İrlanda Vize Sorgulama ve Takip İşlemleri

İrlanda Vizesi için Takip ve Sorgulama Rehberi

İrlanda vize başvuru takip işlemi, yetkili vize aracı kurumunun çevrimiçi takip sistemi üzerinden veya akredite acentelerden alınan vize danışmanlık hizmeti kapsamında yapılabilen, kişilerin İrlanda vize başvurularının hangi aşamasında olduğuna dair bilgi edinebilmeleri için sunulan hizmettir.

2017 - 2022 yılları arasında vize başvuru onay oranı %93,2 olan İrlanda vize danışmanlık merkezi vizem.net danışmanlığında yapılan başvurular 5 aşamalı ücretsiz SMS ile takip edilmektedir.

İrlanda vize başvurusu için: 0850 241 1868

İrlanda Konsolosluğu Vize Sorgulama Hizmeti Verir Mi?

Hayır, İrlanda Konsolosluğunun vize sorgulama hizmeti için herhangi bir sistemi bulunmamaktadır.

VFS Global Üzerinden İrlanda Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

VFS Global üzerinden İrlanda vize takip işlemi yapılırken, internet sitesinden “başvurunuzu takip edin” seçeneği seçilerek takip işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

VFS Global vize takip İrlanda işlemleri için kişilere verilen referans numarası ve doğum tarihi bilgisi gerekmektedir.

Vfs Global vize takip ekran görseli aşağıda verilmiştir.

VFS Global Üzerinden İrlanda Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?
VFS Global Üzerinden İrlanda Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

İrlanda Vize Takibi İçin Referans Numarası Nedir?

İrlanda vizesi takip işlemleri için referans numarası, Vize Başvuru Merkezi’ndeki başvuru sırasında kişilere verilen fatura veya makbuzun üzerinde bulunur ve çevrimiçi vize takibi için kişilerin soyadları ile birlikte kullanılır.

İrlanda Vize Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

İrlanda vize sonuçları, başvuru numarası kullanılarak İrlanda Büyükelçiliğinin internet sitesinde yayınlanan haftalık karar raporlarından öğrenilebilir.

İrlanda vize başvurusu değerlendirme süreci hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler, sorgulama yaparak vize başvurusunun hangi aşamada olduğuna dair bilgi edinilebilir.

Damla Kızılkoca Yazan: Damla Kızılkoca

Damla Kızılkoca 2022 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde uluslararası ilişkiler yüksek lisans eğitimini tamamladı ve 2022 yılının şubat ayından beri vizem.net için vize danışmanlığı yapmaktadır.

Paylaş: