Evden Vize Servisi

Evden Vize Servisi Ücretler ve Kayıt İşlemleri

Evden vize servisi vizem.net, VFS Global ve İdata aracı kurumları tarafından sunulan bir vize servisidir.

Evden Vize Servisi Hangi İllerde Verilmektedir?

Evden vize servisini vizem.net, son 59 ay içinde Schengen vizesi olan başvuru sahiplerine sunmaktadır. Son 59 ay içinde Schengen vizesi olan kişilerin yeni Schengen vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak vizem.net İstanbul merkez ofisine kargolamaları yeterli olmaktadır. Vizem.net İstanbul, Barbaros Mahallesi, Halk Caddesi, No:8/A, K:2 Palladium Ofis Binası Ateşehir’de bulunmaktadır ve telefon numarası 0216 706 55 86’dır.

Evden Kurye Teslim Vize Hizmeti Hangi İllerde Bulunur?

Evden kurye teslim vize hizmeti yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde verilmektedir.

Evden Vize Servisi ile Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılabilir?

Evden vize servisi yalnızca parmak izi gerektirmeyen ülkeler için vize başvurusu yapabilmektedir.

Her ülkenin vize için istediği şartlar ve belgeler farklıdır. Bazı ülkeler vize için parmak izi istemezken, bazıları vize parmak izi mutlaka istemektedir.

Evden Vize Başvurusu ile Yapılan Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Evden vize başvurusu ile yapılan vize başvuruları konsoloslukların yoğunluklarına göre ve istenilen evrakların eksiksiz olmasına göre sonuçlanmaktadır. Vize başvurusu yapılan konsolosluk yoğun değilse ve belgeler tam ise ortalama 14 gün içerisinde vize başvuruları sonuçlanmaktadır.

Elif Güzhan Yazan: Elif Güzhan

Elif Nur Güzhan, 2019 yılında giriş yaptığı Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dilbilimi okuyor, 2021 yılından beri Vizemnette yazarlık ve editörlük yapıyor.

Paylaş: