Denizli Vize İşlemleri

Denizli Vize İşlemleri Randevu, Başvuru ve Takip Merkezi

Denizli, Türkiye’den yurtdışına seyahat edecek olan Türk vatandaşları için vize başvuru işlemlerinin en sık yapıldığı 23. şehirdir. Vizem.net danışmanlığında son 5 yıl içerisinde, Denizli’de ikamet eden 149 vatandaş için vize başvurusu yapılmış ve 145 başvuru için vize onayı alınmıştır. Denizli vize danışmanlık konusunda hizmet veren Vizem.net, %97,3’lük bir oran ile Denizli’de ikamet eden vatandaşların vize başvurularında en yüksek onay oranını elde eden akredite acentedir.

Vize işlemleri yapan firmalar Denizli ilinde bulunmamakta, şahsen vize başvurusu yapılabilecek en yakın vize merkezleri Antalya ve İzmir’de bulunmaktadır. Vizem.net, VFS Global ve İdata gibi vize danışmanlık şirketleri Denizli ilinde ikamet eden vatandaşların vize başvuru işlemleri için yardımcı olmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Denizli’de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Denizli’de hizmet veren yabancı ülkelere ait dış temsilcilikler aşağıda listelenmiştir.

  • Denizli Azerbaycan Konsolosluğu
  • Denizli Alman Konsolosluğu

Denizli Azerbaycan Konsolosluğu Nerededir?

Denizli’de bulunan Azerbaycan Fahri Konsolosluğu 2019 yılına kadar hizmet vermiş, sonrasında kapanmıştır.

Denizli Almanya Konsolosluğu Nerededir?

Denizli’de Almanya Konsolosluğu bulunmamaktadır. Denizli’de ikamet eden vatandaşların; uzun dönemli D tipi vize başvuruları için, İzmir’de bulunan Almanya Konsolosluğu’na başvurmaları; kısa dönemli C tipi vize başvuruları için akredite acenteler veya İzmir vize başvuru merkezine başvurmaları gerekmektedir.

Denizli Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Denizli’de ikamet eden ve yabancı ülkelere seyahat etmek üzere vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, il içerisinde vize başvuru merkezi bulunmaması nedeni ile, gerekli vize başvuru evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi için Vizem.net’in Ege Bölgesi saha personelinden yardım alabilmektedir.

Denizli vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Mobil telefon: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: +90 850 241 18 68
  • Yetkili kişi: Bünyamin Saltuk

Denizli Vize Merkezi iletişim Saatleri Nedir?

Denizli vize başvuru merkezi ile iletişime geçilebilecek saatler aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 10:00 - 15:00

Denizli’den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Denizli’de ikamet eden vatandaşların, en fazla vize başvurusunda bulunduğu ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Hırvatistan vize başvurusu
  • Bosna Hersek vize başvurusu
  • Almanya vize başvurusu

Denizli’den Hırvatistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

VFS Global Antalya ve İzmir vize başvuru merkezleri Denizli’ye aynı yakınlıkta hizmet veren vize başvuru merkezleridir ve Denizli’den Hırvatistan vizesi başvurusunda bulunmak için, bu vize başvuru merkezlerinden randevu alınması gerekmektedir. Randevu tarihinde, VFS Global’in Antalya veya İzmir vize başvuru merkezine şahsen gidilerek gerekli evraklar teslim edilmekte ve vize başvuru işlemi tamamlanmaktadır.

Denizli’de ikamet eden vatandaşların Hırvatistan vizesi başvuruları için danışmanlık hizmeti veren merkezler; Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, Reyent İş Hanı, No: 1/ C Konak İzmir adresinde hizmet veren VFS Global İzmir vize başvuru merkezi ve Yeşilbahçe Mahallesi, 1480. Sokak, Ülker Apt., No: 42/ B, Muratpaşa, Antalya adresinde hizmet veren VFS Global Antalya vize başvuru merkezidir.

Hırvatistan’a seyahat etmek üzere yapılacak Schengen vizesi başvuru işlemleri, VIS sistemine parmak izi kaydı son 5 yıl içerisinde yapılmış olan Türk vatandaşları için, Vizem.net üzerinden, sadece gerekli evraklar gönderilerek yapılabilmektedir.

Denizli’den Bosna Hersek Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizli’de ikamet eden ve Bosna Hersek’e seyahat edecek olan vatandaşların, seyahatlerinin 90 günden daha kısa süreli olması durumunda, vize başvurusunda bulunması gerekmemektedir. Bosna Hersek’e 90 günden daha uzun süreli yapılacak ziyaretler için Bosna Hersek dış temsilciliklerine uzun dönemli vize başvurusu yapılması gerekmektedir.

Denizli’den Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizli’ye aynı yakınlıkta hizmet veren vize başvuru merkezleri; Antalya ve İzmir’de bulunan İdata vize başvuru merkezleridir ve Denizli’de yaşayan vatandaşların Almanya vizesi başvurusunda bulunabilmeleri için, Antalya veya İzmir vize başvuru merkezinden randevu alınması gerekmektedir. Vize başvurusu randevu tarihinde, İdata’nın Antalya veya İzmir vize başvuru merkezine şahsen gidilerek gerekli evrakların teslim edilmesi ve vize başvuru işleminin tamamlanması gerekmektedir.

Denizli’de ikamet eden vatandaşların Almanya vizesi başvuruları için danışmanlık hizmeti veren merkezler; Çağlayan Mahallesi, 2053. Sokak, No: 28 Ateşoğulları Apt. D: 1 Lara, Muratpaşa, Antalya adresinde hizmet veren İdata Antalya vize başvuru merkezi ve İsmet Kaptan Mahallesi, Şair Eşref Bulvarı, No: 21, Giriş: 1 Zemin Kat, Konak, İzmir adresinde hizmet veren İdata İzmir vize başvuru merkezidir.

Almanya’ya seyahat etmek için yapılacak Schengen vizesi başvuru işlemleri, VIS sisteminde parmak izi kaydı son 5 yıl içerisinde alınmış olan Türk vatandaşları için, sadece gerekli evraklar gönderilerek Vizem.net üzerinden yapılabilmektedir.

Schengen Vizesi Denizli’den Nasıl Alınır?

Schengen vizesi başvurusunda bulunmak isteyen ve Denizli’de ikamet eden vatandaşların vize başvuruları, hangi ülkeye seyahat edeceklerine bağlı olarak, Denizli’ye en yakın konumda hizmet veren vize başvuru merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

VIS sisteminde parmak izi kaydı son 5 yıl içerisinde alınmış olan ve Schengen vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin vize işlemleri, yalnızca vize başvurusu için gereken evrakların gönderilmesi ile Vizem.net üzerinden yapılabilmektedir. Vizem.net, Ege bölgesinde ikamet eden Türk vatandaşları için Schengen vizesi başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Denizli Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Denizli’nin çevre illerinde bulunan Vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: