İllere Göre Vize Danışmanlık Şirketleri

Vize Danışmanlık Merkezi: Başvuru Hizmetleri ve 2023 Danışmanlık Ücretleri

Ülkeler zaman zaman yürürlükteki vize politikalarında güncelleme yapabilmektedir, yapılan değişiklikleri takip etmek ve konsolosluklardan vize işlemleri ile ilgili güncel bilgileri edinmek vize başvurusunun olumlu sonuçlanması açısından önem arz etmektedir. Türkiye’nin karşılıklı olarak vize muafiyeti anlaşması yaptığı ülkelerin dışında kalan birçok ülke Türkiye’den yapılacak ziyaretlerde vize istemektedir.

Vize danışmanlık hizmetleri, vize başvuru işlemlerinin doğru ve eksiksiz şekilde tamamlanmasında yardımcı olmaktadır. Turizm, eğitim ya da iş amaçlı yurt dışı gezilerinde seyahat edilmek istenen ülkelerin vize başvuru süreç yönetimi vize danışmanlık şirketleri tarafından yapılmaktadır. Özellikle daha önce vize başvurusu reddedilen başvuru sahiplerine aynı sonuçla karşılaşılmaması için vize danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaları önerilmektedir.

Türkiye’den yapılan vize başvurularının %21’i eksik ya da yanlış evrak beyanı nedeniyle reddedilmektedir. Vize danışmanlık şirketleri tarafından verilen profesyonel destek, vize sürecinde ortaya çıkması muhtemel sorunların önlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Vize Danışmanlığı Nedir?

Yurt dışı vize danışmanlığı; vize başvuru sürecinin problemsiz şekilde tamamlanması adına yasalar ve vize destekleyici belgeler konusunda başvuru sahibini yönlendirmek ve seyahat, eğitim, çalışma ya da iş amacıyla yapılacak vize başvurularının onay şansını artırmak için verilen danışmanlık hizmetidir.

Vize Danışmanlığı Almanın Avantajları Nelerdir?

Vize danışmanlık şirketleri tarafından verilen hizmetlerin sağladığı avantajlar aşağıda listelenmiştir.

 • Vize için destekleyici belgeleri hazırlamak
 • Vize için güncel bilgileri takip etmek ve araştırmak
 • Vize randevularını takip etmek
 • Vize işlemlerinin hızlanmasını sağlamak
 • Vize başvurularının onaylanma yüzdesini artırmak
 • Vize işlemleri sonrasında pasaportun adrese teslimini sağlamak

Vize başvurularının vize danışmanlık şirketleri vasıtasıyla yapılması vize işlem süresi ve vizenin onaylanması açısından avantaj sağlamaktadır. Vize danışmanlık şirketinin verdiği profesyonel hizmet çerçevesinde hamilin seyahat amacı, seyahat süresi gibi özel detaylar dikkate alınarak vize başvuru formu ve dilekçesi hazırlanmaktadır. Vize başvurularının danışmanlık şirketi tarafından yapılması, ilgili ülke konsolosluğunun ek belge talep etmesi veya vize reddine sebep olabilecek diğer sorunların ortaya çıkma ihtimalini düşürmektedir.

Vize Danışmanlık Şirketleri Güvenilir Midir?

Türkiye’de ve dünyada tüm sektörlerde olduğu gibi yurt dışı vize danışmanlığı konusunda dolandırıcılık, kimlik hırsızlığı gibi kötü amaçlara yönelik web siteleri ve web siteleriyle ilintili kurumsal kimliğe sahip olmayan suç yapıları bulunabilmektedir.

Herhangi bir vize danışmanlık şirketinden hizmet almaya başlamadan önce aşağıdaki soruların cevapları araştırılmalıdır.

 • Şirket, Limited ya da Anonim Şirket gibi bir tüzel kişiliğe sahip mi?
 • Danışmanlık hizmeti veren şirketin A grubu TÜRSAB belgesi var mı?
 • Danışmanlık şirketinin vize başvuru merkezleri ve konsolosluklarla akreditasyonu bulunuyor mu?

Yukarıdaki belge ve yetkilere sahip resmi şirketlere ait web siteleri güvenilir olarak gösterilmektedir. İnternet üzerinde şirketlere ait web sitelerin birebir kopyalarını oluşturarak dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı yapan yapılara karşı dikkatli olunması, ziyaret edilen web sitesinin vize danışmanlık veren şirkete ait olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Resmi Olmayan Konsolosluk Siteleri Güvenli Midir?

Hayır, konsolosluk sitesi görünümünde hazırlanmış resmi olmayan konsolosluk web siteleri; içerdikleri yanıltıcı bilgiler, randevu ve başvuru formu gibi ücretsiz olarak verilen hizmetlerin ücrete tabi olması ve kimlik hırsızlığı yoluyla yapılan dolandırıcılık sebeplerinden ötürü güvenli olarak kabul edilmemektedir.

Web Sitesinin Resmi Konsolosluk Sitesi Olup Olmadığını Nasıl Anlaşılır?

Web sitesinin resmi konsolosluk sitesi olup olmadığının kontrol edilmesi dijital güvenlik açısından önemlidir. Resmi konsolosluk web siteleri ilgili ülkenin alan adı uzantısını içermektedir.

Örneğin; Almanya resmi konsolosluk web sitesi alan adı “.de” uzantısı ile biterken, Bulgaristan resmi konsolosluk web sitesi alan adı “.bg” uzantısı ile bitmektedir.

Kullanıcıyı yanıltmak ve resmi konsolosluk web sitesi görünümü vermek için kullanılan “ülkeismi-konsolosluğu.com” şeklindeki alan adlarına sahip web siteleri resmi konsolosluk siteleri değildir. Resmi konsolosluk web sitelerinde reklama yer verilmemektedir ve vize başvuruları için başka web sitelerine yönlendirme yapılmamaktadır.

Vizem.net Diğer Vize Danışmanlık Şirketlerinden Nasıl Ayrılır?

Türkiye’nin en yenilikçi ve en hızlı büyüyen vize danışmanlık şirketi konumundaki VZM Group iştiraki Vizem.net’in temelleri 1997 yılında atılmıştır.

Vizem.net’in profesyonel danışmanlık hizmetleri aracılığıyla yapılan vize başvurularında diğer vize danışmanlık şirketlerinden farklı olarak alınabilecek hizmetler aşağıda listelenmiştir.

 • Başvuru sahibinin kişisel durumu göz önüne alınarak dilekçe ve başvuru formu ilgili ülke danışmanı tarafından doldurulmaktadır.
 • 30’dan fazla ülke için başvuru sahibinin şahsen vize başvuru ofisine veya konsolosluğa gitmesine gerek kalmadan başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.
 • Vize başvuru süreci ile ilgili bilgilendirmeler 5 adet SMS ile vize başvuru sahibine iletilmektedir.
 • Vize takip işlemleri web sitesi üzerinden online olarak veya 7 gün 09:00 ve 19:00 saatleri arasında hizmet veren Vizem.net çağrı merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir.
 • Yatırımcı vizesi, startup vizesi ve golden vize gibi özel işlem gerektiren vize başvuruları ilgili ülkenin baroya kayıtlı avukatları danışmanlığında tamamlanmaktadır.
 • Vizem.net profesyonel hizmet anlayışı sayesinde son 4 yılda Schengen ülke vize başvurularında en yüksek onay oranına sahip akreditevize danışmanlık şirketi konumuna gelmiştir.

Vizem.net Üzerinden Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vizem.net üzerinden sürdürülen vize danışmanlık hizmetlerinin ilerleme adımları aşağıda verilmiştir.

 • Vize başvurusu için gerekli destekleyici belgeler, vize başvuru sahibi tarafından Vizem.net’in İstanbul merkez ofisine iletilmektedir.
 • Destekleyici belgeler, Vizem.net’in ilgili ülke danışmanı tarafından kontrol edilmekte ve varsa eksikler tamamlandıktan sonra başvuru dosyası oluşturulmaktadır.
 • Başvuru sahibi adına vize başvuru formu Vizem.net danışmanı tarafından doldurulmakta ve başvuru dilekçesi hazırlanmaktadır.
 • Vize randevu tarihinde biyometri kaydının alınması için kişi, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep veya İstanbul'da bulunan vize başvuru merkezlerine davet edilmektedir.
 • Vize başvuru merkezindeki işlemlerde kişiye refakat etmek için Vizem.net’in saha ekibinden bir görevli vize başvuru merkezinde hazır bulunmaktadır.
 • Başvuru işlemleri tamamlandıktan ve vize onayı alındıktan sonra pasaport Vizem.net danışmanları tarafından alınarak başvuru sahibine ulaştırılmaktadır.

Vize Danışmanlık Hizmeti Kapsamında Hangi İşlemler Yapılır?

Vize danışmanlık hizmeti kapsamında yapılan işlemler aşağıda listelenmiştir.

 • Vize uygunluk tespiti yapmak
 • Destekleyici belgeleri incelemek ve eksik varsa tamamlamak
 • Vize dilekçesi hazırlamak
 • Yeminli tercüme işlemlerini yaptırmak
 • Ulaşım ve konaklama rezervasyonlarını yapmak
 • Seyahat sağlık sigortası yapmak
 • Online başvuru formunu doldurmak
 • Vize randevusu almak
 • Belgeleri çevrimiçi yüklemek
 • Vize işlemlerini takip etmek ve durumunu sorgulamak
 • İşlemler tamamlandığında pasaportu hamiline teslim etmek

Vize danışmanlık hizmeti çerçevesinde yapılan işlemlerle ilgili açıklamalara aşağıdaki başlıklarda yer verilmiştir. Detaylı bilgi için 0850 241 1868 numaralı çağrı merkezinden bilgi alınabilmektedir.

Vize Uygunluk Tespiti

Vize uygunluk tespiti, başvuru sahibinin seyahat amacı ile başvuru yapmak istediği vize türünün uygunluğunun ve talep edilen vize türüne ait şartların karşılanıp karşılanmadığının ilgili ülke uzman danışmanı tarafından kontrol edilip değerlendirildiği süreçtir. Vize uygunluk tespit süreci özellikle uzun süreli vize ve göçmenlik başvurularında vizenin onaylanması açısından sürecin önemli bir aşamasını oluşturmaktadır.

Vizem.net danışmanlık hizmeti çerçevesinde ilk olarak başvuru sahibinin kişisel koşulları ve destekleyici belgeleri Vizem.net‘in ilgili ülke uzman danışmanları tarafından değerlendirilmekte ve uygunluğu onaylandıktan sonra vize başvuru süreci başlatılmaktadır. Vize uygunluk tespiti yaptırmak için Vizem.net çağrı merkezi aranmakta veya e-posta yoluyla ilgili ülkenin uzman danışmanı ile iletişime geçilmektedir. Vizem.net uzman danışmanı talebiyle; güncel ve geçerli pasaport, son 6 aya ait banka hesap dökümü ve istenen diğer belgelerin Vizem.net İstanbul merkez ofisine gönderilmesi gerekmektedir.

Vize başvurusu uygun görülmeyen kişilerin evrakları iade edilerek herhangi bir ücrete tabi tutulmamaktadır.

Vize Başvuru Formu Doldurma

Kişisel bilgilerin, ziyaret amacının ve süresinin beyan edildiği elde ya da ilgili ülkenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak doldurulan formlar vize başvuru formu olarak adlandırılmaktadır. Vize başvuru formları eksiksiz ve doğru bilgilerle ilgili ülkenin vize politikası doğrultusunda tamamlanmalıdır. Örneğin; Kanada vize başvuru formu online olarak İngilizce ya da Fransızca olarak doldurulmakta ve diğer dillerde yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Vizem.net vize danışmanlık hizmetleri çerçevesinde, Vizem.net’in ilgili ülke danışmanları ziyaret edilmesi planlanan ülkenin vize formu doldurma yönergesine göre hareket etmekte ve vize başvuru sahibi adına hem elde doldurulan formlar hem de online başvuru formları için uzman desteği sağlamaktadır.

Vize Dilekçeleri ve Yeminli Tercüme

Vize talep dilekçesi; başvuru sahibinin kişisel bilgilerinin detaylandırıldığı, vize amacının tam olarak açıklandığı, ziyaret ve ülkeye dönüş sebeplerinin anlatıldığı ve varsa daha önce vize reddedilme sebeplerinin ortaya konduğu dilekçe türüdür.

Ziyaret edilmek istenen ülkeye ve başvuru yapılan vize türüne bağlı olarak talep edilen; vize başvuru dilekçesi, vize sponsor dilekçesi ve vize davet mektubu vize danışmanlık şirketinin ilgili uzman danışmanı tarafından İngilizce olarak yazılmaktadır. Türkçe yazılan vize dilekçeleri ve diğer yetkili kurumlardan alınan gerekli belgelerin İngilizceye çevirisi yeminli tercümanlara yaptırılmakta ve evrakın noter onayı işlemleri başvuru sahibi adına tamamlanmaktadır.

Online Evrak Yükleme

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Birleşik Krallık, Kanada ve Amerika gibi ülkelerin de arasında bulunduğu, sayıları her geçen gün artan pek çok ülke vize başvurularını online olarak almaktadır ve vize destekleyici belgelerin başvuru sırasında online olarak sisteme yüklenmesini talep etmektedir. Sürecin takibi açısından kolaylık sağlayan, evrak teslimi süresini kısaltan online başvuru ve online evrak yükleme işlemleri zaman zaman yaşanan teknik aksaklıklar veya internet sitesi üzerindeki adımların karışıklığından dolayı başvuru sahiplerini zorlamaktadır.

Online evrak yükleme işlemi Vizem.net’in online vize danışmanlık hizmeti kapsamında yer almaktadır. Vizem.net danışmanlık hizmetinde evrak, uzman danışman kontrolünden geçtikten sonra belgeler taranmakta, online yüklemeye uygun formata çevrilmekte ve online başvuru sistemine başvuru sahibi adına yüklenmektedir. Online evrak yükleme işleminin vize randevu tarihinden en geç bir gün önce tamamlanmış olması gerekmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı seyahat sağlık sigortası, yurt dışı ziyareti sırasında oluşabilecek ani sağlık risklerine karşı yapılan sağlık sigortasıdır. Yurt dışı sağlık sigortası, sigortalının halihazırda mevcut sağlık sorunlarını kapsamamaktadır ve süresi seyahat süresiyle sınırlandırılmaktadır. Seyahat sağlık sigortasının kapsamı genişletilerek; bagaj çalınması, bagaj kaybolması, kaza ve hastalık sebebiyle ziyaret edilen ülkede kalış süresini uzatmak gibi teminatlar dahil edilebilmektedir.

Vize başvurularının Vizem.net danışmanlığında yapılması durumunda 2022 yılı için tam kapsamlı sağlık sigortasında en iyi fiyat garantisi verilmektedir. Vize için seyahat sigortası fiyatları; seyahat sigortasının süresine, başvuru sahibinin yaşına, covid ve aşı geçmişine bağlı olarak değişmektedir.

Vize için Rezervasyon İşlemleri

Vize başvurusu yapılan bazı ülkeler, hamilin uçak ve otel rezervasyonu bilgilerini talep edebilmektedir.

Vizem.net’in danışmanlığında yapılan vize başvurularında, seyahat planlanan ülkenin dış temsilcilikleri tarafından talep edilen konaklama ve ulaşım rezervasyonlarına ilişkin destekleyici belgelerin sunulabilmesi için Vizem.net’in ilgili ülkede anlaşmalı olduğu otellerden vize için konaklama rezervasyonu ve anlaşmalı hava yolu şirketlerinden başvuru sahibinin seyahat planına uygun olarak vize için uçak rezervasyonu yapılmaktadır. Seyahat edilecek ülkenin dış temsilcilikleri beyan edilen rezervasyon bilgilerini teyit etmekte ve doğruluğu onaylandığında vize reddi ihtimali azalmaktadır.

Vize Başvuru Randevusu

Vize randevusu; vize başvurusu yapıldıktan sonra pasaport, diğer tamamlayıcı belgelerin orjinallerinin teslim edilmesi ve başvuru sahibinin biyometri kaydının alındığı görüşmedir. Vize randevusu, başvuru yapılan ülkenin vize politikasına ve vize türüne göre aracı kurum vize merkezlerinden veya başvuru sahibinin ikamet adresinin yetki alanında bulunduğu ilgili ülke konsolosluklarından alınmaktadır.

Vizem.net danışmanlık hizmetleri çerçevesinde; başvuru sahibinin seyahat planı, ikamet yeri, kişisel tercihleri ve vizenin aciliyet durumu gibi özel durumlar dikkate alınarak tek kişi veya birden fazla kişi için vize randevuları en uygun tarih ve saatte ücretsiz olarak alınmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde tarih değişikliği ve iptal gibi vize randevu işlemleri Vizem.net’in ilgili ülke uzman danışmanları tarafından yerine getirilmektedir.

Vizem.net, 45 farklı ülkede akredite edilmiş TURSAB’a kayıtlı bir acente kimliği taşımaktadır ve vize randevusu şahsen yapılan vize randevu başvurularından daha erken tarihe verilmektedir.

Vize Takip ve Sorgulama

Vize başvuru takip ve sorgulama işlemleri, başvuru yapılan vizenin hangi aşamada olduğunu belirlemek için ilgili ülkenin vize politikasına bağlı olarak online veya ülke dış temsilcilikleri ile iletişime geçerek tamamlanmaktadır.

Vizem.net danışmanlığında yapılan vize başvurularında, vize başvuru takip işlemleri başvuru sahibi adına Vizem.net danışmanı tarafından yapılmakta ve başvuru sahibine konuyla ilgili olarak SMS yoluyla bilgi verilmektedir. Vize takip işlemlerine vize onayının ardından da devam edilmekte, başvuru sahibine vize geçerlilik süresi, konaklama süresi gibi vize detayları hakkında SMS ile bilgi verilmektedir. Vize takibi, vize süresinin bitimine 3 gün kala vize süresinin bitiş tarihini SMS yoluyla başvuru sahibine hatırlatmayı da kapsamaktadır.

Vize Danışmanlık Ücretleri Ne Kadardır?

Vize danışmanlık ücretleri vize türüne ve başvuru yapılacak ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Vize danışmanlık ücretleri; form doldurmak, dilekçe yazımı, yeminli tercüme ve noter onayı, seyahat sağlık sigortası, konaklama ve ulaşım rezervasyon işlemleri ve uzman danışman desteğini kapsamaktadır.

2022 yılı vize danışmanlık fiyat bilgisi için: 0850 241 1868

Kısa Süreli Vizeler İçin Vize Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

35’ten fazla ülke için 2022 yılında kısa süreli turistik vize başvurularında vize danışmanlık ücreti olarak 30 Euro tahsil edilmektedir.

Uzun Süreli Vizeler İçin Vize Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

2022 yılında; çalışma, öğrenci, aile birleşimi gibi uzun süreli vize başvurularında vize danışmanlık ücreti olarak 65 Euro ile 135 euro arasında değişen ücretler tahsil edilmektedir.

Hangi Ülkeler için Vize Başvuru Danışmanlık Hizmeti Verilmektedir?

Vizem.net tarafından 45’ten fazla ülke için 2022 yılında vize danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Son 5 yılda Vizem.net tarafından vize danışmanlığı verilen en popüler ülkeler aşağıda listelenmiştir.

 • İngiltere vize danışmanlık işlemleri
 • Almanya vize danışmanlık işlemleri
 • Amerika vize danışmanlık işlemleri
 • Avustralya vize danışmanlık işlemleri
 • Kanada vize danışmanlık işlemleri
 • Rusya vize danışmanlık işlemleri

Hangi Ülkeler için Vize Merkezine Gitmeden Başvuru Yapılabilir?

Tüm Schengen ülkeleri için VIS sistemine son 5 yılda parmak izi kaydı veren kişilerin vize başvuruları, Bulgaristan vize başvuruları ve Küba, Meksika, Hindistan gibi e-vize uygulaması bulunan ülkelerin vize başvuruları Vizem.net üzerinden, başvuru merkezine veya dış temsilciliğe gidilmesine gerek kalmadan yapılabilmektedir.

Vizem.net Schengen vizesi danışmanlık hizmeti için destekleyici belgelerin başvuru sahibi tarafından Vizem.net’in İstanbul merkez ofisine iletilmesi yeterli olmaktadır. Evden vize servisi ile vize evrakının kurye aracılığıyla evden toplatılma hizmeti sadece İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunmaktadır.

Türkiye'den Yapılan Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanır?

Türkiye’den yapılan vize başvurularının sonuçlanma süresi, başvuru yapılan ülkeye ve vize tipine göre değişmektedir. Türkiye’den; Almanya, İspanya, Fransa gibi Schengen ülkelerine yapılan kısa süreli vize başvuruları ortalama 15 gün içinde sonuçlanırken, uzun süreli vize başvurularının değerlendirilme süresi 60 güne kadar uzayabilmektedir.

Vize başvurularının değerlendirilme süreci; dış temsilcilikte yaşanan yoğunluk, resmi tatiller, ek evrak talebi, mülakat gibi durumlara göre uzamaktadır.

Vizem.net aracılığı ile yapılan vize başvurularında randevu en erken tarihe alınarak ve vize evraklarının eksiksiz şekilde teslim edilmesi gözetilerek, vize değerlendirme sürecinin uzama ihtimali en aza indirilmektedir.

En Hızlı Vize Veren Ülkeler Hangileridir?

En hızlı vize onayı veren ülkeler, başvuru yapılan dönemdeki ilgili ülke konsolosluğunun iş yoğunluğuna göre dönem dönem değişebilmektedir. Yunanistan ve Slovakya diğer Schengen ülkelerine göre daha hızlı vize onayı veren ülkelerdir. Meksika ve Küba gibi e-vize uygulamasını kullanan ülkelerde turistik vize başvuruları 1-2 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Vizem.net’in 2021 yılında tüm ülkeler için ortalama Schengen vize alma süresi 9 gündür.

Vize Reddi Alan Başvurular için Danışmanlık Hizmeti Alınabilir Mi?

Vize reddi; vize başvurusunun, başvuru yapılan ülkeye göre değişmekle birlikte genellikle eksik evrak veya destekleyici belgelerin ilgili ülke makamlarınca yetersiz görülmesi gibi durumlardan ötürü kabul edilmemesi durumudur.

Vizem.net vize danışmanlığında vize reddi almış başvuru sahipleri adına vize itiraz süreçleri ve yeniden başvuru işlemleri yürütülmektedir. Vize reddi sonrası tekrar başvuru yapılmadan önce Vizem.net’in ilgili ülke danışmanları tarafından bir önceki vize reddinin sebebi dikkatlice değerlendirilmektedir.

Vizem.net danışmanlık hizmeti eşliğinde yapılan vize başvurularının vize reddi alması halinde belirli vize türleri için tahsil edilen danışmanlık ücretinin %80’i iade edilmektedir.

Bilgi ve başvuru: 0850 241 1868

Vizem.net Vize Başvuru Merkezleri Nerededir?

Vizem.net’in danışmanlık hizmeti verdiği vize merkezlerinin adres ve iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Vize danışmanlık merkeziAdresTelefonE-posta
İstanbul Anadolu (Merkez Ofis)Barbaros Mah. Halk Cad. No:8/A K:2 Palladium Ofis Binası Ataşehir / İstanbul0216 706 55 860850 241 1868destek@vizem.net
AnkaraMuhsin Yazıcıoğlu Cad. Regnum Sky Tower 57/116 Çankaya / Ankara Evrak Toplama Merkezi0312 963 14 73ankara.ofis@vizem.net
MersinAlsancak Mah. GMK Blv. Capital Ticaret Merkezi A Blok K:8/47 Toroslar / Mersin0850 241 97 83mersin.ofis@vizem.net
BursaHürriyet Mah. 1. Hürriyet Cad. No:81-85 Osmangazi / Bursa0224 322 05 12bursa.ofis@vizem.net
Gebze KocaeliArap Çeşme Mah. Namık Kemal Cad. No:2 K:3 Ofis:8 Gebze Kocaeli 414000262 255 52 10gebze.ofis@vizem.net
Toronto, Kanada2800 Skymark Ave, Suite 200, Mississauga On L4W 5A7, Toronto / Canada+1 (647) 625 85 09toronto.ofis@vizem.net
Plovdiv, Bulgaristan68 Rayko Daskalov St flr. 2 off. 8 4000 Plovdiv / Bulgaria+359 89 348 94 96plovdiv.ofis@vizem.net
Los Angeles, ABD3727 W Magnolia Blvd, Burbank, CA 91505, USA+1 (747) 200 42 94los.angeles.ofis@vizem.net
Berlin, AlmanyaSchnellerstraße 60, 12439 Berlin, Almanyaberlin.ofis@vizem.net

Yurt Dışında Vize Danışmanlığı Nereden Alınabilir?

Vizem.net’in danışmanlık hizmeti verdiği yurt dışı ofisleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Toronto, Kanada
 • Plovdiv, Bulgaristan
 • Los Angeles, ABD
 • Berlin, Almanya

Kanada, Bulgaristan, ABD ve Almanya’da ziyaretçi olarak bulunan ya da ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvuru ve uzatma işlemleri, oturum ve çalışma izinleri, vatandaşlık başvuruları için uzman desteği ile yurt dışı eğitim, doğum ve yatırım danışmanlığı verilmektedir.

Elif Güzhan Yazan: Elif Güzhan

Elif Nur Güzhan, 2019 yılında giriş yaptığı Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi okuyor, 2021 yılından beri Vizemnette yazarlık ve editörlük yapıyor.

Paylaş: