İsrail Vize Fotoğrafı Özellikleri

İsrail Vize Fotoğraf Ölçüsü ve Gerekli Özellikleri

İsrail vize fotoğrafı gerekli şartlara uygun çekilerek vize randevusu sırasında diğer gerekli belgeler ile ibraz edilmelidir.

Başvuru sahibine ait vize fotoğrafı, başvurulacak İsrail vize türü fark etmeden ibraz edilmesi gereken zorunlu bir belgedir. İsrail vizesi için gerekli evraklar eksik veya hatalı olması durumunda vize sonucu olumsuz etkilenmektedir.

Türkiye'den yapılan İsrail vize başvurularında danışmanlık hizmeti veren akredite acente Vizem.net'in danışmanları, İsrail vize fotoğrafı dahil olmak üzere tüm vize evraklarının uygunluğunu kontrol etmekte ve gerekli durumlarda uygun hale getirmek için destek sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için: 0850 241 1868

İsrail Vizesi Almak için Kaç Adet Fotoğraf Gereklidir?

İsrail vizesi almak için 2 adet fotoğraf gereklidir.

İsrail Vize Başvuru Fotoğrafı Ne Zaman Çekilmiş Olmalıdır?

İsrail vize başvuru fotoğrafı son 1 sene içerisinde çekilmiş olmalıdır.

İsrail Vize Fotoğrafının Ölçüsü Nedir?

İsrail vize fotoğrafının ölçüsü 5 cm uzunluğunda ve 5 cm genişliğinde olmalıdır.

İsrail vize fotoğrafı örneği aşağıda verilmiştir.

İsrail Vize Fotoğrafının Ölçüsü Nedir?
İsrail Vize Fotoğrafının Ölçüsü Nedir?

İsrail Vize Başvuru Fotoğrafının Arka Fonu Nasıl Olmalıdır?

İsrail vize fotoğrafının arka fonu açık renklerde düz bir fon olmalıdır.

İsrail Vize Fotoğrafı Başörtüsü İle Çekilebilir Mi?

İsrail vize fotoğrafı başörtüsü ile sadece dini sebepler kapsamında çekilebilir. Vize fotoğrafında başörtüsü takılıyor olsa da alın, çene ve elmacık kemikleri açıkça görülebilir olmalıdır.

İsrail için Vize Fotoğrafında Gözlük Takılabilir Mi?

İsrail için vize fotoğrafında gözlük takılması gerekiyorsa uyulması gereken bazı kurallar bulunmaktadır.

Fotoğrafta, gözlüklerden flaş yansıması olmamalıdır. Gözlüğün lensleri gözlerin net bir şekilde görünebilmesi için renkli olmamalıdır. Fotoğrafta çerçevelerin gözlükten yansıma yapmadığına ve kişinin gözlerini kapatmıyor olduğuna emin olunmalıdır.

İsrail Vize Fotoğrafı Başvuru Formuna Eklenmeli Midir?

Evet, İsrail vize fotoğrafı başvuru formundaki ilgili kısma yapıştırılarak eklenmelidir. Zımba ile delinmiş fotoğraflar kabul edilmemektedir.

İsrail Vize İşlemleri için Fotoğraf Nereye Teslim Edilmelidir?

İsrail vize işlemleri için gerekli fotoğrafların ve diğer ibraz edilmesi gereken belgeler, İsrail vize başvurusunun yapıldığı Türkiye'de bulunan İsrail Konsolosluğuna teslim edilmelidir. Evrak teslimi, randevu esnasında konsolosluklardaki vize memurlarına yapılmalıdır. Başvuru sahiplerinin yetkilendirmesi dahilinde İsrail vize başvuruları ve evrak teslimi akredite acenteler aracılığıyla yapılabilmektedir.

Akredite acente Vizem.net danışmanlığında yapılan İsrail vize başvurularında başvuru sahibinin ilgili konsolosluğa gitmesine gerek kalmadan, vize fotoğrafını ve gerekli diğer evrakları Vizem.net'in merkez ofisine göndererek başvuruları yapılabilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Tuğçe Çaldıran Yazan: Tuğçe Çaldıran

Tuğçe Çaldıran graduated from University of Abant İzzet Baysal in 2018 with bachelor’s degre in Translation and Interpreting and is working as Senior Immigration and Visa Consultant at Vizem.net since March 2022.

Paylaş: