Hollanda VIP Vize Başvuru Hizmetleri ve Ücreti 2023

Hollanda VIP vize başvurusu, vize aracı kurumu VFS Global tarafından sağlanan ek hizmetler ile çeşitli ayrıcalıklar eşliğinde yapılan başvuru türüdür.

Hollanda VIP vize hizmeti, başvuru sürecini hızlandırır ve kolaylaştırır. Ancak VIP başvuru ile dış temsilciliklerin Hollanda vizesi onaylama kararı veya vize sonuçlanma süresinin etkilenmediğini unutmayın.

Hollanda VIP vize başvurusu için: 0850 241 1868

Hollanda VIP Vize Hizmetinin Kapsamı

Hollanda Vip Vize Hizmeti

Hollanda VIP vize hizmetinin kapsamı aşağıdaki gibidir.

  • Vize belgelerinin kontrol edildiği ve tek bir yerden ödeme alınan VIP hizmet masasına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.
  • VIP salonunda sunulan ikramlar ile soğuk ve sıcak içecek servisinden yararlanabilirsiniz.
  • VFS Global personeli başvurunuza yardımcı olabilir.
  • SMS ile bilgilendirme ve kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • 10 sayfafaya kadar çıktı alma ve fotokopi hizmetleri VIP hizmet dahilindedir.

Hollanda VIP Vize Ücreti

2023 yılında Hollanda VIP vize ücreti 1500 TL olarak güncellenmiştir. 

VIP vize hizmetini online randevu oluştururken satın alırsanız, banka ya da kredi kartı (Visa, MasterCard) ile ödeme yapabilirsiniz.

Hollanda VIP Vize İşlemleri Hangi İllerden Yapılır?

Türkiye'deki VFS Global vize başvuru merkezlerinin tamamından VIP vize başvuru hizmeti satın alabilirsiniz.

Hollanda vize işlemlerinde yetkili aracı kurum olan VFS Global'in Ankara, Antalya, Bursa, Edirne, Gaziantep, İstanbul- Altunizade, İstanbul- Beyoğlu ve İzmir illerinde VIP vize hizmeti sunulmaktadır.

Hollanda VIP Vize Kaç Günde Çıkar?

VIP hizmeti ile yapılan Hollanda vize başvuruları, standart Schengen vizesi gibi ortalama 15 iş günü içinde sonuçlanır. İşlem süreniz bazı durumlarda 45 güne kadar uzayabilir.

Sık Sorulan Sorular

Hollanda VIP Vize İşlemleri

Hollanda VIP vize hizmeti ve başvuru işlemlerine dair sık sorulan sorulara ve cevaplarına aşağıda yer verilmiştir.

VIP Başvuru ile Hollanda Vize Sonucu Daha Hızlı Çıkar Mı?

Hayır, Hollanda vizesine VIP hizmet ile başvurmanız sonucunda vize başvurunuz daha hızlı işlenmez veya başvurunuzun olumlu sonuçlanması garantilenmez.

VIP başvuru hizmetini kullanmanız halinde de VFS Global vize başvurularını yalnızca toplamak Hollanda Konsolosluğuna iletmekle yükümlüdür.

Hollanda Vize Başvurusu için VIP Hizmet Nasıl Alınır?

Hollanda vize başvurusu için VIP hizmetini vize başvuru merkezini ziyaret ederek ya da online randevu oluştururken satın alabilirsiniz. 

Online Hollanda vize randevu alma işlemi sırasında, ek hizmetler kısmına gelince "Premium Lounge" hizmetini seçin, ardından hizmet bedelini ödeyin ve VIP vize hizmetini satın alın.

Vize Danışmanlık Şirketleri Üzerinden Hollanda VIP Vize Başvurusu Yapabilir Miyim?

Hayır, danışmanlık şirketleri üzerinden yalnızca vize işlemleri için uzman desteği alabilirsiniz. Vize danışmanlığı kapsamında; başvuru formu doldurma, evrak kontrolü, oturma izni başvuruları, pasaport teslimi gibi hizmetler başvuru sahibi adına uzmanlar tarafından tamamlanır.  

Hollanda vize başvuruları için VIP hizmeti, sadece yetkili aracı kurum vize merkezlerinde sunulmaktadır.

Damla Yolbaz Güler Yazan: Damla Yolbaz Güler

Damla Yolbaz Güler holds a Bachelor’s degree in International Relations and a Master’s degree in European Union. She is the schengen area advisory director at Vizem.net and is the author of many articles.

Paylaş: