Karadağ Yatırım ve Eğitim Danışmanlığı

Karadağ Yatırım ve Montenegro Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Karadağ, Avrupa’nın güneydoğusunda bulunan ve 2018 sayımlarına göre nüfusu 678 bin olan bir ülkedir. 2019 yılına göre Türkiye’den Karadağ’a yapılan toplam yatırım hacmi yaklaşık 140 milyon USD’dir.

Karadağ’da oturum izni, çalışma izni, vatandaşlık işlemleri, yatırım danışmanlığı ve eğitim danışmanlığı kapsamında tek çatı altında danışmanlık hizmeti veren Türkiye’de tek akredite acente Vizem.net’tir.

Bilgi ve başvuru için 0850 241 1868 numaralı telefonla iletişim kurulabilmektedir ve başta Karadağ vatandaşlık işlemleri dahil olmak üzere tüm danışmanlık hizmetleri için bilgi alınabilmektedir.

Karadağ Danışmanlık Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Vizem.net tarafından verilmekte olan Karadağ danışmanlık hizmetlerinin kapsadığı danışmanlık türleri aşağıda listelenmiştir.

  • Karadağ’da yatırım danışmanlığı
  • Karadağ’da eğitim danışmanlığı
  • Karadağ oturum izni ve çalışma izni danışmanlığı
  • Karadağ vatandaşlık işlemleri danışmanlığı

Karadağ Yatırım Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır?

Karadağ yatırım danışmanlığı, Karadağ’da yatırım yapmayı amaçlayan veya yatırım işi ile beraber elde edilecek olan çeşitli haklardan yararlanmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için verilmektedir. Karadağ yatırım danışmanlığı için sunulan danışmanlık hizmetleri aşağıda listelenmiştir.

  • Karadağ’da şirket kurulumu
  • Karadağ’da gayrimenkul danışmanlığı
  • İnşaat firmaları için Karadağ’da yapı danışmanlığı

Danışmanlık süreci içerisinde yatırım programı süresi boyunca Karadağ devlet otoriteleriyle iletişim ile beraber yasal sürecin tamamı vizem.net danışmanları tarafından yönetilmektedir.

Karadağ Eğitim Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır?

Karadağ eğitim danışmanlığı, alınacak olan veya alınmak istenen eğitim türüne göre değişiklik göstermekle beraber, Vizem.net tarafından verilen eğitim danışmanlığı türleri aşağıda listelenmiştir.

  • Karadağ dil okuluna kayıt ve vize başvuru danışmanlığı
  • Karadağ’da yüksek lisans eğitimi için danışmanlık
  • Karadağ Erasmus programı eğitim danışmanlığı

Son 4 yılda Karadağ’da 7 farklı eğitim kuruluşuna 60’dan fazla öğrenci için danışmanlık hizmeti veren Vizem.net, danışmanlık içerisinde tüm eğitim programları için gerçekleşecek olan eğitim kurumu ile iletişimi sağlamaktadır.

Montenegro Danışmanlık Ücretleri Ne Kadardır?

Montenegro danışmanlık ücretleri verilecek hizmete göre değişmekle beraber, Vizem.net ile danışmanlık ücreti 30 EUR ile 1450 EUR arasında değişmektedir. Karadağ danışmanlık ücretleri içerisine Karadağ içerisindeki avukatlık danışmanlık hizmeti ücreti ve devlet daireleri için gerekli olan ödemeler dahil değildir.

Utku Urfa Yazan: Utku Urfa

Utku Urfa graduated from Trakya University in 2020 with a bachelor's degree in Translation and Interpreting. After taking the role of both the copywriter and content editor at vizem.net in July 2021, Utku is currently working as EU Area Senior Consultant since July 2022.

Paylaş: