Karadağ Vize Sorgulama ve Takip İşlemleri

Başvuru Sonrası Karadağ Vize Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Karadağ vize takip ve sorgulama işlemi, vize başvurusunun değerlendirilme sürecine dair başvuru sahibine bilgi sağlayan sistemdir.

Karadağ vize takip işlemleri için yetkili bir vize aracı kurumundan hizmet alınamamaktadır, ancak Karadağ vize başvurusu yapıldıktan sonra takip edebilmek için konsolosluklara ulaşmak veya akredite acentelerden aracılığıyla konsolosluklardan bilgi almak mümkündür.

Karadağ vize başvurusu için: 0850 241 1868

Karadağ Konsolosluğu Üzerinden Vize Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Karadağ Konsolosluğu üzerinden vize sorgulama işlemi, online vize takip sistemi bulunmaması nedeniyle, vize başvurusunun yapıldığı konsolosluğun vize birimiyle mail ya da telefon ile iletişime geçilerek vize başvurusunun değerlendirme süreci hakkında bilgi alınarak yapılmaktadır.

Karadağ Vize Takibi için Konsolosluk İletişim Bilgileri Nedir?

Karadağ vize takibi için Ankara Karadağ Büyükelçiliğine +90 312 436 46 98 telefon numarasından ve turkey@mfa.gov.me mail adresinden ulaşılabilmektedir.

Karadağ vize takibi için İstanbul Karadağ Başkonsolosluğuna +90 212 278 0007 ile +90 212 278 0008 telefon numaralarından ve istanbul@mfa.gov.me mail adresinden ulaşılabilmektedir.

Vizem.net Üzerinden Karadağ Vize Takibi Nasıl Yapılır?

Karadağ vizesi onaylandıktan sonra, ilgili vize onayı başvuru sahibine SMS ile gönderilmekte ve ayrıca Vizem.net vize takip işlemleri sistemine işlenmektedir.

Karadağ vize geçerlilik süresi ve konaklama süresi gibi detaylar SMS ile başvuru sahibine bildirilmektedir ve vize süresinin bitmesine 3 gün kala vize süresinin bittiğine dair başvuru sahibine tekrar SMS ile bilgi verilmektedir.

Karadağ Vize Takip İşlemi Ücretli Midir?

Hayır, Karadağ vize takip işlemi ücretli değildir. Karadağ vize takip işlemi için ücret talep eden kötü niyetli şahıs ve şirketlere itibar edilmemelidir.

Damla Yolbaz Güler Yazan: Damla Yolbaz Güler

Damla Yolbaz Güler holds a Bachelor’s degree in International Relations and a Master’s degree in European Union. She is the schengen area advisory director at Vizem.net and is the author of many articles.

Paylaş: