Muş Vize İşlemleri

Muş Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Muş, Türkiye’den yurt dışına yapılacak seyahatlerde en çok vize başvurusu yapılan 48. şehirdir. Son 5 yılda Muş’ta ikamet eden 112 vatandaş için Vizem.net danışmanlığında vize başvurusu yapılmış ve bunlardan 107’sinin onayı alınmıştır. Vizem.net %95,5 onay oranı ile Muş’tan yapılacak vize başvurularında onay oranı en yüksek olan akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Muş Vize Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Muş vize danışmanlık hizmetleri kapsamında, seyahat edilecek ülke ve vize türüne göre, öncelikle vize başvuru sahibinin kişisel koşulları ve vize belgeleri ilgili ülke danışmanı tarafından incelenmektedir. Başvuru koşullarının uygun bulunması halinde, ilgili ülke konsolosluğu veya aracı kurum merkezinden vize randevusu alınarak başvuru süreci başlatılmaktadır.

Muş'tan vize başvurusu yapacak vatandaşların Vizem.net çağrı merkezini arayarak veya destek@vizem.net adresine mail atarak ilgili ülke danışmanı ile iletişime geçmeleri ile vize uygunluk tespiti için süreç başlatılabilmektedir.

Muş'ta Konsolosluk Var Mıdır?

Muş’ta hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmamasından dolayı Muş’tan yapılacak vize başvuruları için en yakın vize başvuru merkezine veya Ankara’daki dış temsilciliklere müracaat edilmelidir.

Muş Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Muş’ta vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Muş’tan yapılacak vize başvuruları için gerekli evrakların toplanması ve kontrolü konusunda vizem.net Doğu Anadolu Bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Muş vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Mobil telefon: +90 551 075 60 34

Sabit telefon: 0850 241 1868

Yetkili kişi: Sinan Akıncı

Muş Mobil Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Muş mobil vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00

Cumartesi: 10:00 - 15:00

Muş'tan Hangi Vize Başvuruları Yapılabilir?

Muş ilinde vize başvuruları kabul edilen ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya
  • Fransa
  • İngiltere
  • İrlanda

Muş'tan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muş’tan Almanya vize başvurusu yapmak için gerekli evrakların hazırlanarak en yakın vize başvuru merkezi olan ve ‘’Budak Mahallesi 10031 nolu Sokak, Yasem İş Merkezi, No: 42 C / 0 Şehitkamil/Gaziantep’’ adresinde bulunan iDATA Gaziantep’ten randevu alınmalıdır.

Randevu tarihinde şahsen gidilerek başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir. Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine (Avrupa Vize Bilgi Sistemi) parmak izi kaydı yaptıranlar vizem.net üzerinden sadece belgelerini göndererek başvuru yapabilmektedir.

Muş'tan Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muş’tan Fransa vize başvurusu yapabilmek için gerekli evraklar hazırlanarak en yakın vize başvuru merkezi olan ve ‘’İncili Pınar Mahallesi 7 nolu Sokak, Kaplama İş Merkezi, Şehitkamil/Gaziantep’’ adresinde bulunan VFS Global Gaziantep’ten randevu alınmalıdır. Randevu tarihinde şahsen gidilerek başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir. Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine (Avrupa Vize Bilgi Sistemi) parmak izi kaydı yaptıran kişiler vizem.net üzerinden sadece evraklarını göndererek başvuru yapabilmektedir.

Schengen Vizesi Muş'tan Nasıl Alınır?

Muş’tan Schengen vizesi alabilmek için gerekli evrakların hazırlanarak ilgili ülkelerin en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmalıdır. Schengen vize başvuru merkezi, başvuru yapılacak ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Çoğu Schengen ülkesine hizmet veren VFS Global ve iDATA’nın en yakın ofisleri Gaziantep’te bulunmaktadır. Randevu tarihinde şahsen gidilerek başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir. VIS sistemine (Avrupa Vize Bilgi Sistemi) son 5 yıl içerisinde parmak izin kaydı yaptıranlar vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapabilmektedir.

Muş Çevresindeki Vizem.net Danışmanlık Merkezleri Hangileridir?

Muş çevre illerindeki vize danışmanlık merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: