Sinop Vize İşlemleri

Sinop Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Sinop yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 72. şehirdir. Son 3 yılda Sinop’ta ikamet eden 93 vatandaş için, Vizem.net danışmanlığında vize başvurusu yapılmış bunlardan 91’i için onay alınmıştır. Vizem.net, %97,8 onay oranı ile Sinop’tan yapılacak vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite acente konumundadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Sinop’ta Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Sinop şehrinde hiçbir ülkeye hizmet eden dış temsilcilik yoktur. Sinop şehrinde ikamet eden kişiler yapacağı vize başvurularında Ankara’da yer alan ilgili ülke dış temsilciliğini ya da Sinop şehrine en yakın vize başvuru merkezini kullanabilmektedir.

Sinop Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Sinop şehrinde herhangi bir vize başvuru merkezi yer almamaktadır. Sinop şehrinde ikamet eden kişiler vizem.net firmasının Karadeniz Bölgesi saha personelinden vize başvuru evraklarının düzenlenmesi ve kontrolü için yardım alabilmektedir.

Sinop vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Yasin Temur

Sinop’tan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Sinop şehrinden vize başvurusu yapılabilecek ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya vize başvurusu
  • Bulgaristan vize başvurusu
  • Fransa vize başvurusu

Sinop’tan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinop’tan Almanya vize başvurusu yapabilmek için gerekli evrakları hazırlayarak Almanya ülkesinin en yakın vize başvuru merkezi olan İdata Trabzon vize başvuru merkezinden randevu alınmalıdır. İdata Trabzon vize başvuru merkezindeki randevuya tarihinde ve şahsen gidilmelidir.

Sinop’tan Almanya vize başvurusu yapabilmek için, İnönü Mah. Yavuz Selim Bulvarı Öztürkler Apt. No: 365A Ortahisar/ Trabzon ( Fatih Devlet Hastahanesi Üstü, Tanjant Yolu Üzeri) adresi ziyaret edilmelidir.

Sinop şehrinde ikamet eden tüm vatandaşlar son 5 yıl içerisinde VIS sisteminden parmak izi kaydı yapmış ise vizem.net şirketine sadece gerekli evrakları göndererek Almanya vize başvurusu yapabilmektedir.

Sinop’tan Bulgaristan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinop’tan Bulgaristan vize başvurusu yapmak için gerekli evrakların hazırlanması ve vizem.net ofisine gönderilmesi vize başvurusunun başlaması için yeterli sayılmaktadır.

Sinop’tan Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinop’tan Fransa vizesi başvurusu yapabilmek için, Sinop’a en yakın konumda yer alan vize başvuru merkezi olan VFS Global Trabzon vize başvuru merkezinden randevu almak ve şahsen randevuya gitmek gereklidir.

Sinop’tan Fransa vize başvurusu yapacak vatandaşlar için VFS Global Trabzon; Pazarkapı Mah Sahil Cad No/ 103, Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası 6. Kat Ortahisar, Trabzon adresindedir.

Geçen 5 yıl içerisinde VIS sistemi vasıtasıyla parmak izi kaydı yapan vatandaşlar gerekli evrakları düzenleyerek ve vizem.net ofisine göndererek Fransa vize başvurusunda bulunabilmektedir.

Sinop’tan Avrupa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinop’tan Avrupa vize başvurusu yapmak için Schengen vizesi gerekli evrakları hazırlanmalıdır. Hangi ülke için Schengen vizesi başvurusu yapılacaksa en yakın konumdaki vize başvuru merkezinden vize işlemleri yapılmalıdır.

Son 5 yıl içerisinde parmak izi tanımlamasını VIS üzerinden yapmış bütün vatandaşlar, Schengen vize başvurusu yapmak için vizem.net şirketine yalnızca evrak göndererek yapabilmektedir. Vizem.net şirketi Karadeniz Bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Sinop Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Sinop şehrinin komşu illerinde yer alan vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: