Yalova Vize İşlemleri

Yalova Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Yalova, yurt dışına düzenlenecek olan seyahatler için en çok vize başvurusunda bulunulan Türkiye’nin 65. şehri konumundadır.

Vizem.net danışmanlığında geçtimiz 5 yıl içerisinde, Yalova’da ikamet etmekte olan 87 vatandaş için başvuru yapılmış ve bu başvuruların 85 tanesi onaylanmıştır. %97,7 onay oranı ile vizem.net Yalova vize işlemlerinde onay oranı en yüksek akredite acentedir.

Vizem.net Yalova vize danışmanlık hizmetleri vermektedir. Başvurulacak vize için acenta Yalova’da vizem.net’tir ve 0850 241 1868 numaralı telefon ile iletişime geçilebilmektedir.

Yalova’da Hangi Ülkelerin Konsoloslukları Bulunuyor?

Yalova’da herhangi bir ülkenin konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple, Yalova’dan yapılacak vize başvuruları için en yakın vize merkezlerine veya Ankara’da bulunan konsolosluklara müracaat edilmesi gerekmektedir.

Yalova Almanya Konsolosluğu Nerededir?

Yalova’da Almanya Konsolosluğu bulunmamaktadır. Yalova’da ikamet etmekte olan kişilerin vize başvuru işlemleri için, Almanya İstanbul Başkonsolosluğuna başvurmaları gerekmektedir.

Yalova Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Yalova’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Yalova’dan gerçekleştirilecek vize başvurularında; ibraz edilmesi gereken evrakların toplanması ve kontrolü için vizem.net Marmara Bölgesi temsilcisinden yardım alınabilmektedir.

Yalova vize başvuru merkezi iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 • Mobil Telefon: +90 551 075 60 34
 • Sabit Telefon: 0850 241 1868
 • Yetkili Personel: Faik Yurtsever

Yalova Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Yalova vize merkezi iletişim saatleri aşağıda verilmiştir.

 • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
 • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Yalova’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvuruları Yapılmaktadır?

Yalova’dan en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

 • Yalova Portekiz vize başvurusu
 • Yalova Slovakya vize başvurusu
 • Yalova Estonya vize başvurusu

Yalova’dan Portekiz Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalova’dan Portekiz vize başvurusu yapılabilmesi için; Yalova’ya en yakın vize başvuru merkezi olan AS Visa İstanbul vize merkezinden randevu alınması ve randevu tarihinde vize merkezine şahsen gidilerek başvuru işlemi tamamlanmalıdır.

Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde VIS sisteminde parmak izi kaydı yaptırmış kişilerin, vize başvuru merkezine şahsen gitmesin gerek kalmadan, vizem.net üzerinden sadece gerekli evrakları göndererek vize başvurusunda bulunabilmeleri mümkündür.

AS Visa vize merkezi, Portekiz vize başvuruları için resmi olarak yetkilendirilmiş kurumdur.

AS Visa vize merkezi; Ergenekon Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Fransız Hastanesi Sokağı, No:5/1, Harbiye/Şişli/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Vize başvuru merkezine 0212 245 95 95 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Yalova’dan Slovakya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalova’dan Slovakya vize başvurusu yapılabilmesi için; Yalova’ya en yakın vize başvuru merkezi olan VFS Global İstanbul vize başvuru merkezinden randevu alınması ve vize merkezine şahsen giderek başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir.

Son 5 yıl içerisinde VIS (Visa İnformation System) sisteminde kaydı bulunan kişilerin, vize başvuru merkezine şahsen gitmelerine gerek kalmadan, vizem.net üzerinden sadece gerekli belgeleri yollayarak vize başvurularında bulunmaları mümkündür.

VFS Global, Slovakya vize başvurularında resmi olarak yetkilendirilmiş kurumdur.

VFS Global İstanbul vize başvuru merkezi; Hacıahmet Mahallesi, Kurtuluş Deresi Caddesi, No:29 (Elysium Soul), Beyoğlu/İstanbul adresinde yer almaktadır. Vize başvuru merkezine (0212) 373 58 10 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Yalova’dan Estonya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalova’dan Estonya vize başvurusu yapılabilmesi için; Yalova’ya en yakın vize başvuru merkezi olan VFS Global İstanbul vize başvuru merkezinden randevu alınması ve randevu gününde şahsen vize başvuru merkezine gidilmesi gerekmektedir.

Estonya vize başvurularında resmi olarak yetkilendirilmiş kurum VFS Global’dir.

VFS Global İstanbul vize başvuru merkezi; Hacıahmet Mahallesi, Kurtuluş Deresi Caddesi, No:29 (Elysium Soul), Beyoğlu/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. VFS Global İstanbul vize başvuru merkezine (0212) 373 58 10 numaralı telefondan ulaşılması mümkündür.

Schengen Vizesi Yalova’dan Nasıl Alınır?

Schengen vizesinin alınacağı ülkeye bağlı olarak, vize başvuruları Yalova’ya en yakın vize başvuru merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde VIS sisteminde parmak izi kaydı bulunan kişilerin, vize başvuru merkezine gitmesine gerek kalmadan, vizem.net üzerinden gerekli evrakları yollayarak Schengen vizesi başvuru yapabilmeleri mümkündür.

Vizem.net Marmara Bölgesi’nde ikamet eden tüm vatandaşlar için Schengen vize başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Yalova’dan Pasaport Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalova’dan pasaport başvuruları; online randevunun alınmasının ardından Yalova Nüfus Müdürlüğüne, ibraz edilmesi gereken evraklarla birlikte gidilerek yapılabilmektedir.

Yalova Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim Bilgileri Nelerdir?

Yalova Nüfus Müdürlüğü Pasaport Şubesi iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

 • Telefon: (0226) 814 45 69
 • Faks: (0226) 814 17 16
 • E-Posta: yalovailnufus@nvi.gov.tr

Yalova Emniyet Müdürlüğü pasaport tahsis hizmeti sağlamamaktadır.

Yalova Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Yalova çevre illerindeki vize merkezleri aşağıda listelenmiştir.

 • Bursa vize başvuru merkezi
 • Kocaeli vize başvuru merkezi
Paylaş: