Bilecik Vize İşlemleri

Bilecik Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Bilecik yurtdışı seyahatleri için yapılan vize başvurularında en çok vize başvurusu yapılan Türkiye’deki 71. şehir olmuştur. Vizem.net vize danışmanlık merkezi aracılığı ile Bilecik vize danışmanlık merkezine son 5 yıl içerisinde Bilecik’te ikamet eden 88 vatandaş için başvuru yapılmış bu başvurulardan 81 kişi onay almıştır. %92 onay oranı ile Vizem.net, Bilecik vize başvurusu onay oranı en yüksek akredite acenteler arasında yer almaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Bilecik’te Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Bilecek hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmayan bir şehirdir. Bu yüzden vize başvurusu yapacak Bilecik’te ikamet eden kişilerin en yakın vize başvuru merkezinden veya Ankara’daki dış temsilciliklerden vize başvuru sürecini yürütmesi gerekmektedir.

Bilecik Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Bilecik şehrine ait vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Bilecik’te vize başvurusu için gerekli evrakların tamamlanması ve kontrolü konusunda Vizem.net Marmara Bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Bilecik vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 1868
  • Yetkili kişi: Faik Yurtsever

Bilecik Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Bilecik vize başvuru merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Bilecik’ten En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Bilecik şehrinde en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda verilmiştir.

  • Rusya vize başvurusu
  • Malta vize başvurusu
  • Kanada vize başvurusu

Bilecik’ten Rusya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kısa süreli Rusya vizesi başvurusu yapacak kişilerin online olarak başvuru yapması mümkündür. Bilecik’te ikamet eden kişilerin uzun süreli Rusya vizesi başvurusu için en yakın temsilcilik olan Ankara Rusya Büyükelçiliği Konsolosluk bölümünden randevu alarak, randevu günü saatinde şahsen gitmesi gerekmektedir.

Bilecik’ten Malta Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilecik şehrinde ikamet eden kişilerin Malta vizesine başvurmak için gerekli evrakları hazırlayarak Malta vize başvurularında yetkili olan en yakın VFS Global vize başvuru merkezinden randevu alması gerekmektedir. VFS Global vize başvuru merkezinden alınan randevu tarihi ve saatinde başvuru merkezine şahsen giderek başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.

Malta vizesi başvurusu için Bilecik şehrinde VFS Global vize merkezi bulunmamaktadır. Bilecik’te ikamet eden kişilerin Malta vizesine başvurmak için en yakın vize merkezi olan VFS Global Bursa şubesinden başvuru sürecinin yürütülmesi gerekmektedir. VFS Global vize başvuru merkezi Bursa şubesinin adresi, Kükürtlü mahallesi, Kükürtlü caddesi, Sedef apartmanı, No: 3, Osmangazi/ Bursa’dır.

Malta ve diğer tüm Schengen ülkelerinin vizesine başvuracak kişiler, son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış ise Vizem.net üzerinden sadece evrakları göndererek başvuru yapabilmektedir.

Bilecik’ten Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilecik’den Kanada vizesine başvurmak için gerekli evrakları hazırlayarak Kanada vize başvurularında yetkili olan en yakın VFS Global vize başvuru merkezinden randevu alması, alınan randevu tarihi ve saatinde başvuru merkezine şahsen giderek başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Bilecik şehrinde Kanada vize başvurusu yapacak kişiler için VFS Global vize merkezi bulunmamaktadır. Bilecik’te ikamet eden kişilerin Kanada vizesine başvurmak için en yakın vize merkezi olan VFS Global İstanbul şubesinden başvuru sürecinin yürütmesi gerekmektedir. VFS Global İstanbul şubesinin adresi, Hacıahmet mahallesi, Kurtuluş Deresi caddesi, No:29, 34440 Beyoğlu/ İstanbul’dur.

Schengen Vizesi Bilecik’ten Nasıl Alınır?

Bilecik’te ikamet eden Schengen vizesi alacak kişilerin, hangi Schengen ülkesinden vize alacağına bağlı olarak başvuru sürecini en yakın vize merkezinden yürütmesi gerekmektedir.

Vizem.net, Marmara Bölgesinde ikamet eden kişiler için Schengen vize başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Schengen vizesine başvuracak kişilerin son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırması durumunda Vizem.net akredite acentesi üzerinden sadece gerekli evrakları göndererek başvuru yapması mümkündür.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Bilecik Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Bilecik şehrinin çevre illerindeki vize başvuru merkezleri aşağıda verilmiştir.

Paylaş: