Kırıkkale Vize İşlemleri

Kırıkkale'den Vize İşlemleri ve Başvuru Süreci

Kırıkkale yurt dışına yapılacak seyahatler için en çok vize başvurusu yapılan Türkiye'deki 64. şehirdir.

Vizem.net danışmanlığında son 5 yılda Kırıkkale'de ikamet eden 97 vatandaş için başvuru yapılmış ve bunlardan 93'ünün onayı alınmıştır. %95,8 onay oranı ile Vizem.net Kırıkkale'den yapılacak vize başvurularında onay oranı en yüksek akredite acenteler arasında yer almaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Kırıkkale Vize Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınır?

Kırıkkale'den vize başvurusu yapacak kişiler, Vizem.net çağrı merkezini arayarak veya destek@vizem.net adresine mail atarak vize danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Vize danışmanlık hizmeti kapsamında, başvuru sahibinin durumu ve gerekli evrakları, seyahat edilecek ülke ve seyahatin amacı doğrultusunda uzman ülke danışmanı tarafından incelenir. Koşulların uygun bulunması halinde ilgili dış temsilcilik veya aracı kurum ofisinden vize randevusu alınarak başvuru süreci başlatılır.

Kırıkkale vize danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net uzmanları tarafından tamamlanan temel vize işlemleri aşağıda listelenmiştir.

 • Gerekli vize evraklarının kontrolü
 • Vize başvuru formu doldurma
 • Online evrak yükleme hizmeti
 • Uçak ve otel rezervasyonları
 • Vize talep dilekçesi yazımı
 • Yeminli tercüme işlemleri
 • Noter onayı hizmeti
 • Seyahat sağlık sigortası işlemleri
 • Vize randevusu işlemleri
 • Vize takibi ve sorgulama hizmeti
 • SMS bilgilendirme servisi

Kırıkkale'de Konsolosluk Bulunuyor Mu?

Kırıkkale’de herhangi bir konsolosluk yer almamaktadır. Kırıkkale’den vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar en yakın vize başvuru merkezine veya Ankara’daki dış temsilciliklere başvurmak durumundadır.

Kırıkkale Vize Başvuru Merkezi Nerededir?

Kırıkkale'de vize başvurusu için gerekli evrakların toplanması ve kontrolü için

Vizem.net İç Anadolu Bölgesi saha personelinden yardım alınabilmektedir.

Kırıkkale vize başvuru merkezi mobil iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Mobil telefon: +90 536 222 22 88

Sabit telefon: 0850 241 1868

Yetkili kişi: Emrah Sultar

Kırıkkale'den En Fazla Hangi Ülkeler için Vize Başvurusu Yapılmaktadır?

Kırıkkale’de en fazla aşağıda verilen ülke vize başvuruları yapılmaktadır.

 • Almanya vize başvurusu
 • Yunanistan vize başvurusu
 • İngiltere vize başvurusu

Kırıkkale'den Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkkale’den Almanya vize başvurusu yapmak için gerekli evraklar tamamlanarak Almanya’nın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Vize başvuru işlemi için belirlenen randevu tarihinde şahsen vize başvuru merkezinde olmak gerekmektedir.

Kırıkkale’den Almanya vize başvurusu yapmak için en yakın başvuru merkezi İdata Ankara’dır. İdata Ankara adresi Remzi Oğuz Arık mahallesi, Atatürk Bulvarı, Ata Apartmanı, No: 231/ A, 06680, Çankaya/ Ankara’dır.

Schengen vizesi başvurusunda bulunan vatandaşların VIS sisteminde son 5 yıl içinde yer alan parmak izi kaydı bulunuyor ise Vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapmaları yeterli olmaktadır.

Kırıkkale'den Yunanistan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkkale’den Yunanistan vize başvurusu yapmak için gerekli evraklar hazırlanarak Yunanistan’ın en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. Belirlenen tarihte bizzat başvuru merkezinde bulunularak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kırıkkale’den Yunanistan vize başvurusu için en yakın başvuru merkezi VFS Global Ankara’dır. VFS Global Ankara adresi İşçi Blokları mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu caddesi, No: 57/A, 06530, Çankaya/ Ankara’dır.

Schengen vizesi başvurusu için VIS sisteminde son 5 yıla ait parmak izi kaydı olan vatandaşlar sadece evrak göndererek Vizem.net üzerinden vize başvurusu yapabilmektedir.

Kırıkkale'den İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkkale’den İngiltere vize başvurusu yapmak için gerekli evraklar hazırlanarak İngiltere’nin en yakın vize başvuru merkezinden randevu alınmaktadır. İngiltere vize başvurusu için randevu tarihinde bizzat başvuru merkezinde bulunularak vize başvuru işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kırıkkale’den İngiltere vize başvurusu için en yakın başvuru merkezi TLScontact Ankara’dır. TLScontact Ankara adresi Kavaklıdere, Sheraton Convention Center, No: 10, Boğaz sokak, 06700, Çankaya/ Ankara’dır.

Avrupa Vizesi Kırıkkale'den Nasıl Alınır?

Avrupa vizesi Schengen Bölgesi üye ülkelerine 90 güne kadar seyahat etme hakkı tanıyan vize türüdür. Avrupa vizesi Kırıkkale’den, Schengen vizesinin alınacağı ülkeye göre en yakın vize başvuru merkezi üzerinden başvuru yapılarak alınabilmektedir.

Avrupa vizesi almak isteyen vatandaşlar son 5 yıl içinde VIS sisteminde parmak izi kayıtları var ise Vizem.net üzerinden sadece evrak göndererek başvuru yapabilmektedir.

İç Anadolu bölgesinde ikamet eden vatandaşlara Schengen vize başvuruları için Vizem.net danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Kırıkkale Komşu İllerindeki Vizem.net Başvuru Merkezleri Hangileridir?

Kırıkkale çevre illerindeki vize merkezleri aşağıda belirtilmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: