Japonya Vize Başvuru Formu

Japonya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Japonya vize başvuru formu, başvuru sahibi hakkında detaylı bilgiye sahip olunması amacıyla düzenlenmektedir. Türk vatandaşları uzun süreli Japonya seyahatlerinde vize uygulamasına tabidir, ancak 90 güne kadar olan kısa süreli seyahatlerde Türk vatandaşlarından vize talep edilmemektedir. Başvuru formu, olumlu bir sonuç alınabilmesi adına titizlikle, eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır; aksi takdirde vize reddi alma ihtimali ortaya çıkabilmektedir.

Vizem.net danışmanlık hizmeti ile Japonya başvuru formu doldurma işlemi başvuru sahipleri adına Vizem.net’in uzman danışmanları tarafından yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için: 0850 241 1868

Japonya Vize Formu Nereden İndirilir?

Güncel Japonya vize başvuru formunu bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Japonya vize başvuru formu görseli aşağıya eklenmiştir.

Japonya Vize Formu Nereden İndirilir?
Japonya Vize Formu Nereden İndirilir?

Japonya Vize Başvuru Formu İndirme İşlemi Ücretli Midir?

Japonya vize başvuru formu indirme işlemi ücretli değildir.

Japon Vizesi Başvuru Formunda İstenen Bilgiler Nelerdir?

Japon vizesi başvuru formunda istenen bilgiler; başvuru sahibinin kişisel bilgileri, pasaport bilgileri, ziyaret amacı, Japonya’da kaç gün kalınacağı, ülkeye giriş çıkış tarihleri, başvuru sahibinin güncel ikametgah adresi, Japonya’da ayarlanmış olan konaklamaların bilgileri, başvuru sahibinin güncel mesleği, Japonya’da konaklayan bir kişinin ziyaretine gidilmekte ise o kişinin ev adresi ve iletişim bilgileri, davet ile ziyaret söz konusu ise davet eden kişinin bilgileri ve son olarak başvuru sahibinin yasal olmayan durumlara karışıp karışmadığına dair yanıtlaması gereken sorular bulunmaktadır. Başvuru sahibi formu doldurduktan sonra en alt kısma başvuru tarihi ve imzasını ekleyerek başvuru formunu tamamlamaktadır.

Japonya Vize Formu Elle Mi Doldurulur?

Japonya vize formu elle tükenmez kalem ile doldurulup, imzalanmalıdır.

Japonya Vizesi Başvuru Formu Online Doldurulabilir Mi?

Japonya vizesi başvuru formu online doldurulamamaktadır.

Japonya Vizesi için Başvuru Formu Hangi Dilde Doldurulur?

Japonya vizesi için başvuru formu; İngilizce, Çince, Korece, Portekizce ve İspanyolca doldurulmaktadır.

Japonya Vize Formuna Fotoğraf Eklenmesi Gerekir Mi?

Japonya vize formuna fotoğraf eklenmesi gerekmektedir.

Japonya vize başvuru formuna eklenen fotoğraf; biyometrik özellikli, 45 mm x 45 mm ebatlarında ve beyaz arka planlı olmalıdır. Japonya vize fotoğrafı, başvuru formunun sağ üst köşesine eklenmelidir.

Japon Vizesi Başvuru Formu Nereye Teslim Edilir?

Japon vizesi başvuru formu, vize randevusu esnasında ilgili Japonya konsolosluğundaki vize memuruna teslim edilmelidir.

Japonya için Vize Başvuru Formu Doldurma Hizmeti Nereden Alınır?

Japonya için vize başvuru formu doldurma hizmeti akredite kuruluş olan danışmanlık şirketi Vizem.net’ten alınabilmektedir.

Başvuru formu doldurma işlemi danışmanlık hizmeti kapsamında Vizem.net’in uzman danışmanları tarafından başvuru sahibi adına, kişisel bilgiler ve seyahat amaçları göz önünde bulundurularak doldurulmaktadır. Japonya vize danışmanlık hakkında gerekli bilgiler için tarafımıza aşağıda belirtilen iletişim numarasından ulaşım sağlanabilmektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Damla Kızılkoca Yazan: Damla Kızılkoca

Damla Kızılkoca 2022 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde uluslararası ilişkiler yüksek lisans eğitimini tamamladı ve 2022 yılının şubat ayından beri vizem.net için vize danışmanlığı yapmaktadır.

Paylaş: