Kırşehir Vize İşlemleri

Kırşehir'den Vize İşlemleri ve Başvuru Süreci

Kırşehir, ülke dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapan Türkiye’deki 69. şehirdir. Kırşehir vize işlemleri, vizem.net aracılığı ile yapılabilmektedir. Son beş yılda Kırşehir’den vizem.net aracılığı ile yapılan 69 vize başvurusunun 67’si onay almıştır. Vizem.net, yapılan vize başvurularında sahip olduğu %97,1 oranındaki başarı ile Kırşehir’de en yüksek onay oranına sahip akredite acente konumundadır.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Kırşehir Vize Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Kırşehir vize danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net uzmanları tarafından tamamlanan vize işlemleri aşağıda sıralanmıştır.

Vize başvuru formu doldurma

Vize talep dilekçesi yazımı

Gerekli vize evraklarının kontrolü

Yeminli tercüme hizmeti

Noter onayı işlemleri

Seyahat sağlık sigortası işlemleri

Rezervasyon işlemleri

Online evrak yükleme işlemleri

Vize randevusu işlemleri

Vize takip ve sorgulama hizmeti

Kırşehir vize danışmanlık işlemleri, başvuru yapılan ülke ve vize tipine göre değişiklik göstermektedir. Kırşehir'de ikamet eden kişiler için sunulan vize danışmanlık hizmeti kapsamında, öncelikle seyahat edilecek ülkeye ve seyahat amacına göre başvuru sahibinin evrakları uzman ülke danışmanı tarafından incelenir. Başvurunun uygun bulunması halinde dış temsilcilik veya aracı kurum başvuru merkezinden vize randevusu alınarak süreç başlatılır.

Kırşehir'de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Kırşehir’de herhangi bir ülkenin konsolosluğu bulunmamaktadır. Kırşehir’den yapılacak vize başvurularının Ankara’da bulunan konsolosluklara veya en yakın vize başvuru merkezine giderek yapmak gerekmektedir.

Kırşehir Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Kırşehir’de vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Yurt dışına yapılacak seyahatlerde Kırşehir’den başvuru yapmak için gerekli evrakların tamamlanması ve kontrol edilmesi için, vizem.net İç Anadolu Bölgesi saha personelinden yardım almak mümkündür

Kırşehir’den yapılacak başvurularda danışmanlık hizmeti alınabilecek yetkilinin mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Yetkili: Emrah Sultar

Mobil telefon: +90 536 222 22 88

Sabit telefon: 0850 241 1868

Kırşehir Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Kırşehir vize merkezi, hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00

Cumartesi: 10:00 - 15:00

Kırşehir'den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

  • Kırşehir’den en çok hangi ülke için vize başvurusu yapıldığı aşağıda listelenmiştir.
  • Estonya vize başvurusu
  • Bosna Hersek vize başvurusu
  • İsviçre vize başvurusu

Kırşehir'den Estonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırşehir’den Estonya'ya seyahat etmek için en yakın vize merkezinden randevu alınmalıdır. Kırşehir’den vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin, Estonya vizesi için gerekli evrakları tamamlayarak randevu saatinde şahsen teslim etmesi gerekmektedir.

Estonya vize başvurusu yapmak için Kırşehir’e en yakın ilgili kurum, Estonya Ankara Büyükelçiliğidir. Estonya Ankara Büyükelçiliği, “Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gölgeli Sokak, No:16, 06700 Çankaya/Ankara” adresinde bulunmaktadır.

Son beş yıl içerisinde Schengen vizesi alan ve Schengen vizesi almak için VIS sistemine parmak izi okutan kişilerin, Estonya vizesi almak için gerekli evrakları tamamlaması ve vizem.net adresine yollaması yeterlidir.

Kırşehir'den Bosna Hersek Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırşehir’den Bosna-Hersek vizesi için başvuru, gerekli evrakların tamamlanarak vizem.net merkez ofisine gönderilmesi ile yapılmaktadır.

Kırşehir'den İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırşehir’den İsviçre vize başvurusu, en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınarak yapılmaktadır. İsviçre vizesi için başvuru yapacak kişi, gerekli evrakları tamamlayarak randevu saatinde vize merkezinde şahsen hazır bulunmalıdır. TLS Contact, İsviçre vize başvurusu için Kırşehir’e en yakın ilgili kurumdur. TLS Contact İsviçre “Sheraton Hotel Ankara & Convention Center, Noktalı Sokak, Kavaklıdere 06700 Ankara” adresinde hizmet vermektedir.

Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almak için VIS sistemine parmak izi kaydı yaptıran kişilerin, İsviçre vizesi alması için gerekli belgeleri toplayarak vizem.net merkez ofisine göndermesi başvuru için yeterli olmaktadır.

Schengen Vizesi Kırşehir'den Nasıl Alınır?

Schengen vizesi, Schengen bölgesinde bulunan ülkelere seyahat etmeyi sağlayan bir vize türüdür. Schengen vizesi almak için hangi ülkeden vize alınacaksa o ülkenin en yakın

vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir.

Schengen vizesi için VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmak zorunludur. Son 5 yılda VIS sisteminde parmak izi olan kişilerin, Kırşehir’den Schengen vizesi alması için gerekli evrakları tamamlaması ve vizem.net üzerinden evrakları göndermesi başvuru için yeterlidir.

Vizem.net, İç Anadolu bölgesinden yapılacak Schengen vizesi başvurularında vatandaşlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vizem.net aracılığı ile başvuru yapmak ve bilgi almak için iletişim numarası: 0850 241 1868

Kırşehir Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Kırşehir’e en yakın illerdeki vize merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: