Erzincan Vize İşlemleri

Erzincan Vize İşlemleri Başvuru ve Takip Merkezi

Erzincan, yurt dışına yapılacak seyahatler için Türkiye’den en çok başvuru yapılan 70. şehirdir. Son 5 yıl içerisinde, Erzincan’da ikamet eden 114 kişi için vizem.net danışmanlığında başvuru yapılmıştır. Erzincan’dan vizem.net aracılığı ile yapılan 114 başvurunun 108’i onay almıştır. Erzincan’dan yapılacak vize başvurularında %94,7 onay oranına sahip olan vizem.net, bu oran ile Erzincan’da en yüksek onay oranına sahip akredite acentedir.

Bilgi almak ve başvuru yapmak için iletişim numarası: 0850 241 1868

Erzincan’da Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Erzincan’da konsolosluk yoktur. Erzincan’da hiçbir ülkenin dış temsilciliği bulunmamaktadır. Erzincan’dan yapılacak vize başvurularının, Ankara’daki dış temsilciliklere veya en yakın vize başvuru merkezlerine yapılması gerekmektedir.

Erzincan Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Erzincan’da vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Erzincan’dan yapılacak vize başvuruları, vizem.net Doğu Anadolu Bölgesi saha personeline gerekli belgeler teslim edilerek yapılabilir.

Erzincan vize başvuru merkezi için vizem.net Doğu Anadolu Bölgesi temsilcisinin iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Yetkili: Sinan Akıncı
  • Cep telefonu: +90 551 075 60 34
  • Sabit telefon: 0850 241 18 68

Erzincan Vize Merkezi Çalışma Saatleri Nedir?

Erzincan vize merkezi çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

  • Pazartesi-Cuma: 08:30- 19:00
  • Cumartesi: 10:00- 15:00

Erzincan’dan En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Erzincan’dan en fazla vize başvurusu yapılan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

  • Almanya vize başvurusu
  • Bulgaristan vize başvurusu
  • Litvanya vize başvurusu

İdata Üzerinden Erzincan’dan Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erzincan’dan İdata üzerinden Almanya vizesi başvurusu, Almanya vizesi başvurusunda gerekli olan evrakların hazırlanarak en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınması ile yapılmaktadır. Almanya vizesi için başvuru yapacak olan kişinin randevu saatinde şahsen vize merkezinde bulunması ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Erzincan’dan Almanya vize başvuru yapmak için en yakın başvuru merkezi Ankara Almanya Büyükelçiliği ve Trabzon İdata vize başvuru merkezidir.

Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış olan kişilerin, Schengen vizesi almak için gerekli olan evrakları vizem.net adresine göndermesi yeterlidir.

Erzincan’dan Bulgaristan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erzincan’dan Bulgaristan vize başvuru, Bulgaristan vizesi için gerekli evrakların hazırlanarak vizem.net merkez ofisine gönderilmesi ile yapılmaktadır.

Erzincan’dan Litvanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erzincan’dan Litvanya vize başvurusu, Litvanya vizesi için gerekli evrakların hazırlanarak Erzincan’a en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınması ile yapılmaktadır. Litvanya vize başvurusu yapacak kişinin, randevu saatinde vize başvuru merkezinde bulunması ve vize işlemleri şahsen tamamlaması gerekmektedir.

Erzincan’a en yakın Litvanya vize başvuru merkezi; Sivas, Malatya ve Erzurum illerinde bulunan vize merkezleridir.

Son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış kişilerin, Schengen vizesi almak için yalnızca gerekli evrakları vizem.net uzmanlarına ulaştırması yeterlidir.

Schengen Vizesi Erzincan’dan Nasıl Alınır?

Erzincan’dan Schengen vizesi almak için, Schengen vizesi için gereken evrakların tamamlanıp en yakın vize başvuru merkezine randevu alarak teslim edilmesi gerekmektedir. Schengen vizesi için başvuru yapacak kişinin, randevu saatinde vize başvuru merkezinde bulunması ve başvuru işlemlerini şahsen tamamlaması gerekmektedir.

Schengen vizesi almak için son 5 yıl içerisinde VIS sistemine parmak izi kaydı yaptırmış kişilerin, sadece gerekli olan evrakları vizem.net adresine göndermesi, Schengen vizesi almak için yeterlidir.

Erzincan Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Erzincan’a komşu illerdeki vizem.net başvuru merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Paylaş: