Uşak Vize İşlemleri

Uşak'tan Vize İşlemleri ve Başvuru Süreci

Uşak yurt dışına yapılan seyahatler için Türkiye’de en çok vize başvurusu yapılan 52. şehirdir.

Uşak vize danışmanlık için Vizem.net aracılığında son 5 yılda Uşak’ta ikamet eden 85 vatandaşa başvuru yapılmış ve bunlardan 81’inin onayı alınmıştır. Uşak vize işlemleri için %95,2 onay oranı ile Vizem.net vize başvuru onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Uşak Vize Danışmanlık Hizmeti Hangi İşlemleri Kapsar?

Uşak vize danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net uzmanları tarafından tamamlanan başlıca vize işlemleri aşağıda verilmiştir.

 • Gerekli evrakların kontrolü
 • Vize başvuru formu doldurulması
 • Vize niyet dilekçesi yazımı
 • Yeminli tercüme ve noter onayı işlemleri
 • Seyahat sağlık sigortası işlemleri
 • Online evrak yükleme hizmeti
 • Ulaşım ve otel rezervasyonları
 • Vize randevu alma, değişiklik ve iptal işlemleri
 • Vize takibi ve SMS bilgilendirme hizmeti

Uşak ve ilçelerinde yaşayanlar için vize danışmanlık hizmetleri, başvuru yapılan ülkeye ve vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Uşak'ta ikamet eden kişilere yönelik vize danışmanlık paketi kapsamında, öncelikle seyahat edilecek ülkeye ve seyahat amacına göre gereken evraklar uzman ülke danışmanı tarafından incelenir; başvurunun uygun bulunması halinde aracı kurum merkezinden veya konsolosluktan vize randevusu alınarak süreç başlatılır.

Uşak’ta Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Uşak’ta hiçbir konsolosluk yer almamaktadır. Uşak’tan vize başvurusunda bulunacak vatandaşların Ankara’daki dış temsilciliklere veya en yakın vize başvuru merkezine gitmeleri gerekmektedir.

Uşak Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Uşak’tan vize başvurusu yapacak vatandaşlar için vize başvuru merkezi bulunmamaktadır.

Vizem.net Ege Bölgesi saha personeli, Uşak’tan vize başvurusu yapacak vatandaşlara ilgili evrakların toplanması ve kontrol edilmesi hususunda yardımcı olmaktadır.

Uşak vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
 • Sabit telefon: 0850 241 1868
 • Yetkili kişi: Bünyamin Saltuk

Uşak Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Vize randevu Uşak merkezi iletişim saatleri aşağıda verilmiştir.

 • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
 • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Uşak’tan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Uşak’ta en fazla aşağıda verilen ülke vize başvuruları yapılmaktadır.

 • İspanya vize başvurusu
 • Rusya vize başvurusu
 • Hırvatistan vize başvurusu

Uşak’tan İspanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uşak’tan İspanya vize başvurusu için gereken evraklar hazırlanarak İspanya’nın çevredeki en yakın vize başvuru merkezine başvurulmaktadır. İspanya vize başvurusu için Uşak’tan başvuru yapan vatandaşlar randevu saatinde bizzat başvuru merkezinde bulunmak durumundadır.

Uşak’tan İspanya vize başvurusu için en yakın yetkili başvuru merkezi BLS İzmir’dir. BLS İzmir adresi Gaziosmanpaşa Bulvarı, No: 7, Zemin 9, Hilton Center, Çankaya/ İzmir’dir.

Uşak’tan başvuru için son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi amacı ile VIS sisteminde parmak izi kaydı olan vatandaşlara Vizem.net ile sadece evrak gönderilerek başvuru yapılabilmektedir.

Uşak’tan Rusya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uşak’tan Rusya vize başvurusu için lazım olan evraklar Vizem.net başvuru merkezine gönderilerek tamamlanabilmektedir. Uzun süreli Rusya vize başvuruları için Rusya Ankara Büyükelçiliği’ne başvurulması gerekmektedir.

Rusya’nın Türkiye’de 4 büyükelçiliği bulunmaktadır. Rusya vizesi Sivas gibi İç Anadolu bölgesi illeri için en yakın başvuru merkezi Rusya Ankara Büyükelçiliği’dir. Uşak Rusya vizesi için uzun süreli vize başvurularında şahsen Rusya Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapılması gerekmektedir.

Uşak’tan Hırvatistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uşak’tan Hırvatistan vize başvurusunda bulunabilmek için gerekli evraklar hazırlanması ve Hırvatistan’ın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Hırvatistan vize başvurusu için randevu saatinde bizzat bulunularak başvuru yapılması gerekmektedir.

Uşak’tan Hırvatistan vize başvurusu için en yakın başvuru merkezi VFS Global İzmir’dir. VFS Global İzmir adresi Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, Reyent İş Hanı, No: 1/ C, 35210, Konak/ İzmir’dir.

VIS sisteminde Schengen vizesi için son 5 sene içerisinde parmak izi kaydı bulunan vatandaşların Vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapması mümkündür.

Schengen Vizesi Uşak’tan Nasıl Alınır?”(paraphrase)

Uşak’tan Schengen vizesi almak için vize alınacak Schengen ülkesine göre en yakın vize başvuru merkezi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

VIS sisteminde son 5 sene içerisinde Schengen vizesi için parmak izi kaydı bulunan vatandaşlar sadece evrak göndererek Vizem.net üzerinden başvuru yapabilmektedir.

Akdeniz bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlar için Schengen vize başvurularında Vizem.net danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Uşak Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Uşak çevre illerindeki vize danışmanlık ve işlem merkezleri aşağıda verilmiştir.

Paylaş: