Lihtenştayn Vize Takip İşlemi Nedir, Nasıl Yapılır?

Lihtenştayn vize takip ve sorgulama işlemleri, vize başvurusunda bulunan kişilerin vize işlemlerinin hangi aşamada olduğunu görmelerini sağlayan bir sistemdir. Lihtenştayn vize takibi online olarak yapılabilmektedir.

Başvuru vizem.net aracılığı ile yapılmış ise Lihtenştayn vize başvuru takip işlemleri için 5 aşamalı SMS gönderilmektedir.

Yeni Zelanda vize başvurusu için: 0850 241 1868

Lihtenştayn Vize Başvuru Takibi Hangi Kurumlar Üzerinden Yapılabilir?

Lihtenştayn vize takip ve sorgulama işlemleri TLS vize aracı kurumunun online takip sistemi üzerinden veya akredite acentelerden alınan vize danışmanlık hizmeti kapsamında yapılabilir.

TLS Contact Üzerinden Lihtenştayn Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

TLS Contact üzerinden Lihtenştayn vize takip işlemi, başvuru sahipleri tarafından istenilen zamanda TLS Contact hesabına giriş yapılarak gerçekleştirilebilir. TLS Contact aracı kurumu üzerinden yalnızca kısa süreli Lihtenştayn başvuruları takip edilebilmektedir. Uzun süreli Lihtenştayn vize başvuruları, Türkiye’de Lihtenştayn Konsolosluğu bulunmadığından dolayı İsviçre Konsolosluğuna yapılır ve konsolosluğun takip sistemi bulunmadığı için takip edilemez.

TLS Contact Lihtenştayn vize takibi için giriş ekranı aşağıdaki gibidir.

TLS Contact Üzerinden Lihtenştayn Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?
TLS Contact Üzerinden Lihtenştayn Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Vizem.net Üzerinden Lihtenştayn Vize Takibi Nasıl Yapılır?

Vizem.net üzerinden Lihtenştayn vize takibi internet sitesinde yer alan “Hesabım” bölümünden yapılır. Lihtenştayn vizesi onaylandığında vize onay SMS’i başvuru sahibine gönderilir ve ayrıca Vizem.net sistemine işlenir.

Lihtenştayn için Vize Takip ve Sorgulama İşlemi Ücretli Midir?

Lihtenştayn için vize takip ve sorgulama işlemleri, online sistemden ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Lihtenştayn vize takip işlemleri için ücret talebinde bulunan kötü niyetli şahıs ve şirketlere itibar edilmemelidir.

Paylaş: