Hırvatistan İzmir Konsolosluğu

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir İletişim ve Güncellemeleri

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir’de fahri konsolosluk statüsünde hizmet vermektedir. İzmir Hırvatistan Fahri Konsolosluğunun temel görevi bölgedeki Hırvatistan vatandaşlarına yardımcı olmak ve Hırvatistan ile Türkiye arasındaki bölgesel ticari ilişkilerde aracı olmaktır.

Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize ve oturma izni başvuruları gibi işlemler gerçekleştirmemektedir.

Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğu 2005 yılından beri hizmet vermektedir.

Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosu Kimdir?

Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosu Candan Çorbacıoğlu’dur. Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğu görevini 2005 yılından beri Candan Çorbacıoğlu yürütmektedir.

Hırvatistan Fahri Konsolosluğu İzmir Telefon Numarası Nedir?

Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğuna ait telefon numarası (+90 232) 446 2870, faks numarası ise (+ 90 232) 445 7720’dir.

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir Mail Adres Nedir?

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir fahri temsilciliğine ait email adresi candancorbaci@gmail.com’dur.

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir Resmi Web Sitesi Nedir?

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir resmi web sitesi bulunmamaktadır.

Türkiye’de yer alan Hırvatistan dış temsilciliklerine ait bilgilere ve duyurulara https://mvep.gov.hr/konsolosluk-bilgileri/konsolosluk-ofisleri/179916 resmi adresinden ulaşılabilmektedir.

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir’de Nerededir?

Hırvatistan Konsolosluğu İzmir’de Konak ilçesinin Alsancak semtinde yer almaktadır. Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğunun tam adresi; Atatürk Caddesi, No: 270/3, Alsancak/İzmir’dir. Hırvatistan Fahri Konsolosluğu İzmir Saat Kulesi’ne ve Konak merkeze oldukça yakındır.

Hırvatistan Konsolosluğu Alsancak Adresine Nasıl Gidilir?

Hırvatistan Konsolosluğu Alsancak adresine Konak Meydanı’ndan kordon boyunca 30 dakika yürüyerek ya da otobüsle birkaç dakikada ulaşılabilmektedir.

İzmir Hırvatistan Konsolosluğunda Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İzmir Hırvatistan Konsolosluğunda vize başvurusu yapılamamaktadır. Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğunun temel görevi Ege Bölgesi’nde geçici ya da kalıcı olarak bulunan Hırvatistan vatandaşlarının ihtiyaçları ile ilgilenmektir. İzmir’deki Hırvatistan Fahri Konsolosluğu ayrıca Türkiye ile Hırvatistan arasındaki bölgesel ticari ilişkilerde aracılık yapmaktadır.

Hırvatistan Vizesi İzmir Başvuru Merkezi Nerededir?

Hırvatistan vizesi için İzmirde yetkili olan vize acentesi VFS Global’in İzmir’in Konak ilçesinde, Alsancak Mahallesinde, 1375. Sokak’ta 25 numarada bir şubesi bulunmaktadır.

Hırvatistan vizesi İzmir şehrinden alınacaksa VFS Global’in Alsancak’taki ofisine başvuru yapılmalıdır.

İzmir Hırvatistan Konsolosluğundan Nasıl Randevu Alınır?

İzmir Hırvatistan Konsolosluğu fahri temsilciliğinden vize başvurusu yapılmamaktadır. Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosluğundan randevu almak isteyenler (+90 232) 446 2870 numarasından telefonla ya da candancorbaci@gmail.com adresinden elektronik posta yoluyla randevularını alabilmektedirler.

Hırvatistan vize randevu işlemleri, Hırvatistan’ın Türkiye’deki dış temsilcilikleri tarafından yetkilendirilmiş olan vize acentesi VFS Global aracılığıyla alınmaktadır.

İzmir Hırvatistan Konsolosluğu Yetkili Vize Aracı Kurumu Hangisidir?

İzmir Hırvatistan kısa süreli C tipi vizesi için başvurulacak akredite acente VFS Global İzmir şubesidir.

Vizem.net Hırvatistan’a gitmeyi planlayanlara tüm vize türleri için vize danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Bilgi ve başvuru için: 0850 241 1868

Türkiye’deki Diğer Hırvatistan Dış Temsilcilikleri Hangileridir?

Türkiye’de yer alan Hırvatistan dış temsilcilikleri aşağıda listelenmiştir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: