Danimarka Vizesi İzmir Başvuru ve Takip

Danimarka Vizesi için İzmir'den Başvuru Yapmak 2023

Danimarka vizesi İzmir başvuru merkezi, İzmir ve çevre illerde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için randevu, başvuru, vize takip ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Vizem.net, Danimarka ve diğer Schengen ülkeleri için danışmanlık hizmeti veren başvuru onay oranı en yüksek iki akredite acente arasında yer almaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

İzmir’den Danimarka Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir’den Danimarka vize başvurusu yapmak için öncelikli adım, Danimarka vizesine başvurmak için ibraz edilmesi gereken belgelerin toplanmasıdır. İlgili belgelerin toplanmasının ardından vize başvuru formu doldurulmakta ve sonrasında yetkili aracı kurumdan başvuru randevusu alınarak yapılmaktadır.

Başvurunun yapılacağı pasaportta son 5 yılda herhangi bir Schengen üyesi ülkeden alınmış bir Schengen vizesi bulunması durumunda; başvuru işlemi, başvuruda bulunacak kişinin şahsen başvuru merkezine gitmesine gerek olmaksızın vizem.net merkez ofisine gerekli evrakların gönderimi sağlanarak yapılabilmektedir.

Vizem.net danışmanlığında yapılan başvurular için; başvuru formu ve Danimarka vize talep dilekçesi vizem.net danışmanları tarafından doldurulmaktadır.

İzmir’de Danimarka Konsolosluğu Bulunuyor Mu?

Evet, İzmir’de Danimarka konsolosluğu bulunmaktadır. İzmir’de faaliyet göstermekte olan Danimarka dış temsilciliği, fahri konsolosluk statüsündedir.

İzmir Danimarka Fahri Konsolosluğu telefon numarası 0232 489 54 01 şeklindedir.

İzmir Danimarka Konsolosluğu, Akdeniz Caddesi Atatürk Bulvarı Körfez İş Hanı no:152 D:702, 35210 Konak/İzmir adresinde bulunmaktadır.

İzmir Danimarka Fahri Konsolosluğu pazartesi ve cuma günleri arası 08.30 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir.

İzmir Danimarka Konsolosluğu Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

Hayır, İzmir Danimarka Konsolosluğu üzerinden vize başvurusu yapılamamaktadır.

İzmir’den yapılacak olan Danimarka vize başvuruları, başvuru merkezleri ve akredite acenteler aracılığı ile yapılabilmektedir.

Danimarka Vizesi İzmir’de Nasıl Alınır?

İzmir’de ikamet etmekte olan kişilerin Danimarka vizesi almaları için öncelikli olarak, vize başvurusu için gerekli olan evrakları toplamaları ve vize başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru evraklarının toplanmasının ve başvuru formunun doldurulmasının ardından, VFS Global’den veya akredite acenteler üzerinden randevu alınması gerekmektedir. Randevu gününde, istenilen evraklar başvuru merkezi yetkililerine teslim edilir ve biyometri işlemleri gerçekleştirilir. Başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından, başvuru işlemi tamamlanmaktadır.

Vizem.net Danimarka vize başvuruları için 2007 yılından beri danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Danimarka Vizesi İzmir’de Nereden Alınır?

İzmir’den yapılacak Danimarka vizesi başvuruları VFS vize başvuru merkezi üzerinden yapılmaktadır. Yapılan vize başvuruları Danimarka dış temsilcilikleri tarafından değerlendirilmektedir.

Danimarka Vize Başvuru Merkezi İzmir Adresi Nedir?

Danimarka vize başvuru merkezi, Akdeniz Cad. Reyent İş Hanı no:1/C 35210 Konak/İzmir adresinde bulunmaktadır.

Danimarka vize başvuru merkezi, pazartesi ile cuma günleri arası 8.30-12.00 ve 13.00-14.30 arasında hizmet vermektedir. Pasaport teslimi ise 14.30-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

İzmir VFS Global Vize Başvuru Merkezi Üzerinden Nasıl Randevu Alınır?

İzmir VFS Global vize başvuru merkezi üzerinden randevu almak için, VFS Global vize merkezinin internet sitesinde yer alan “randevu alın” sekmesinden “şimdi randevu alın” bölümüne tıklanmalıdır. Ardından üye girişi yaparak randevu alınabilmektedir.

VFS Danimarka Vize Başvuru Merkezi Konak Adresine Nasıl Gidilir?

VFS Danimarka vize başvuru merkezine 253, 470 ve 202 numaralı otobüslerle ulaşılabilmektedir.

Başvuru merkezinin etrafında; Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, Cumhuriyet Meydanı, İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve Kültürpark bulunmaktadır.

Danimarka vize başvuru merkezi, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 53 dakika uzaklıktadır.

Danimarka Vizesi İdata Üzerinden Alınabilir Mi?

Hayır, Danimarka vizesi İdata üzerinden alınamamaktadır.

Vizem.net 2007 yılından beri Danimarka vize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Ebru Sönmez Yazan: Ebru Sönmez

Ebru Sönmez 2015 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladı, 2016 yılında avukat olarak çalışmaya başladı ve 2021 yılından beri Vizem.net için ´Immigration and Visa Law Attorney´ unvanı ile çalışıyor.

Paylaş: