Tekirdağ Vize İşlemleri

Tekirdağ Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Tekirdağ vize işlemleri için yurt dışına yapılan seyahatlerde en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 21. şehirdir.

Son 5 yılda Tekirdağ’da ikamet eden 208 vatandaş için, Vizemnet Tekirdağ vize danışmanlık aracılığı ile başvuru yapılmış ve bunlardan 207’sinin onayı alınmıştır. Tekirdağ vize başvurusu için %99.9 onay oranı ile Tekirdağ’dan yapılacak vize başvurularında Vizem.net onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Tekirdağ’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Tekirdağ’da Bulgaristan Konsolosluğu yer almaktadır.

Tekirdağ Bulgaristan Konsolosluğu Nerededir?

Tekirdağ Bulgaristan Konsolosluğu, fahri konsolosluktur. Tekirdağ Bulgaristan Konsolosluğu adresi Turgut mahallesi, Rıhtım Cad., No: 13, D: 2, 59020, Merkez/ Tekirdağ’dır. Tekirdağ Bulgaristan Konsolosluğu iletişim bilgisi, 0 (282) 261 94 87’dir.

Tekirdağ Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Tekirdağ’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır.

Tekirdağ’dan vize başvurusunda bulunacak vatandaşlara gerekli evrakların toplanması ve kontrol edilmesi için Vizem.net Marmara Bölgesi saha personeli yardım sağlamaktadır.

Tekirdağ vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Faik Yurtsever

Tekirdağ Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Tekirdağ vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Tekirdağ’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Tekirdağ’da en fazla aşağıda verilen ülke vize başvuruları yapılmaktadır.

  • Tekirdağ Yunanistan vize başvurusu
  • Tekirdağ İsveç vize başvurusu
  • Tekirdağ Letonya vize başvurusu

Tekirdağ’dan Yunanistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ’dan Yunanistan vize başvurusu için gerekli evraklar tamamlanarak Yunanistan’ın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Yunanistan vize başvurusu için verilen randevu saatinde şahsen başvuru merkezinde bulunmak gerekmektedir.

Tekirdağ Yunanistan vize başvurusu için en yakın başvuru merkezi Kosmos İstanbul’dur. Kosmos İstanbul adresi Ergenekon mahallesi, Cumhuriyet caddesi, No: 139, Harbiye, Şişli/ İstanbul’dur.

Yunanistan vize başvurusu yapacak vatandaşlara son 5 yıl içinde VIS sistemine Schengen vizesi için parmak izi kaydı vermişler ise Vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapılabilmektedir.

Tekirdağ’dan İsveç Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ’dan İsveç vize başvurusu için gerekli evraklar hazır edilerek İsveç’in en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. İsveç vize başvurusu için randevu saatinde bizzat vize başvuru merkezinde bulunmak gerekmektedir.

Tekirdağ İsveç vize başvurusu için en yakın vize başvuru merkezi VFS Global İstanbul’dur. VFS Global İstanbul adresi Hacıahmet mahallesi, Kurtuluş Deresi caddesi, No: 29, D: 25 (Elysium Soul), 34440, Beyoğlu/ İstanbul’dur.

Tekirdağ’dan Letonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ’dan Letonya vize başvurusu için gerekli olan evraklar hazırlanarak Letonya’nın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Letonya vize başvurusu için belirlenen randevu saatinde bizzat başvuru merkezinde olmak ve başvuru işleminde bulunmak gerekmektedir.

Tekirdağ Letonya vize başvurusu için en yakın vize başvuru merkezi VFS Global Edirne’dir. VFS Global Edirne adresi Birinci Murat mahallesi, Talatpaşa caddesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Kat: 1, 22030, Merkez/ Edirne’dir.

Schengen vizeleri için son 5 sene içinde VIS sisteminde parmak izi kaydı bulunan Letonya vize başvurusu yapacak vatandaşların, Vizem.net üzerinden yalnızca evrak göndererek başvuru yapmaları mümkündür.

Schengen Vizesi Tekirdağ’dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesi Tekirdağ’dan hangi ülkeden vize alınacağı belirlenerek en yakın vize merkezine başvuruda bulunarak yapılmaktadır.

VIS sisteminde son 5 sene içinde parmak izi kaydı bulunan vatandaşlar sadece evrak göndererek Vizem.net üzerinden vize başvurusu yapabilmektedir.

Schengen vize başvuruları için Marmara bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlara Vizem.net danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Tekirdağ’dan Pasaport Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ nüfus müdürlüğü pasaport randevu için online randevu alındıktan sonra gerekli evraklarla nüfus müdürlüğüne gitmek gerekmektedir.

Tekirdağ pasaport başvurusu için emniyet müdürlüğünden başvuru gerçekleşmemektedir.

Tekirdağ Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim Bilgileri Nelerdir?

Tekirdağ Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi adresi 100. Yıl mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 122, Süleymanpaşa/ Tekirdağ’dır. Tekirdağ Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim bilgisi 0 (282) 261 22 56’dır.

Tekirdağ Komşu İllerindeki Vizem.net İşlem Merkezleri Hangileridir?

Tekirdağ çevre illerindeki vize merkezleri aşağıda verilmiştir.

Paylaş: