Giresun’dan başvuru yapmak isteyenler, Giresun’a en yakın yerde bulunan vize başvuru merkezine giderek vize başvurularını yapabilmektedirler. Eğer son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydedilmişse, vize başvurusu yapacak kişi vizem.net aracılığıyla sadece dosyaları göndererek başvuru yapabilmektedirler. Karadeniz Bölgesi’nde yaşayan bütün vatandaşlar için vizem.net, Schengen vize başvurusu için danışmanlık hizmeti vermektedir. Daha fazla bilgi ve başvuru ile ilgili sorular için 0850 241 1868 numaralı telefon kullanılabilmektedir.

Giresun Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Giresun’un komşu illerinde bulunan vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: