İsviçre Vize Başvuru Merkezleri

İllere Göre İsviçre Vize Başvuru Merkezi Adresleri

Türkiye’den yapılacak olan İsviçre Schengen vize başvuruları, aracı kurumlar veya akredite acenteler aracılığı ile yapılmaktadır. İsviçre ulusal vize başvuruları ise vize başvuru merkezi olarak ise akredite acenteler aracılığıyla veya şahsen İstanbul İsviçre Başkonsolosluğuna yapılmaktadır.

Vizem.net, Türkiye’den yapılan Schengen ve ulusal İsviçre başvurularında 81 ilde yaşayan kişilere danışmanlık hizmeti veren akredite kuruluştur.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

İsviçre Vize Başvuru Merkezleri Hangi İllerdedir?

İsviçre vize başvuru merkezleri İstanbul ve Ankara’da bulunmaktadır. İsviçre vize başvuru merkezi TLSContact’tir.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi İstanbul'da Nerededir?

İsviçre vize başvuru merkezi İstanbul'da; Şişli, Gülbahar Mahallesi, Profilo Alışveriş Merkezi, Kat: 4 adresinde bulunmaktadır.

İsviçre Vize Başvuru Merkezi Ankara'da Nerededir?

İsviçre vize başvuru merkezi Ankara'da; Kavaklıdere Mahallesi, Noktalı Sokak, Sheraton Hotel Ankara & Convention Center adresinde bulunmaktadır.

TLS Contact İsviçre Ankara Adresine Nasıl Gidilir?

TLS Contact İsviçre Ankara adresine toplu taşıma araçları, taksi veya özel araçla gidilebilmektedir, TLS Contact Ankara ofisi, Kızılay Meydanı’na yaklaşık 3 kilometre uzaklıktadır ve yol, araç ile ortalama 5-10 dakika sürmektedir.

Toplu taşıma olarak otobüs ile Kızılay’dan 114-7, 304 veya 303 numaralı otobüs hatları kullanılarak TLS Contact İsviçre başvuru merkezinin bulunduğu Karum durağına gidilebilmektedir; durak ile vize merkezi arasındaki yürüme mesafesi yaklaşık 5 dakikadır.

İsviçre Vize Başvurusu İçin Danışmanlık Hizmeti Hangi İllerden Alınabilir?

İsviçre vize başvurusu için danışmanlık hizmeti, 81 ilde ikamet eden Türkiye Cmhuriyeti vatandaşları için Vizem.net üzerinden alınabilmektedir.

Vizem.net Türkiye’den yapılan İsviçre Schengen ve ulusal vize başvurularında tüm süreci takip ederek İsviçre vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: 0850 241 1868

Vizem.net Üzerinden İsviçre Vize Başvurusu Nasıl Yapılabilir?

Vizem.net üzerinden İsviçre vize başvurusu, gerekli evrakların Vizem.net merkez ofisine gönderilmesiyle yapılmaktadır. Vizem.net danışmanlık hizmeti kapsamında, alanında uzman danışmanlar evrakları inceleyerek başvurunun uygunluğunu tespit etmekte ve başvurunun uygun görülmesi durumunda vize başvuru sahibi adına vize başvuru merkezinden randevu almaktadır.

Vize türüne uygun olarak gerekli belgeler detaylı olarak düzenlendikten sonra randevu tarihinde başvuru sahibi, Vizem.net saha danışmanı tarafından karşılanmaktadır.

İsviçre Vize Başvurusu İstanbul

İsviçre vize başvurusu İstanbul Vizem.net merkez ofisi aracılığı ile yapılabilmektedir. Vizem.net İsviçre vize başvuru merkezi İstanbul Ataşehir’de, Barbaros Mahallesi, Halk Caddesi, No:8/A, K:2, Palladium Ofis Binası’nda bulunmaktadır.

İsviçre Vize Başvurusu Ankara

İsviçre vize başvurusu Ankara Vizem.net ofisi aracalığı ile yapılabilmektedir. İsviçre vizesi Ankara başvuruları, Çankaya, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Regnum Sky Tower, No: 57/116 adresindeki Vizem.net ofisinden yapılabilmektedir.

İsviçre Vize Başvurusu İzmir

İsviçre vize başvurusu için İzmir’den, yapılması gereken vize biyometri işlemleri için bir başvuru merkezi bulunmadığından, Vizem.net çağrı merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

İsviçre Schengen vizesi başvurusu için başvuru sahibinin VIS sisteminde kayıtlı parmak izinin bulunması halinde kişilerin vize belgelerini Vizem.net İstanbul ofisine postalaması, İsviçre vize başvurusunun danışmanlar tarafından yapılabilmesi için yeterlidir.

İsviçre Vize Başvurusu Antalya

İsviçre vize başvurusu için Antalya’da bir İsviçre vize başvuru merkezi bulunmadığı için, İsviçre vize başvuruları Vizem.net çağrı merkezi aracılığı ile yapabilmektedir.

İsviçre Schengen vizesi için, VIS sisteminde parmak izleri kayıtlı ise kişiler, gerekli vize belgelerini Vizem.net İstanbul merkez ofisine postalayarak başvurularını danışmanlar tarafından gerçekleştirebilmektedir; İsviçre Konsolosluğu Antalya vize başvurularını kabul etmemektedir.

İsviçre Vizesi Mersin

İsviçre vizesi Mersin şehrinde ikamet eden kişiler tarafından Vizem.net ofisi araclığı ile alınabilmektedir. Mersin’in Toroslar İlçesi, Alsancak Mahallesi, GMK Bulvarı, Capital Ticaret Merkezi, A Blok, K: 8/47 adresinde bulunan Vizem.net Mersin ofisi, İsviçre vizesi başvuruları için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İsviçre Vize Başvurusu Gaziantep

İsviçre vize başvurusu için Gaziantep’te herhangi bir vize başvuru merkezi bulunmadığı için, Gaziantep’te ikamet eden kişiler, İsviçre Schengen vizesi başvurularını Vizem.net merkez ofisi aracılığı ile yapılabilmektedir.

İsviçre vize başvurularını Gaziantep İsviçre Konsolosluğu üzerinden yapmak mümkün olmadığı için, İsviçre vizesi almak isteyen ve VIS sisteminde kayıtlı parmak izleri bulunan kişiler gerekli vize dökümanlarını Vizem.net İstanbul merkez ofisine göndererek, danışmanlar aracılığı ile başvuru yapabilmektedir.

Paylaş: