Sakarya Vize İşlemleri

Sakarya Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Türkiye’den yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan 22. şehir Sakarya’dır. 2021 yılı itibariyle son 5 yıl içerisinde Sakarya vize acentaları arasında vizem.net danışmanlığında Schengen vize başvuru sayısı 184 olmuştur ve 181 başvuru olumlu sonuçlanmıştır.

Sakarya vize acenteleri arasında %98,3 onay oranı ile vizem.net, Sakarya vize işlemleri konusunda onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Sakarya vize danışmanlık bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Sakarya Hangi Ülkelerin Konsoloslukları Bulunmaktadır?

Sakarya’da bulunan konsolosluklar aşağıda verilmiştir.

  • Sakarya Arnavutluk Fahri Konsolosluğu

Sakarya Arnavut Konsolosluğu Nerededir?

Sakarya Arnavutluk Fahri Konsolosluğu; Sedat Kirtepe Caddesi, No:18, Adapazarı/ Sakarya adresinde yer almaktadır ve telefon numarası 0 216 474 55 63’tür.

Sakarya Almanya Konsolosluğu Nerededir?

Sakarya’da Almanya Konsolosluğu bulunmamaktadır.

Sakarya’da ikamet eden ve Almanya Konsolosluğu’na başvurmak isteyen kişilerin Almanya İstanbul Başkonsolosluğu’na gitmesi gerekmektedir.

Sakarya Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Sakarya’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Sakarya’da ikamet eden ve Schengen vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, gerekli evrakların toplanması ve kontrolü için vizem.net Marmara Bölgesi saha personelinden yardım alabilmektedir.

Sakarya vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda sunulmuştur.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Faik Yurtsever

Sakarya Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Sakarya vize merkezi iletişim saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30- 19:00
  • Cumartesi: 10:00- 15:00
  • Pazar: Kapalı

Sakarya’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Sakarya’da en fazla vize başvuruları yapılan ülkeler aşağıda verilmiştir.

  • Slovenya vize başvurusu
  • Slovakya vize başvurusu
  • Romanya vize başvurusu

Sakarya’dan Slovenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya’dan Slovenya vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin Slovenya’ya ait en yakın dış temsilciliği olan ve aracı kurum olarak görev yapan AS Vize İstanbul şubesine şahsen başvuru yapması gerekmektedir. AS Vize İstanbul şubesi Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Fransız Hastanesi Sokağı No:5/1 Harbiye Şişli İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Vizem.net, Slovenya Schengen vizesine başvurmak isteyip Sakarya’da ikamet eden kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Schengen vizeleri için son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış ve Slovenya vizesine başvurmak isteyen kişiler, vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapabilmektedir.

Sakarya’dan Slovakya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya’da ikamet eden ve Slovakya vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin, Slovakya’nın en yakın dış temsilciliği konumunda olan VFS Global aracı kurumunun İstanbul şubesine gitmesi gerekmektedir. VFS Global kurumu, Slovakya Schengen vizelerine aracılık yapmaktadır. VFS Global İstanbul şubesi Hacıahmet Mahallesi Kurtuluş Deresi Caddesi No: 29 (Elysium Soul) Beyoğlu İstanbul adresinde yer almaktadır.

Sakarya’dan Slovakya vize başvurusu yapmak isteyen kişilere vizem.net danışmanlık hizmeti vermektedir. Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış ve Sakarya’dan Slovakya Schengen vizesine başvuru yapmak isteyen kişilerin vizem.net’e sadece evrak göndermesi yeterli olmaktadır.

Sakarya’dan Romanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya’dan Romanya vize başvurusu yapmak için Romanya’nın en yakın dış temsilciliği olan Romanya İstanbul Başkonsolosluğu’na şahsen gidilmesi ve başvuru yapılması gerekmektedir. Romanya İstanbul Başkonsolosluğu, Etiler, Yanarsu Sk., Narin Sitesi, No:42, 34437, Beşiktaş/ İstanbul adresinde yer almaktadır.

Vizem.net, Sakarya’da ikamet eden ve Romanya vize başvurusu yapmak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Sakarya’dan Romanya vize başvurusu yapmak isteyen ve Schengen vizeleri için son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış kişilerin vizem.net üzerinden sadece gerekli evrakları göndermesi yeterli olmaktadır.

Schengen Vizesi Sakarya’dan Nasıl Alınır?

Sakarya’da yaşayan ve Schengen vizesine başvuru yapmak isteyen kişiler, hangi ülkeden Schengen vizesi alacağına bağlı olarak en yakın vize merkezi üzerinden başvuru yapabilmektedir. 2021 yılı itibariyle son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış olan kişiler, vizem.net aracılığıyla sadece gerekli evrakları göndererek Schengen vizesine başvuru yapabilmektedir.

Marmara Bölgesi’nde ikamet eden ve Schengen vizesine başvurmak isteyen tüm vatandaşlara vizem.net, danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Sakarya’dan Pasaport Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sakarya’daki pasaport başvuruları, Sakarya emniyet müdürlüğü pasaport randevusu üzerinden gerçekleştirilememektedir. Pasaport randevu alma Sakarya nüfus müdürlüğünde gerçekleştirilmektedir. Online pasaport randevusu alındıktan sonra gerekli evraklarla ilgili nüfus müdürlüğüne başvuru yapılmaktadır.

Sakarya Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim Bilgileri Nelerdir?

Sakarya il nüfus ve vatandaşlık müdürlüğü pasaport şubesi, Süleymanbey Mahallesi, Yalı Caddesi, Valilik Binası, No: 46, Kat:1, Sakarya adresinde yer almaktadır. Sakarya nüfus ve müdürlüğü e-posta adresi yalovailnufus@nvi.gov.tr’,Telefon numarası 0 (226) 814 45 69’dır ve faks numarası 0 (226) 814 17 16’dır.

Sakarya Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Sakarya komşu illerindeki vizem.net vize başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: